Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A legmeglepőbb, hogy Leiát nem Carrie Fisher játssza, tehát nem csak simán visszaöregitik. Mondjuk lehet, hogy Fisher arca annyit változott, hogy már a CGI se tud belőle újra 18 évest csinálni :P

Ha lehet hinni az alább leírtaknak, Leia alig szerepel. De Tarkin ezzel a színésszel....hát nem tudom. Önmagában nem elég. Remélem megdolgozzák valahogy.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És felvett pár kérdést.... :)

 

Egyébként nem igazán kell a spoiler kapcsoló hisz spoileres topikban vagyunk. ;)

Tudom csak gyakorlatilag mégse volt spoielres topic mert nem igazán voltak spoilerek és sztem sokan benéztek ide úgy akik nem akarták elspolerezni a dolgokat, és ezek lelőnek néhány meglepetés faktort ezért gondoltam hogy inkább elrejtem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet hinni az alább leírtaknak, Leia alig szerepel. De Tarkin ezzel a színésszel....hát nem tudom. Önmagában nem elég. Remélem megdolgozzák valahogy.

Tarkinhoz muszáj referenciaként egy szinészt használni. Az hogy be van hozzá írva valaki nem jelenti hogy már semmit nem csinálnak az arcával. Még az ep.3-ban is használtak maszkot. Nagyon meglepne ha CGI-vel vagy más módon nem segítenének rá.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom csak gyakorlatilag mégse volt spoielres topic mert nem igazán voltak spoilerek és sztem sokan benéztek ide úgy akik nem akarták elspolerezni a dolgokat, és ezek lelőnek néhány meglepetés faktort ezért gondoltam hogy inkább elrejtem.

Nem voltak spoilerek? Csak azok voltak! Te eddig mit néztél itt, már bocsánat? :D

 

Tarkinhoz muszáj referenciaként egy szinészt használni. Az hogy be van hozzá írva valaki nem jelenti hogy már semmit nem csinálnak az arcával. Még az ep.3-ban is használtak maszkot. Nagyon meglepne ha CGI-vel vagy más módon nem segítenének rá.

Ha erről van szó akkor minden ok. Csak ne legyen ez Tarkin arca mert az bukta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tudom csak gyakorlatilag mégse volt spoielres topic mert nem igazán voltak spoilerek és sztem sokan benéztek ide úgy akik nem akarták elspolerezni a dolgokat, és ezek lelőnek néhány meglepetés faktort ezért gondoltam hogy inkább elrejtem.

Ha valaki benéz egy nyíltan feltüntetett spoileres topicba azzal az indokkal, hogy nincsenek spoilerek, és spoilerbe fut, az az ő hibája. Nem kell spoilerkapcsoló. Aki benéz ide, az vállalta, hogy bármilyen spoilerbe belefuthat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem voltak spoilerek? Csak azok voltak! Te eddig mit néztél itt, már bocsánat? :D

Igazán komoly spoiler nem volt. Olyas mire gondolok mint ami az EP VII-nél volt a concept art-ól kezdve a majd nem 100% megegyező történetig. Ott szinte majd nem mindent lehet tudni a film előtt. Itt közel se.

Ha erről van szó akkor minden ok. Csak ne legyen ez Tarkin arca mert az bukta.

Referencia színésznek nem rossz, hasonló az arcszerkezete, és "with Special Thanks to" szöveg sztem a CGI miatt lehet ott.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az a fura, hogy aki Tarkint játssza, az még hasonlít is Tarkinra, legalábbis felfedezem benne Cushing éles vonásait (persze nyilván rá kell erre segíteni, hiszen a csávó még csak korban sem passzol). Aki Leiát alakítja, az engem viszont kicsit sem emlékeztet Fisherre. Lehet, hogy Leiának még az arcát sem fogjuk igazán látni? :hmm:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig is nagyon vártam a filmet, de a mai napon azt hiszem elértem, sőt kezdem meghaladni az Ep7-es szintet.

 

Maxi jó hírek ezek. Tarkin, Dodonna, Leia, Organa, Mothma, Vader, Mads Mikkelsen, C3PO (és feltehetően R2D2 hiszen őket nem lehet elválasztani) A kedvenc SW időszakomban játszódó film... Mi kell még? :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazán komoly spoiler nem volt. Olyas mire gondolok mint ami az EP VII-nél volt a concept art-ól kezdve a majd nem 100% megegyező történetig. Ott szinte majd nem mindent lehet tudni a film előtt. Itt közel se.

De ha az EPVII-ből indulsz ki, itt is ugyanaz van. A topik címe is minden elmond mert benne van a spoiler kifejezés. :)

 

Az a fura, hogy aki Tarkint játssza, az még hasonlít is Tarkinra, legalábbis felfedezem benne Cushing éles vonásait (persze nyilván rá kell erre segíteni, hiszen a csávó még csak korban sem passzol). Aki Leiát alakítja, az engem viszont kicsit sem emlékeztet Fisherre. Lehet, hogy Leiának még az arcát sem fogjuk igazán látni? :hmm:

Én is erre tippelnék.

