Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

http://index.hu/kultur/cinematrix/2016/03/09/star_wars_7_az_ebredo_ero_film_2015_csillagok_haboruja_leia_rey_oleles_csubakka_chewbacca_j_j_abrams_baki_hiba/

 

Ha ez mind igaz, akkor egész biztosan kizárható hogy Rey Leia lánya :)

 

"mindketten tudtak a másikról, de sosem találkoztak személyesen" Tehát nem lehet a lánya

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azért legyen itt a pontos szöveg, ne az index ferdítése:

"That was probably one of the mistakes I made in that. My thinking at the time was that Chewbacca, despite the pain he was feeling, was focused on trying to save Finn and getting him taken care of. So I tried to have Chewbacca go off with him and focus on Rey, and then have Rey find Leia and Leia find Rey. The idea being that both of them being strong with the Force and never having met, would know about each other — that Leia would have been told about her beyond what we saw onscreen and Rey of course would have learned about Leia. And that reunion would be a meeting and a reunion all in one, and a sort of commiseration of their mutual loss." - Slashfilm

Az IGN-en magyarul is olvasható, értelmesebb megfogalmazásban.

 

Megjegyzem, szerintem semmi kivetnivaló nincs a jelenetben, fel sem merült bennem, miért nem ölelte meg Chewie Leiát, és Leia miért Rey-jel osztotta meg a bánatát. Az meg eddig is hótziher volt számomra, hogy Rey nem Leia és Han lánya.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És szerinted a "számomra" szó a hecc kedvéért szerepel a posztomban, vagy azt jelenti, hogy magamról beszéltem? ;)

Bár azt el nem tudom képzelni, hogy ez hogy lehet még vad elméleti szinten is bárki számára lehetséges az ep7 megtekintése után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jaj hát ez k*rva nagy hiba. :D Valóban picit fura de azért ezen bőven tovább lehet lépni. Abrams meg magát kezdi ostorozni, hogy akkor másképp gondolta. :lol:

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bennem nem. Vagy nem sokáig. Mivel nyilválnvaló, hogy Han most ismerte meg, én meg ignoráltam, hogy Leia mástól szüljön, vagy úgy, hogy Han tudtán kívül, így nem tartottam lehetségesnek.

Korábban is "kedves nagynénis" ölelésnek neveztem a gesztust a film végén, de ez meg felvet egy off screen anyát a történetben, amit szintén ügyesen kéne megoldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Leia lánya már csak azért sem lehetett, mert aligha hiszem, hogy erről egy mukkot sem szólt volna pont a lányának, miután a fia megölte a férjét, s ezután csak a lánya maradt volna neki.

"A bátyád legyilkolta az apádat, de én nem mondom el, hogy a lányom vagy, mert az a nagybátyádra tartozik." Szerintem teljesen logikus. :evil:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Ti tudtátok, hogy a Rey látomásában elhangzó Obi-Wan mondatot Guiness és McGregor szövegéből vágták össze? :o A mondat ugye így hangzik: "Rey … these are your first steps" - a Rey -t Guienness hangján halljuk, míg a mondat többi részét McGregor mondta fel. :hmm:

Elvileg a "Rey"-es rész a korábbi "Don't be afRAId my little friend" mondatból lett kiemelve, míg Ewan felmondta az egész mondatot, és a kettő mashelték össze.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.