Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszi szépen! :D

 

Krande: sajnos ki foglak ábrándítani, mert előbb az EP1 jön a tervek szerint. :para: Szeretném ezt a trilógiát befejezni, mielőtt belevágok a következőbe. Ott könnyen lehet, hogy más lesz a rendezési elv, mint amit az 1-2-3-ra kidolgoztam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

A megszokott nyári szünet után újabb kép következik.

 

A tegnap éjjeli vihar megihletett, úgyhogy itt a korábbi Geonosis-poszter párja:

 

kamino-poster.jpg

 

Teljes méretű poszter

 

Háttérképverziók szokás szerint az oldalam frissítései között vannak.

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon szép kép, és bár nekem Kamino untra futurisztikus képvilága annyira nem jött be a filmen, nagyon hidegnek és szenvtelennek találtam (persze a klónozókhoz jól illett), ez az ezüstös tónus nagyon jól mutat.

A kép a Geonozis sárgás, a lemenő nap fényét idéző színvilágának teljes ellentétje: az a Római Birodalom arénáinak küzdelmeit juttatja eszembe, vagyis az ókort a napfényes mediterrán térségben, addig a Kamino ezüstfehér sterilitása az embertelen jövőt (pl. Huxley Szép új világát). Nem csoda, hogy Obi-wan beleborzongott a keltetők látványába...

Lehet, hogy lesz majd egy kép a Naboo-ról is, meleg zöld hangulatban? Remek folytatás volna.

:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi szépen mindenkinek! :)

 

Nekem nagyon tetszik ez a kép, lehet, hogy ki is nyomtatom majd otthonra. Jól mutatna a Geonosis mellett, ami szintén kint van. :)

 

Pildi: Üdvözöllek! :) Igazad van, tényleg ókor/jövő hangulatú a két helyszín. És könnyen lehet, hogy a Naboo lesz a következő poszter, mert a fejemben már nagyjából meg is van, hogy nézne ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valójában csak most, a Kamino-i képet látván tűnt fel, hogy eddig a karakterekre, azok kapcsolatára, valamint egyes meghatározó jelenetekre koncentráltál, SimonZ, és a Geonozis volt az első képed, ami egy fontos helyszínről szólt. (Na jó, a Mustafarról több kép is készült, de azért azok a végső párbaj témakörébe tartoznak igazán.)

 

Egyébként nekem a Naboo mellett még a Coruscant is nagyon tetszik, különösen a lemenő nap fényénél. Arról is jó volna majd egyszer egy összeállítást látni. De nem akarok a témaválasztásba beleszólni...

 

Egyébként köszönöm a szivélyes üdvözleteket, én is örülök, hogy végre rászántam magamat a regisztrálásra :) .

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Egy konferencia és egy kisebb baleset után újra itt vagyok...

 

Elkészült a II. rész helyszíneit bemutató posztersorozat:

 

coruscant-poster.jpgnaboo-poster.jpgkamino-poster.jpg

tatooine-poster.jpggeonosis.jpg

 

Két összesített háttérképverzió is van:

 

ep2loc-wallp.jpg ep2loc-wallp2.jpg

 

A nagyméretű képek elérhetőek az oldalam frissítései között.

 

Pildi: Coruscant is tervbe volt véve. :D És bár nekem is nagyon tetszik az alkonyodó Coruscant, itt mégsem azt használtam, mert a sok narancsos szín félrevezető lett volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.