Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Mindenkinek nagyon köszönöm a jókívánságokat és a gratulációkat is. :D

 

Krande: most kicsit kimerült vagyok, elemzés egy darabig biztos nem lesz...

 

Bomarr: Terveim szerint komoly esély van rá. :D Sok kép van már meg nagyjából a fejemben. Csak az a kérdés, hogy mikor lesz időm megcsinálni őket, és pontosan milyen nyersanyagaim vannak hozzájuk... :D

 

Ody: én a Tatuin és a Kamino között hezitálnék, ha választanom kéne. Most inkább a Tatuin, mert az az újabb. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó, hogy elkészült ez a sorozat, és szerintem remekül visszaadja az adott bolygók hangulatát a II. részben. A naplemente valóban nem ennek a filmnek a sajátja (a végét kivéve), ezért nem hiányolom annyira a Coruscant-ról szóló képen. És nekem is a Tatuin tetszik a legjobban. A Naboo valószinűleg azért kevésbé tetszetős, mert az a legkevésbé összetett kompozíció - de lássuk be, ebben a részben ott csak egyetlen dolog történik (ha mégoly jelentős is), és a kép a kibontakozó szerelem hangulatát így is jól visszadja. A zöld mező a remény színe, és ekkor még a néző is megkapja azt az illúziót, hogy a két fiatal sorsa esetleg jól is alakulhat majd (leszámítva persze azt az aprócska dolgot, hogy ma már majdnem mindenki tudja előre - aki először látja az AOTC-t, az is - hogy mi fog történni velük... :D ). Szóval nekem a Naboo is tetszik.

:(:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A naplemente valóban nem ennek a filmnek a sajátja (a végét kivéve),

Szerintem a második rész egyik védjegye a naplemente által narancsra festett táj. :( Kb. a film felétől egyre jobban érezhető.Csak Kaminon nme látunk naplementés jelenetet, de ott már nem is kell, hisz az a bolygó kicsit olyan, mintha már a Birodalom 'része' lenne. A képekkel egyébként ilyen téren sincs baj, megfelelő az általuk sugallt hangulat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem a második rész egyik védjegye a naplemente által narancsra festett táj. :( Kb. a film felétől egyre jobban érezhető.

Tulajdonképpen igazad van, Ody, de valamiért nekem a második részről színekben gondolkodva a kék, a zöld és a fehér ugrik be, a narancsos sárga nem (talán mert az a vörössel és a feketével együtt a ROTS színvilága...). De ha belegondolok, valóban a Tatuinon, a Geonozison, és a végén a Coruscanton és a Naboo-n is lemegy a nap...

Hát ez van :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tulajdonképpen igazad van, Ody, de valamiért nekem a második részről színekben gondolkodva a kék, a zöld és a fehér ugrik be, a narancsos sárga nem

Szépen végig van vezetve a dolog, ugyanis a Geonosistól kezdve, narancssárga az egész film. :( Csak azért nem vörös, mert ahogy Te is írtad, az a harmadik rész színe. Itt még 'csak' kezdődik az igazi káosz. Erre is utalnak a film utolsó harmadánka képsorai. Az EPII-es elemzésemben próbáltattam ezt érzékeltetni. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pildi: a II: részhez szerintem is szorosan hozzátartozik a narancssárga szín. Amikor Anakin útját mutattam be a sötét oldalra három poszteren, az EP2-nél narancsot és kéket használtam főleg. Itt viszont a narancssárga Coruscant túlzottan egybemosta volna a helyszíneket, ezért döntöttem úgy, hogy kihagyom, sőt, még a klónok meneteléséből is nappali színvilágú részt csináltam.

Azért elárulom, hogy a kép legelső verziójának alapszíne tényleg a narancs volt, amikor még csak a háttér készült el. Az teljesen máshogy nézett ki, mint a végleges verzió, de szerintem úgy is szép volt. :lol: Csak tematikailag nem volt korrekt, ezért hamar megváltoztattam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

SimonZ, ez a kép egyszerűen lenyűgöző! (Ha nem tragikus dolgokról szólna, azt írtam volna, hogy csodaszép). És pont azok a képkockák köszönnek vissza rajta, amiket ebben a jelenetsorozatban a legjobban szeretek... Szerintem ez a legjobb képed ebben a témában.

:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elképesztően szép.

Dzséjt: ez egy eléggé gyakran felbukkanó kép, azon "talajon" állnak, háttérben a lávával.

 

Ez hihetetlenül jól néz ki. Fantasztikus, sőt, SimonZ-s. A legjobb ahogy az égett Anakin próbál belekapaszkodni az égetnivaló Vader vállába... mintha föl akarná rázni, hogy ébresztő....

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.