Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Dzséjt: ez egy eléggé gyakran felbukkanó kép, azon "talajon" állnak, háttérben a lávával.

Igen, de mintha az emlékeimben nem így állnának (egész pontosan, az emlékeimben mintha állnának, itt meg mintha mozgásba lennének, mint a leszakadó platformon a leszakadás előtt). Kurtán furcsán fest. De valószínűleg csak rosszúl emlékszem, mivel itt oldalt a banneren is így van... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dzséjt, Krande, Rog: köszi szépen! :D

 

Dzséjt: ahogy Krande is mondta, a két alak egy promó képből van. A poszter alsó fele 14 különböző képelemből lett összevágva.

Eredetileg egy kicsit nyugodtabb, kevésbé forrongó verzió készült ebből a poszterből. Az alsó fele kevésbé volt dinamikus (és sokkal egyszerűbb :D ), fent sem az az Obi-kép szerepelt, ami a végleges verzióban van. (Ha gondoljátok, egyszer majd megmutathatom.) Obit hamar lecseréltem, a kép alsó részét jóval később.

 

Krande: "égetnivaló Anakin" :D Én is szeretem azt a részletet.

 

Rog: Padméval más terveim vannak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog: Padméval más terveim vannak. :D

Valami életrajzi jellegű mű lesz?

 

Mégse mondd el. Ne spoilerezzünk, majd kiderül ha eljön az ideje. :D

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rog parancsnok: eljött az idő... :)

 

Íme, Naboo az EP3-ban:

 

naboo-poster-ep3.jpg

 

És itt a teljes méretű verzió is.

Háttérképeket majd csak holnap teszek fel, akkor lesz elérhető ez a poszter a fórumon kívülieknek is.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De gyönyörű... Padmé is és a kép is...

Az előző poszterrel együtt teljesen hűen visszaadja azt a szomorú hangulatot, reménytelenséget, ami az Ep3 végén eluralkodik az emberen, hiszen minden elmúlt a világból, ami jó volt: egy nagyszerű barátság, egy hatalmas szerelem, a galaxis békéjén őrködő Jedi rend, a demokratikus Köztársaság. És ugyan az ikrek megszületése reménysugarat ad egy boldogabb jövő eléréséhez, de engem még ez sem tud igazán megvígasztalni ezekben a jelenetekben, mert hiába tudom, hogy Luke és Leia majd helyrehozzák az apjuk hibáját, de addig még mennyi évnek kell ehhez eltelnie.... :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm, nagyon jólestek az elismerések! :D Hamarosan jön a folytatás, ami a Naboo-nál jóval könnyedebb lesz: a Kashyyyk. Most már elérhetőek a Naboo-háttérképek is.

 

Pildi: nagyon jól leírtad a film végi hangulatot, nálam is ugyanez szokott lenni...

 

Frenkie: nekem a "fájdalmasan szép" jelző jutott eszembe.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Mustafar és a Naboo. Elképesztőek, főleg a Naboo. Gratulálok hozzá. :D

 

De sajna most lehet előszőr jön egy pici negatív kritika, dobáljatok is meg kővel. :o

Ez a Kashyyyk valahogy nem igazán adja. Még Yoda talán, de Tarfull könyöklése meg a semmiből kiemelkedése, valahogy nem passzol nálam. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehet kritizálni, de maga a Kashyyyyk ilyen. :D

Nem maga a bolygó színvilágával van bajom, hanem magával a poszteren belüli kompozícióval. De zipzárt teszek a számra, hisz nyugodtan mondhatnátok nekem, hogy "Csinálj jobbat!". :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A fő karakterek lógnak a lebegőben. EZ Kashyyyk. Ott van Csubi, mint Classic szereplő, és az Ep3-ban lóg a karakter a levegőben. Ott van Yoda, akinek sokkal fontosabb dolga lett volna, semmint hogy a Kashyyykon legyen. Ott van Tarfful, aki az EU-ra vár hog kiterjessze a karakterét, addig lóg a levegőben. De ezu olyan konzekvens, hogy nem hiba. Plusz képileg is benne van a filmben, hiszen a fákra épített város is leginkább a levegőben lóg.

 

Szóval szerintem ez így OK.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.