Ugrás a kommentre

Poszterek


SimonZ

Ajánlott hozzászólás

Köszönöm, örülök. :) Igen, az EW jó anyagot adott, de ezen a képen pár nappal korábban elkezdtem már dolgozni. Akkor abbahagytam, mert valami hiányzott - na, ezt pótolta az Entertainment Weekly. :)

Ody: ezt külön köszönöm, megtisztelő.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Köszönöm szépen! :)

 

Krande, azok valóban parazsak. Vannak izzó és röpködő parazsak is.

 

Egy új kép: Ben's Sunset, egy háromtagú sorozat első darabja. Bent a bölcs, öreg hős archetípusaként ábrázoltam, akinek már csak az a feladata, hogy továbbadja tudását egy hűséges tanítványnak, majd szembenézzen a halálával - és azzal, ami utána jön, ha jól tanulta ki az Erő titkait.

 

Star_Wars_Bens_Sunset_SimonZ.jpg

Szerkesztve: - SimonZ
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 1 évvel később...
  • 3 héttel később...

Köszönöm!

 

Valóban a New Hope/Rogue One párost akartam megidézni. Egyetlen apróság van csak elrejtve: a fényesebb csillagok általában vadászgépek csóváiból állnak, de a Tantive IV alatt egy mentőkabin húz el.

Ó, ügyes! :)

A háttérbeli x-wingek pedig Kylo Ren kard stílusban vannak! Ne is mondd, hogy nem tudatos! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ó, ügyes! :)

A háttérbeli x-wingek pedig Kylo Ren kard stílusban vannak! Ne is mondd, hogy nem tudatos! ;)

Ezt észre se vettem. :o Nagyon jó ahogy Leia hátába áll.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 8 hónappal később...

Elhatároztam, hogy nyomtatok pár SW-posztert a falamra, mivel még vannak rajta üres részek, és ugye a Csillagok háborújából sohasem elég. :D Eszembe jutott, hogy van itt, a fórumon egy link, mely SimonZ oldalára irányít, így úgy gondoltam, onnan szedem le a falamra tervezett képeket. Hát, őszintén szólva legszívesebben a weblapon található összes képet kinyomtatnám, de azt sajnos nem tehetem. :D Ezért csupán néhányat tudtam kiválasztani. Nagyon jó képek! Minden elismerésem a készítőé, látszik, hogy rengeteget foglalkozott velük. Ha legközelebb Star Wars-os fali posztert, esetleg háttérképet szeretnék a számítógépemre, már tudom, hova kell mennem. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Elhatároztam, hogy nyomtatok pár SW-posztert a falamra, mivel még vannak rajta üres részek, és ugye a Csillagok háborújából sohasem elég. :D Eszembe jutott, hogy van itt, a fórumon egy link, mely SimonZ oldalára irányít, így úgy gondoltam, onnan szedem le a falamra tervezett képeket. Hát, őszintén szólva legszívesebben a weblapon található összes képet kinyomtatnám, de azt sajnos nem tehetem. :D Ezért csupán néhányat tudtam kiválasztani. Nagyon jó képek! Minden elismerésem a készítőé, látszik, hogy rengeteget foglalkozott velük. Ha legközelebb Star Wars-os fali posztert, esetleg háttérképet szeretnék a számítógépemre, már tudom, hova kell mennem. ;)

Az biztos, hogy sok remek munkája van Zolinak. Sajnos konkrétan az Ő posztereiből nem lett kirakva itthon, de van olyan kép amit tőle kaptam (kb.10 éve), az kint van.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.