Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Nálam most ért be a kép. Zseniális kompozíció, gratulálok.

 

 

Donát

Köszi! :peace:

 

Lokatelli: ezeknek egy része ösztönös, azért lesz olyan, amilyen, mert úgy látom "helyesnek" készítés közben. Más dolgokra tudatosan is nagyon odafigyelek, és (ha kell) akár órákat is szöszölök vele, hogy pont olyan legyen, amilyennek elképzeltem.

 

A Struzan-poszterrel kapcsolatban igazad van, ez eszembe sem jutott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Hogy egy korábbi hozzászólásomra reflektáljak: :P

 

1977. május 25. - 2007. május 25.

Az évforduló napja

 

Ebből az alkalomból kibővítettem a legutóbbi sagaposzteremet, melyen most már jóval több szereplő kapott helyet, mint a korábbin. A kép vasárnap készült el, és a weboldalamról csak 25-én lesz elérhető, de a fórumosok szokás szerint hamarabb láthatják. :D

 

saga30-extended.jpg

 

Van egy másik verzió is, ahol a kép alján a mozifilmekre jellemző szöveg is szerepel, trilógiánkénti bontásban (szereplők, rendező, zeneszerző stb.)

 

saga30-extended-credits.jpg

 

A közvetlen linkek (nagy képek, 5500*3750 pixelesek):

 

Feliratok nélküli változat

 

Feliratos változat

 

És a háttérképek:

 

 

saga30-extended-wallp.jpg

800*600

1024*768

1280*1024

 

saga30-extended-credits-wallp.jpg

800*600

1024*768

1280*1024

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hatalmas, nagyszerű, príma, remek, mestermű, iszonyatjó, király, utánozhatatlan, zseniális, hihetelenül szuper, fantasztikus :P:D:P

 

Azonnal kitettem háttérnek.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Minden egyes poszter megjelenésekor megkérdezem magamtól hogy "Lehet-e ezt még tovább fokozni?" és amikor megjelenik egy újabb akkor mindig arra jutok hogy lehet.

A határ itt már nem a csillagháborús ég hanem egy másik galaxis. :P:D:P:lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ajándéklufi reményében elküldtem a Grafmesternek alábbi észrevételemet a poszterrel kapcsolatban. Ha minden karaktert egyszer számolunk, és Vadert és Anakint két külön személyiségnek, akkor a poszteren pont 30-an vannak. :P Azt mondta remek észrevétel, de lufi nincs... A fene egye meg! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyetlen dolgot furcsálok. Hogy Zev Senesca van a képen. Wedge talán jobb választás lett volna az ep4-5-6 tekintetében. Persze, ez semmit sem von le a kép értékéből.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszi az elismeréseket mindenkinek! :P

 

A 30-as szám a véletlen műve... Csak a szimmetriára és az egyenletes elosztásokra figyeltem, a számokra nem. :D

 

Wedge-dzsel komoly gondjaim vannak képügyileg, ezért nem kerülhetett rá... Alkalomadtán majd készülhet egy 2.0-ás verzió, amin már ő lesz. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha az őt megillető méretben szemléli az ember, akkor szerintem nem zsúfolt. Próbáld ki Te is!

Jaja, természetesen gondoltam rá, hogy valszeg tíz méter széles plakáton más a helyzet, de most csak ez az arasznyi kép van előttem :) :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon köszönöm mindenkinek! :D

Ami azt illeti, ez lett a kedvenc képem. :)

 

Coce első megjegyzéséhez, a bannerrel kapcsolatban: A posztert három hétvégén keresztül készítettem, most vasárnapra sikerült formába önteni. (Amikor kész lettem, a különböző verziók mentése közben az EP4 tróntermi indulóját hallgattam. :D ) A banner rögtön ezután született meg, amikor még teljesen benne voltam a SW-lázban. :) Mivel a bannerben is a teljes sagára akartam koncentrálni, eléggé könnyen állt rá az agyam erre a kinézetre. :) Pár dolog azért más lett, mint a poszteren, és bekerült egy ünneplő Tatuin is, ami nem volt. :)

 

Dzséjt: bevallom, nem is tudtam Zev Senesca nevét. :)

Ez a Wedge-dolog sajnos érzékeny téma... :) Sajnos sokszor előfordul, hogy egy kép elkészítésében megzavar valamilyen forrásanyagnak a hiánya, vagy nem megfelelő minősége. Ilyenkor aztán vagy kompromisszumot kötök, vagy az is lehet, hogy nem készítem el a képet, amit szeretnék. Egy sagaposzteren sajnos óhatatlanul is szükség van bizonyos kompromisszumokra. Ettől csak az mentene meg, ha kifoszthatnám a Lucasfilm digitális archívumát. :D

 

Oldie: a zsúfoltság érzése valóban felmerülhet az emberben, de ahogy Obi1 írta, egy sagaposzteren szükségszerűen sokan vannak, hiszen hat filmet kell rajta bemutatni.

 

Ahogy Ody írta a hírek között (ezúton is köszönöm neki :) ), ez a kép alighanem biztos befutó lesz Londonban a Celebration Europe-on.

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek a sima verziót vigyem, vagy azt, aminek az alján a mozis feliratok is ott vannak? Nemigen tudok dönteni, egyszer az egyik, egyszer a másik felé hajlok, mindkettő mellett szólnak érvek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arra lennék kíváncsi, hogy szerintetek a sima verziót vigyem, vagy azt, aminek az alján a mozis feliratok is ott vannak? Nemigen tudok dönteni, egyszer az egyik, egyszer a másik felé hajlok, mindkettő mellett szólnak érvek.

Szerintem a simát. Egyrészt, a szöveg nem vonja el az ember figyelmét a lényegről, másrészt, nincs az az érzése az embernek, hogy ez két külön történet (prequel és trilogy), hanem nyíltan egyben van kezelve a hat film.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Krande: remélem, hamarabb. :D

Most már az oldalamról is elérhetőek a képek, próbáld onnan megnyitni! (Bár nem tudom, mi lehet a baj...)

 

Dzséjt: bennem is felmerült az a lehetőség, hogy úgy tűnhet, a feliratos verzió külön kezeli a két trilógiát. De a főszereplők szintjén egybekapcsolódnak a képen, és a logók tényleg egységesre és szimmetrikusra lettek véve. A SW logót muszáj középre tenni, azzal meg nem lehet mit kezdeni, hogy balról jobbra írunk... :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Kis szünet után most egy viszonylag egyszerűbb képpel jelentkezem:

 

ep2-poster4.jpg

ep3-poster24.jpg ep3-poster24-titled.jpg

 

A kép az egyik utóbbi Klónok-poszter folytatása, ezért tettem azt be elé. Elvileg lesz még több is a sorozatból. :para: Érdemes lesz majd párhuzamba állítani az "Anakin útja a sötét oldalra"-sorozatommal.

 

Teljes méretű kép, cím nélkül

Teljes méretű kép, címmel

 

Háttérképverziók az oldalon, a frissítések között vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.