Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

Ha tényleg így kezdődött volna a film, akkor remélem az ötletet adó embert többet az életben nem engedik SW közelébe, vagy... továbbra is lesznek körülötte józan emberek, hogy megvétózzák az "aranyköpéseit".

Michael Arndt? :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár ez elég hamar megjelent kémjelentés formájában és rengeteg hiteles forrás állitotta, hogy ez lesz a végleges filmben is pont azért nem tudtam komolyan venni, mert egy film ahol ennyi profi dolgozik a produkción mint itt előbb-utóbb egy ilyen ötlet fennakad. Azért érdekes lenne tudni, hogy ki volt az aki végül elsőként szót emelt mellette, hogy ez egy marhaság.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Hamillal meg Daisy-vel több EP VIII-as jelenet is rögzítve lett még az EP VII forgatásakor, hisz Hamill jóval többet töltött az EP VII stábjával, mintsem amit az a filmvégi 2 perc indolokolt volna.

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem Hamillal meg Daisy-vel több EP VIII-as jelenet is rögzítve lett még az EP VII forgatásakor, hisz Hamill jóval többet töltött az EP VII stábjával, mintsem amit az a filmvégi 2 perc indolokolt volna.

Végül is miért ne töltött volna Hamill sok időt a stábbal? Ő lehetett a forgatás kabalája :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretem az ilyen videókat! Jó kis BD extra lehetett volna!

Bár eszembe jutott az is, hogy a fanyalgók, ha megnézik, mégjobban beindulnak, hogy "akkor mi eredetiség van benne?".

Mindegy, Őket lesz@rjuk, az infók érdekesek, köszi!

Nekem a Rey név elmélete tetszett nagyon és az Artúr király párhuzamok is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez konkrétan a régi galaxis térkép (a Disney éra előtti), csak kiegészítették az új bolygókkal, Luke útjával és a bazinagy lyukkal az ismeretlen régiókban

 

Szerk.: Pontosabban az alap térkép az The Essential Atlas című útmutatóban szerepelt, amit 2009-ben adtak ki

Szerkesztve: - Nabopolasszar
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.