Ugrás a kommentre

Aranyfénykard II.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Mindenki tartsa vissza a lélegzetét... mert a LEGJOBB JELENET kategória jön! Azt hiszem a jelölt listához most nem kell kommentár:

 

66-os parancs (Ep3)

Anakin & Obi-wan: "Te voltál a kiválasztott!" majd Anakin elégése (Ep3)

Anakin - Obi-wan - Padmé: Mustafari jelenet (Ep3)

Yoda kiemeli az X-szárnyút a mocsárból (Ep5)

Vader & Luke; "én vagyok az apád!" (Ep5)

Luke tombolása, majd Vader visszatérése a jó oldalra (Ep6)

 

9 éve a 66-os parancs jelenet nyert.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bárcsak elfelejthetnénk A klónok támadását

 

A következő díj átadásáig egy kis olvasni való alacsony vérnyomásúaknak. :)

Na rendben a vérnyomás! Párhuzaosan olvasgatom ,de befejeztem. Mikor nekiállt Christiansen-ezni, akkor lett elég a rohadékból.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem itt főleg karakterre szavaztak. Grivi sokkal komplexebb karakter.

Grievous komplexebb, viszont Yodának sokkal hitelesebbnek kellett lennie, hogy elfogadják a majdnem tökéletes báb után. Plusz az sem lehetett egyszerű megvalósítani, hogy ő jelentősen sokat kerül interakcióba élő színészekkel, párbajozik velük, rájuk ugrál, ráadásul pattog is, és három filmben kellett érvényesülnie. Én ezért is voksoltam rá. A CGI Yoda lehet nem annyira komplex, mint a kiborg, de iszonyú jól megvalósították és lazán felér, ha nem lekörözi a báb változatot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na itt aztán bárki nyerhet de én az én vagyok az apád és a 66 -os parancs harcát várom. :)

 

Csoli! Ez egy másik mókus ahogy néztem de ez még hülyébb mint a múlt heti csóka. Komolyan, ha csak ennyi kell az újságíráshoz akkor én is elmegyek annak. Hülyeségeket bármikor ki tudok böfögni magamból.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Grievous komplexebb, viszont Yodának sokkal hitelesebbnek kellett lennie, hogy elfogadják a majdnem tökéletes báb után. Plusz az sem lehetett egyszerű megvalósítani, hogy ő jelentősen sokat kerül interakcióba élő színészekkel, párbajozik velük, rájuk ugrál, ráadásul pattog is, és három filmben kellett érvényesülnie. Én ezért is voksoltam rá. A CGI Yoda lehet nem annyira komplex, mint a kiborg, de iszonyú jól megvalósították és lazán felér, ha nem lekörözi a báb változatot.

Egyértelműen lekörözi a bábot, már ha nem nosztalgia szemüvegen keresztül nézzük. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke tombolására szavaztam. A saga legjobb zenéje hangzik el itt, ettől a jelenttől még mindig a hideg ráz, benne van a hat film történése egy mozzanatban. BD verzióban már nem vagyok hajlandó ezt megnézni, ha valamit elrontott Lucas a felújított verziókkal, akkor az ez a jelenet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A címvédő, nekem nem igazi jelenet. Inkább montázs. Persze nagyszerű.

Sajnos nincs külön montázs kategória. Talán "egyszerre több helyszínen játszódó események ábrázolása" kategória lehetne, de azt (legalábbis nálam) Padmé halála és Vader születése nyerné.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Luke tombolására szavaztam. A saga legjobb zenéje hangzik el itt, ettől a jelenttől még mindig a hideg ráz, benne van a hat film történése egy mozzanatban. BD verzióban már nem vagyok hajlandó ezt megnézni, ha valamit elrontott Lucas a felújított verziókkal, akkor az ez a jelenet.

A No miatt? Ugyan már...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem beléd kötök, de az hogy lett egy jelenet?

Muszáj mindent szó szerint venni? ;)

 

 

Na baz' meg, egy jelenet, ami rám sohasem hatott. És ami csak egyszer üt... Lehet, hogy sok ősrajongó ezért megkövezne, de szerintem nem érdemelte meg. Régen igen, akkor nagyot szólt, de manapság már vannak ennél jobb jelenetek is. Sőt, már az ep6-ban voltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Legjobb jelenet

Magabiztosan (24 szavazattal) utasította maga mögé a második helyezettet, és ezzel elnyerte a jól megérdemelt Aranyfénykard elismerést:

I. Helyezett: Vader & Luke: „Én vagyok az apád!”

Igeeeen! Azaz inkább, Noooo! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.