 

Nagyon remélem így lesz! A fickó tényleg hasonlít Cushingra, de dolgozzák meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ha az EPVII-ből indulsz ki, itt is ugyanaz van. A topik címe is minden elmond mert benne van a spoiler kifejezés. :)

Persze tudom hogy ugyan az a rule csak gondoltam megakartam adni az esélyét aki véletlenül benéz ide ne kapja egyből telibe egy ilyen spoiler mert ilyesmik itt nem voltak mostanában (EP VII-nél mindennap voltak ilyenek). De legközelebb nem lesz ilyen könyörületes. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig is nagyon vártam a filmet, de a mai napon azt hiszem elértem, sőt kezdem meghaladni az Ep7-es szintet.

 

Maxi jó hírek ezek. Tarkin, Dodonna, Leia, Organa, Mothma, Vader, Mads Mikkelsen, C3PO (és feltehetően R2D2 hiszen őket nem lehet elválasztani) A kedvenc SW időszakomban játszódó film... Mi kell még? :D

 

 

Palpi cameo :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lehet hinni az alább leírtaknak, Leia alig szerepel. De Tarkin ezzel a színésszel....hát nem tudom. Önmagában nem elég. Remélem megdolgozzák valahogy.

Belőlem egyelőre max annyi aggodalmat váltott ki, mint, hogy Ehrenreich lesz Han Solo.

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Belőlem egyelőre max annyi aggodalmat váltott, ki, mint, hogy Ehrenreich lesz Han Solo.

Na jó, de Ehrenreich egy 15-20 évvel fiatalabb Hant fog alakítani, Guy Henry viszont csak egy pár órával/nappal fiatalabb Tarkint. Azért nem ugyanaz. A kinézetbeli különbségek 15 évnél még elnézhetőek, két-három napnál nem annyira. Szóval azt azért nem lesz ártalmas ledolgozni egy kis trükkel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na jó, de Ehrenreich egy 15-20 évvel fiatalabb Hant fog alakítani, Guy Henry viszont csak egy pár órával/nappal fiatalabb Tarkint. Azért nem ugyanaz. A kinézetbeli különbségek 15 évnél még elnézhetőek, két-három napnál nem annyira. Szóval azt azért nem lesz ártalmas ledolgozni egy kis trükkel.

Ez igaz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az összes színésszel meg vagyok elégedve, Guy Henry kis rásegítéssel kiköpött Cushing lesz, megvannak hozzá a vonásai. Az, hogy Leia mennyit fog szerepelni, nekem mindegy, lehet hogy meg se mukkan majd, de a lényeg, hogy ő is ott van. :) Na és Dodonna. :D Nagyon jó.

 

Már tényleg csak egy Palpatine cameónak örülnék igazán, de ezenkívül én mindent megkaptam az eddigi infók alapján, amit vártam. 10 nap. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az USA Today írt egy hosszabb cikket erről a 28 percről. ITT olvasható.

 

Van benne pár olyan részlet, amiről eddig nem hallottunk: például miután Jynnek menekülnie kell Saw Gerrera talál rá. Tehát Jyn nem felnőttként fog vele először találkozni. Az USA Today azt is leírja, hogy Gerrera a Klón háború veteránja. Most vagy nagyon tájékozott vagy konkrétan ez el fog hangzani a filmben.

Jyn egy Wobanin lévő birodalmi munkatáborban lesz amikor a lázadók kimentik. Chirrut Imwe pedig Erő-érzékeny. Hála az égnek, mert amiket csinál azok másképp aligha lennének lehetségesek ebben a világban.

 

A Collider is kint volt a vetitésen. Ők az oldalukra egy 20 percnél is hosszabb videót tettek ki, amin elemzik a látottakat. Mobillal felvett videó úgyhogy elég gyenge minőségű. ITT. Azt mondják, hogy szerintük akik a TFA-ra azért panaszkodtak mert vizuálisan túlságosan hasonlított a korábbi filmekre azok örülni fognak, mert az itteni jelenetek olyanok amihez hasonlót eddig nem láttunk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyszerűen nem tudok mást elképzelni a csuklya mögött (az első teaserben), mint Palpit... pedig lehet mégse ő lesz, ezek alapján

Az elvileg fake szivárgásban ezt írták erről a jelentről.

 

The scene where a cloaked figure "kneels" before a "bacta tank" is actually rigged just for the trailers. The actual scene is Galen cloaked after coming back from Eadu, and deathtroopers behind him. They take him to the power core where the power from his creation is being stored. Galen drops to his knees and shakes his head, as he realizes his research is being used for something terrible.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ez a Chirrut Erőérzékenység abszolúte nem tetszik. Remélem, hogy nem Jedi-szinten Erőérzékeny, hanem csak annyira, hogy az Erő a hite miatt kicsit jobban segít neki a látásban, mint egy hitetlen vaknak. Mert valamilyen szinten minden élőlény, az agyférgektől az űrcsigáig Erőérzékeny. Az eddigiek alapján az Erő még ezeknek az embereknek is segíthet - még Hannak is -, csak manipulálni nem tudják. De azért nekem ne legyen egy látens Jedi lovag, mert akkor ennyi erővel már egyből betehettek volna egy Jedi lovagot is. Vaderrel meg abszolút össze se fusson, nem, hogy harcoljon. Hiszen úgy szólt a fáma, hogy ez nem a Jedik és Sith-ek filmje, hanem a kisembereké. Most meg már van Sith-ünk (oké, ez adta magát), egy Erőérzékeny mamától származó főhősünk (aki ezek alapján gyanús, hogy szintén Erőérzékeny), és egy Erőérzékeny szerzetesünk. Hát igen, ilyenek a kisemberek, látens szuperhősök.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.