Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nabopolasszar

Ajánlott hozzászólás

Doug Chiang - “An early concept painting for the attack on Maz’s castle from The Force Awakens. The castle was designed by the super talented Yanick Dusseault! I reworked this idea for Rogue One for the Star Destroyer over Jedha.”

 

SKMMK3P.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

James Clyne - “Early TIE Fighter exploration for The Force Awakens. Attempting to design the perfect Imperial ladder. I think I nailed it.”

 

Qfagyxm.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 hónappal később...
1 órával korábban, Donát írta:

R2 végül is akkor a kánon szerint BB-8 napokkal korábbi beszélgetési kísérletének a hatására ébredt fel akkor, amikor?

Azok a napok csak órák voltak, és igen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 hónappal később...

Pablo válaszolt egy kérdésre, miszerint Hosnian ötlete miképp keletkezett. Azt felelte erre, hogy a Bad Robot eredetileg a Coruscantot akarta felrobbantani, de a Lucasfilm nem akarta - több jövőbeli projektben szerepet akartak neki adni (mondjuk ebből utólag nem lett semmi) - ezért köztes megoldásként létrejött a Hosnian Prime. Ugyanakkor ő is szívesen visszatért volna a fővárosba a ST idején.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én bírtam volna, ha a Coruscant robban tvolna fel. Alapvetően először azt is hittem, hogy az volt. Sokkal nagyobb érzelmi hatást váltott volna ki. Alapvetően a legtöbb felrobbanó bolygóval az a baj, hogy alig ismerjük őket. Alderaan és Hosnian Prime a filmekben alig néhány pillanatot szerepel. Kijimivel már jobb a helyzet, de még azt sem igazán ismertük meg, lakóival néhány rosszarcú alakon kívül nem találkozhattunk. Egyedül Jedha az, amit mélyebben is láthattunk, ami felé kialakul egy kis kötődés és aminek szétlövése komolyabb érzelmi hullámot is kiválthat.

Éppen ezért, én Coruscantot lőttem volna szét. Az ep9-ben meg Naboo-t. Sokkal hatásosabb lett volna, pláne annak tükrében, hogy a Kijimi szétlövésének nincs is nagy jelentőssége. Vissza meg vissza lehetett volna rá térni az ep1 és az ep7 közötti időben ezerszer is. Sőt a High Republic érával együtt vagy milliószor. De, ha már így alakult, akkor Hosnian Prime-ra tényleg többször is ellátogathatnának, és azért na, az Alderaanra is, mert momentán még mindig csak megvonom a vállam, amikor ez a két bolygó elfüstöl.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

52 perccel korábban, Iqvi írta:

Ha már az ST-ben alig szerepelt a Hosnian Prime, akkor én szívesen látnám máshol. Ugye eddig a legnagyobb szerepe a Vérvonalbam volt, azon túl csak emlegették. De jó volna valamilyen mozgóképben is látni. 

Tévedés, a Vérvonalban csak megemlítik a bolygót. A bolygó kronológiailag csak az Aftermath trilógiában jelenik meg, utána soha többet. --> hopsz, leesett, hogy a Hosnian Primeról beszélsz. :lol:

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 1/16/2022 at 7:14 PM , Bence1997 said:

Tévedés, a Vérvonalban csak megemlítik a bolygót. A bolygó kronológiailag csak az Aftermath trilógiában jelenik meg, utána soha többet. --> hopsz, leesett, hogy a Hosnian Primeról beszélsz. :lol:

 

A Coruscantra gondoltál?:D

Szerkesztve: - Iqvi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Érdekesség, hogy Maz Kanata kastélyában látni egy ősi jedi mester, egy bizonyos Cherff Maota mellszobrát. Most a High Republic Adventures miatt kicsit utánaolvastam, és ő volt az, aki kiképezte Avar Krisst, illetve ő fedezte fel Syfo-Diast is. 

 

https://starwars.fandom.com/wiki/Cherff_Maota

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 4 héttel később...
  • 2 hónappal később...

Matt Savage - From 2013, early, rough sketches for Rey’s Speeder for The Force Awakens. The large scoops at the front were for transporting salvage and at one point giving Finn and BB-8 a ride.

 

032d432.jpg

 

032d431.jpg

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.