Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Nincs ezzel gond, meg látszik is hogy munka van benne, csak valahogy maga a bolygó eszenciája nem érződik nálam. Gondolkozok, hogy csináljak-e egy self-made Kashyyyk posztert, de érzem, hogy csak beégés lenne a vége. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nincs ezzel gond, meg látszik is hogy munka van benne, csak valahogy maga a bolygó eszenciája nem érződik nálam. Gondolkozok, hogy csináljak-e egy self-made Kashyyyk posztert, de érzem, hogy csak beégés lenne a vége. :D

Az a baj, hogy Kashyyyk-ból elég kevest látunk. Sokkal különbözőbb látványvilágút nem lehetne összehozni. Mindenestrre kiváncsi lennék egy coce poszterre, akár priviben is. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Végül összedobtam, hát most méginkább fejet hajtok a munkásságod előtt Zoli. Ez a montázsolás nem az én világom. :D Ha érdekel valakit, dobjon meg egy privát üzenettel. :D Sokat nem veszít senki, leszögezem. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár eredetileg úgy terveztem, hogy a sorozat befejezéséig nem írok kommentárokat, most mégis megteszem. :)

Kashyyyk... amikor elkészítettem, tudtam, hogy lesz belőle egy kis vita.

A kép eleve némi hátránnyal indult, mivel két, történeti szempontból nagyon fontos, érzelmileg erőteljes helyszín, a Mustafar és a Naboo után került sorra, és lássuk be, azokhoz képest szinte nincs is jelentősége a sagában. :P

Annyit mondhatok csak, hogy számomra ez a kép kifejezi a Kashyyyk hangulatát, sőt, több is van benne, mert a filmbeli szerepét is megmutatja - tudniillik, hogy egy zsákutca, egy hibás kitérő. A kép talán legnagyobb furcsasága, hogy nincs rajta központi elem (Coce, szerintem emiatt zavar téged a kompozíció). Baloldalt a vukik világa (Tarfful mintha maga is egy fatörzs lenne, főleg középtájt), jobboldalt pedig Yoda áll, heroikus pózban. Előrébb van, mint Tarfful, és így is kisebb nála, hogy utaljak a méretkülönbségekre. És nem a középpontban van, még csak közel sincs Tarffulhoz, mert az az igazság, hogy Yodának itt, ahogy Krande is írta, semmi keresnivalója nem volt. Neki nem a Kashyyykon kellett volna lennie, hanem a Coruscanton. Ott volt az ő dolga, az, amit itt "hősieskedett", nagyjából hiábavaló volt.

A hadsereg képezi a poszter alapját, mert ez a helyszín alapja is (a megalapozottsága, ami miatt bekerült a filmbe). Ezenkívül a bal alsó részen azt a pillanatot látjuk, hogy a klón készül végrehajtani a 66-os parancsot. (Oldie: ezt a részt nem hagyhattam ki, mivel elég jellegzetes eleme a bolygónak.)

Szóval ez a kép egyfajta ítélet is, amit az ottani események felett mondok, ezért lett ilyen furcsa, fonák kialakítású. :P

Megjegyzem, szívesebben csináltam volna posztert a korai látványterveken látható Kashyyykról. Az sokkal szebben nézett ki, nem volt ilyen ködös-felhős. Több volt a kék ég, a trópusias jellegű színek uralkodtak, ami nekem jobban tetszett, mint ez a felhős izé. :P Megértem, miért változtatta meg ezt Lucas, de a rajzok akkor is jobbak voltak. :P

 

Dzséjt, Bomarr, Lokatelli, Obi1, Krande, Ody: köszi!

 

Coce: kíváncsi lennék rá én is. :D

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mondasz valamit ezzel a központi motívummal. Még anno mikor a "vita" előjött, de nem is igazán vita, csak észrevétel, megnéztem a többi posztert, és arra jutottam, hogy a legtöbben közpéen van egy főmotívum, talán az epIIes Coruscanton nem, de lehet rosszul emlékszek. Szóval igazad van!

Pm-ben elküldöm a linkjét, örülök hogy érdekel. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Dobogós kép született! - már ami a személyes toplistámat illeti. :oops: Éppen most akarom memgnézni a filmet, és ennél nagyobb lökés már nem is lehetett volna, mint ez a kép.

 

Gondolom Windu nem véletlenül lett központi alak a képen. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fájdalmas látni, mi lett a Coruscantból az Ep3-ra: a gonosz prédája, csakúgy, mint az egész galaxis. A kép ezt nagyon jól bemutatja. És tetszik, hogy Anakin nincs nagy méretben rajta a képen, csak részletként, jelezve, hogy ő is csak egy bábu volt a nagy sakkjátszmában.

Nagyon jó folytatása a sorozatnak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Oldie, Lokatelli, Pildi: köszi szépen!

 

Ebben a képben a Windu körüli operaházi vízgömbök tetszenek nekem a legjobban.

 

Azt elfelejtettem írni, hogy azért nincsenek mostanában kommentárok, mert azokban a még el nem készült, csak a fejemben létező képekre is hivatkoznom kéne, annak meg nincs sok értelme. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen, mintha egy halott Padmét látnék Beru mellett! :D Nagyon jó (természetesen nem a halott Padmé, hanem a kép! :D

Mintha Alderaan is felsejlene a ködösség mögül... :D

 

SZERK: Nem....ezt csak én képzeltem oda. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az egyszerűség jól illik a Tatuinhoz meg Larsékhoz, de a sötétkék túlsúly eléggé zavaró... az valahogy nem a Tatuin, ahol ennyi sötétkék van.

Köszi! A sötétkék tényleg nem a Tatuin, hanem a galaxis többi része. Ahol a sötét oldal az úr, és romlásba dönt mindent, míg az új remény a Tatuinon növekedik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.