Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

  • 3 héttel később...

Van egy másik baki is. Kylo belevágja a hamuba a sisakját mielőtt Rey -t vallatni kezdené. Ott a bibi, hogy a nagy totálon nincs semmi, csak a közelin. :D

 

Egyébként rohadt jó az ellenállás katonáinak sisakja. Remélem a jövőben csak ilyen katonákat látunk majd. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Elképesztő mennyit fejlődött a CGI technológia. Van egy csomó effekt amiről meg nem mondtam volna, hogy egy gépen "rajzolták meg".

 

 

Ez is a film erőssége. És azért látszik, hogy ízlésesen volt használva a dolog. Ez sokat dob rajta.

Igen. Zseniális. Kb 2002-ben seggeltem le így, mikor megtundta, hogy minden klón digitális az AOTC-ben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igen. Zseniális. Kb 2002-ben seggeltem le így, mikor megtundta, hogy minden klón digitális az AOTC-ben.

Dettó!

Itt is döbbenetes, hogy a hangár nagyja CGI, de még az emberek többsége is. Persze, vannak olyan részek, ahol az ember tudja, hogy azt másképpen nem lehet megoldani, de sok olyan is, ahol nem is számít erre az ember gyermeke. Szépen megcsinálták az ep7-et trükkök terén is, az fix. Kíváncsi vagyok, milyen lesz ilyen téren a Rogue One és az ep8. Előbbinél már látni, hogy azért nem lesz annyira "szolid", mint az ep7 volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Yep, meg Ewan McGreor is, meg emlékeim szerint a BD-n is rajta van, meg itt is beszéltünk róla abban az időben (is). :) Érdekes a hír hozójának személye. :D

Ti tudtátok, hogy a Rey látomásában elhangzó Obi-Wan mondatot Guiness és McGregor szövegéből vágták össze? :o A mondat ugye így hangzik: "Rey … these are your first steps" - a Rey -t Guienness hangján halljuk, míg a mondat többi részét McGregor mondta fel. :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Dehogy nem volt. Itt is van, legalább március óta tudjuk, Donát ráadásul a te alább idézett szavaidra reflektált, vagyis már ő az előtt is hallott róla legalább egy kukkot. :)

Elvileg a "Rey"-es rész a korábbi "Don't be afRAId my little friend" mondatból lett kiemelve, míg Ewan felmondta az egész mondatot, és a kettő mashelték össze.

És valamelyik doksiban is volt, mert én ezt készítőktől is hallottam. Tippem szerint a BD-n, de erre nem esküszöm meg.

 

Szerk.: Meg is van, januárban hallottuk nem mástól, mint Ewan McGregortól.

http://www.youtube.com/watch?v=yHfLx5sqpCU

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Mindig megdöbbent, hogy ez a film mennyire hűen követi a régi SW -ket. A legjobb példa erre az aprólékos kidolgozottság. Azt pl. észrevette valaki amikor a Falcon szabadesésbe kezd a Jakkun, majd full sebességre kapcsol, és ekkor beveri az alsó lézerágyújnak a csövét egy kis roncsdarabba? :D Ami csattan és szikrázik is? :clap: De az is szuper, ahogy Finn, miután lekapcsolja Phasma a pajzsot, kétszer vállon veregeti. És ennek is van hangja. :D

 

Amíg az SW világára ilyen szinten figyelnek addig nagy baj nem lehet. :)

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...
  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.