Ugrás a kommentre

Aranyfénykard II.


Donát

Ajánlott hozzászólás

Nem mondom, hogy nem érdemli meg az ep5, mert nagyon jó film, remek forgatókönyvvel. De ez már közhelyes... :para:

Amúgy nem szeretek forgatókönyvről véleményt alkotni. Miért van ez mindig külön kezelve?

Az ember sosem olvasta. Van olyan, hogy jó forgatókönyvből rossz film, vagy fordítva?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Várható volt, hogy az EPV lesz, mint ahogy ez eddigiekből ítélve a legjobb film is.

Az OT idején nálam is a legjobb volt a háromból. Aztán letaszította először az Ep3, és utána még tovább az Ep2. És most hogy szavaztunk, kiderült, hogy még mindig azokat szeretem jobban.

 

Szerk: közben rájöttem, hogy már a filmekről beszélek, nem a forgatókönyvről...

Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De miért az EP5? :) A hat film közül talán ott van a legegyszerűbb cselekménysor.

Mármint az egy szálon futó ep1 és ep4 után? :)

Az ep5-nek nagyon nincs egyszerű cselekménysora, hiszen a film három szálon fut (Vader, Luke és Hanék) szinte az elejétől a végéig. Ennél már csak az ep3 és talán az ep2 komplexebb, bár az ep2 sem feltétlen, hiszen az csak két szálra bomlik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mármint az egy szálon futó ep1 és ep4 után? :)

Az ep5-nek nagyon nincs egyszerű cselekménysora, hiszen a film három szálon fut (Vader, Luke és Hanék) szinte az elejétől a végéig. Ennél már csak az ep3 és talán az ep2 komplexebb, bár az ep2 sem feltétlen, hiszen az csak két szálra bomlik.

 

Egyetértek és egy jó forgatókönyv nem csak a cselekménysoron múlik...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy nem szeretek forgatókönyvről véleményt alkotni. Miért van ez mindig külön kezelve?

Az ember sosem olvasta. Van olyan, hogy jó forgatókönyvből rossz film, vagy fordítva?

Naná, hogy van! Ezer és egy példát találni rá!

 

Én a végső kategóriában a Star Wars Episode II: Attack of the Clonesra tettem, de az ep5 fogja ezt is elvinni. :(

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jöjjön a krémek-kréme, a legjobb epizód! Ide már tényleg nem kellenek szavak... Az I. Aranyfénykardon mondhatni tarolt a 3. epizód. Lesz címvédés?

Én nagyon szeretném. :) 9 éve nem szavaztam, de biztos erre tettem volna akkor is a voksomat.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Naná, hogy van! Ezer és egy példát találni rá!

 

Én a végső kategóriában a Star Wars Episode II: Attack of the Clonesra tettem, de az ep5 fogja ezt is elvinni. :(

Ne legyen igazad, kell nekem mégegy pont! elég a klasszikból!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.