Jump to content

A háttérben lévő történetek, érdekességek

Recommended Posts

Ha tényleg így kezdődött volna a film, akkor remélem az ötletet adó embert többet az életben nem engedik SW közelébe, vagy... továbbra is lesznek körülötte józan emberek, hogy megvétózzák az "aranyköpéseit".

Michael Arndt? :evil:

Bár ez elég hamar megjelent kémjelentés formájában és rengeteg hiteles forrás állitotta, hogy ez lesz a végleges filmben is pont azért nem tudtam komolyan venni, mert egy film ahol ennyi profi dolgozik a produkción mint itt előbb-utóbb egy ilyen ötlet fennakad. Azért érdekes lenne tudni, hogy ki volt az aki végül elsőként szót emelt mellette, hogy ez egy marhaság.

Emlékeztek erre a korai képre?

newluke-jpg.jpg?w=650

Ha jól tudom Fake-nek lett titulálva.

Utólag mégis azt mondom gyanúsan sok dolog lett eltalálva rajta. Főleg az apró kőből épített viskó a háttérben.

Szerintem Hamillal meg Daisy-vel több EP VIII-as jelenet is rögzítve lett még az EP VII forgatásakor, hisz Hamill jóval többet töltött az EP VII stábjával, mintsem amit az a filmvégi 2 perc indolokolt volna.

Edited by A pécsi

Szerintem Hamillal meg Daisy-vel több EP VIII-as jelenet is rögzítve lett még az EP VII forgatásakor, hisz Hamill jóval többet töltött az EP VII stábjával, mintsem amit az a filmvégi 2 perc indolokolt volna.

Végül is miért ne töltött volna Hamill sok időt a stábbal? Ő lehetett a forgatás kabalája :D

A jed irtást is felvették vele, szóval nem csak Achc-To -n szerepelt. :D

Mit értsz ezalatt? Lemaradtam valamiről?

Vagy arra gondolsz, mikor R2-ra teszi a kezét?

Edited by csoli1138

Én nagyon szeretem az ilyen videókat! Jó kis BD extra lehetett volna!

Bár eszembe jutott az is, hogy a fanyalgók, ha megnézik, mégjobban beindulnak, hogy "akkor mi eredetiség van benne?".

Mindegy, Őket lesz@rjuk, az infók érdekesek, köszi!

Nekem a Rey név elmélete tetszett nagyon és az Artúr király párhuzamok is.

Ez konkrétan a régi galaxis térkép (a Disney éra előtti), csak kiegészítették az új bolygókkal, Luke útjával és a bazinagy lyukkal az ismeretlen régiókban

Szerk.: Pontosabban az alap térkép az The Essential Atlas című útmutatóban szerepelt, amit 2009-ben adtak ki

Edited by Nabopolasszar