Ugrás a kommentre

A fénykardpárbaj


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Szerintem egyelőre tök jó, hogy a megtalált kardot használja, ami egyébként a Saga messze legikonikusabb fénykardja, de előbb-utóbb úgy dívik, ha ő is sajátot készít. Felőlem akár nála is lehet a másik (mondjuk kicsit felesleges és furcsa húzás lenne), de akkor is legyen neki saját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetne mondjuk akár olyan kétpengés spádéja aminek az egyik pengéje zöld a másik pedig kék. :D

Sajnos kétlem, hogy így lesz, de nagyon-nagyon támogatnám! :D

 

Játékokban, ha lehetett duplapengés kardot választani, mindig olyannal nyomtam, aminek az egyik fele zöld, a másik kék :)

 

*rasszista komment on* Ha Finnről kiderülne, hogy mégis Erő-érzékeny, akkor természetesen csakis lila fénykardja legyen :D (na jó, ezt természetesen nem kell komolyan venni :) )

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Rey inkább használja azt, ami most van egy új kard helyett :)

Szerintem is ez lesz. Egy különleges csajszinak egy legendás kard, tökéletes párosítás :) A kard, ami végzett Dookuval, majdnem legyőzte Obi-Want, aztán 20 év pihi után összecsapott Vaderrel, majd újabb 30 év pihenést követően Kylo Rennel :) (Azt most hanyagoljuk, hogy egy rakás ártatlan jedi, meg gyerekek is le lettek vágva vele...)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a spádé bezony tényleg kapott egyet. Még szikrákat is hányt.

 

YH7EcAe.jpg

 

 

Nagyon gyors az a jelenet, nem látszik tisztán, mi is történik a karddal, vagy éppen Kyloval, kaphatott még egy sérülést lábra is.

A lábai megúszták. Rey majdnem belevágott az egyikbe csak helyette Kájló ruháját találta el. Le is nyisszantott belőle egy darabot. A skac felkarjai nem voltak olyan mázlisták. A jobb Finnie-től míg a bal Rey-től kapott egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is maradandó lesz. Anakin hegei sem tűntek el, és Ezra is viseli még az 1. évad végén szerzett sérülés nyomait.

Gondolom, dramaturgiai oka is van, hogy Kylo épp az arcára kapott egyet... magán kell viselnie a Rey-jel való találkozás nyomait, ami örök emlékeztetőként szolgál.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem is maradandó lesz. Anakin hegei sem tűntek el, és Ezra is viseli még az 1. évad végén szerzett sérülés nyomait.

Gondolom, dramaturgiai oka is van, hogy Kylo épp az arcára kapott egyet... magán kell viselnie a Rey-jel való találkozás nyomait, ami örök emlékeztetőként szolgál.

Valahogy így gondolom én is. Jól mutat az majd a már gonoszabb Kylo arcán. Már persze ha egyáltalán lekapja a sisakot, az új sisakot, ha lesz egyáltalán új sisak. :D Még új kardot is lehet csinálnia kell, elég durván padlóra tették a tagot.

 

Viszont Rey-nek is eléggé szerencséje lehetett, mert nem tudom mit csinált volna ott, ha nem választja el őket a "sors". Elég durván nekiesett a srácnak és nem olyan volt a tekintete, mint aki különösebben nyugodt lett volna vagy uralta volna (mentálisan) a helyzetet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Lehetséges, hogy a sebesülés miatt már nincs is szüksége a maszkra, úgyis átformálódott az arca :evil:

Ha a regény kánon, akkor így esett meg: Reynek egy belső hang azt mondja, hogy ölje meg Kylot, de ő ezt nem teszi meg, vagyis ellenáll a sötét oldal csábításának, és utána jön a földindulás. Pillanatok alatt játszódik le, de Rey ott eldöntötte, mit nem tesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég durván nekiesett a srácnak és nem olyan volt a tekintete, mint aki különösebben nyugodt lett volna vagy uralta volna (mentálisan) a helyzetet.

Én konkrétan a Sötét Oldalt láttam a tekintetében, amikor leterítette azt a sérült, erősen vérző embert...

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy Geonosisi arénát nehezebb, és nem mellesleg drágább lett volna megépíteni élőben, mint megcsinálni pár mű fát egy kis mű hóval... Ja és a Geonosisi aréna modellként létezett, azt rakták a blue screen -re.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az azért fura lenne ha a fákat CGI-vel csinálnák meg. Szerintem nem jobb csak a két jelenetet teljesen másképp kellett megoldani.

 

 

Persze, csak most szerte a neten mindenki arra élvez, hogy díszletek vannak, nem CGI. Sokak számára pl. attól JOBB a film, mint a PT, hogy kevesebb benn a CGI. Én ezzel úgy vagyok, ha jó, amit csinálnak, ha jól megcsinálják, akkor nekem mindegy. Sőt, szerintem nagyobb lehetőségek vannak a CGI-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Persze, csak most szerte a neten mindenki arra élvez, hogy díszletek vannak, nem CGI. Sokak számára pl. attól JOBB a film, mint a PT, hogy kevesebb benn a CGI. Én ezzel úgy vagyok, ha jó, amit csinálnak, ha jól megcsinálják, akkor nekem mindegy. Sőt, szerintem nagyobb lehetőségek vannak a CGI-ben.

Köszönöm. Abszolút igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.