Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Tuti az lesz. Szemétség lenne, ha nem az lenne. Ez... Ez... Ez hihetetlen! Mindig is tudtam, hogy az MCU-hoz hasonlóan egységes univerzumot akarnak teremteni, de az MCU-ban ignorálják a rajzfilmsorozatot (ahogy az is a mozifilmeket), de itt egyértelműen összefésülik őket. Tudtam, hogy erre készülnek, de nem sejtettem, hogy ez lesz belőle! Azt hiszem, én most elmegyek, de nem sétálni. :D A Disney-Lucasfilm páros új szintre lépett nálam.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Azt azért szerintem (remélem) nem lépik meg. Már csak azért sem, mert utána a sorozatot már kicsit gáz lenne úgy nézni, hogy tudom: a csapat meghal. Még ha azt sem tudni, mennyien voltak a hajón, akkor is ott motoszkál az emberben, hogy halottak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A spotokat még megnézem, de ezeket a klipeket már inkább skippelem

Én is itt fejeztem be. Ez már nagyon durva

 

Az a hajó ott lent kicsit emlékeztet a Ghostra nem? (ebből a

)

Hogy egy klasszikust idézzek: " A k*rva istenit!" :o :o Elég...innentől egy kínszenvedés lesz minden nap. :cry:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De durva! Ghost!! Vajon ennyi lesz a filmben is, vagy bemutat egy két piruettet?

Remélem lesz még egy-két snitt ahol legalább a háttérben láttjuk akciózni. Ha már megcsinálták a Ghost fotorealisztikus 3D modelljét akkor ennyi még igazán beleférhet :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szép észrevétel Bomarr. :clap: Ghost. Bravo, bravo. Elismerésem a Lucasfilmnek. Ez tényleg a legszebb példája egy univerzum építésnek. Ha talán még Héráék közül élőszereplővel szerepeltetnének is valakit a Zsiványban, az igazi unikum lenne. A Rebels megérdemelne egy élőszereplős mozifilmmel történő zárást (láthatnánk Ashokát is élőben), amely előzményfilmje lehetne a Zsivány Egyesnek. Nagyon várom már a premiert. :yeah:

Szerkesztve: - A pécsi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom ott is izgalomba jött mindenki. :) Reméljük nem csak cameoról van szó, de még ha az is, az a hajó túl nagy jelentőségű, így ekkora feltűnés is elég egy masszív előrejelzésre a Rebelst illetően. Persze, hogy kik vannak a fedélzeten az nagy kérdés. Az űrcsatában viszont még szerepet kaphatnak.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Látom ott is izgalomba jött mindenki. :) REméljük nbem csak cameoról van szó, de még ha az is, az a hajó túl nagy jelentőségű, így ekkora feltűnés is elég egy masszív előrejelzésre a Rebelst illetően. Persze, hogy kik vannak a fedélzeten az nagy kérdés. Az űrcsatában viszont még szerepet kaphatnak.

Egy élőszereplős cameo a legénységtől! Freddy P.J., Kanan jelmezben és stb..

És beleért a bilibe a kezem, nyugi! ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben az MSW is ráharapott. Szerintem már az is óriási lenne ha a csata elején mikor a pilóták be szoktak jelentkezni hallanánk Hera hangját. De igazából ha csak ebben az egy snittben szerepelnek már az is nagyon szép. Remélem ha nem is a filmben, de képregényben vagy uram bocsá később a sorozatban láttjuk majd ezt a csatát a Ghost legénységének a szemén át is!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hamár főcím..

Tehát sárga betűk nem nem lesznek..

És a kék "Long time ago..." az vajon lesz azért?

 

Igen a kék lesz. Volt valami cikk azokról akik már látták az első 20 percet. Lesz a kék, majd hirtelen kezdődik a film.

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis programajánló dec. 13-ra.

 

Zsiványok, lázadás, Birodalom - társadalmi-politikai kérdések a Star Wars univerzumban a Zsivány Egyes idején

 

Földi Bence (politológus, újságíró, Magyar Nemzet): Ellenállási mozgalmak a Galaxisban

Indi Zsótér Dániel (Roboraptor blog; 24.hu) - Muchichka László (szociológus, KRE-BTK - Roboraptor, 24.hu): Kisebbségek és politikai sokszínűség a Star Wars univerzumban

Szabó Miklós (szociológus, ELTE TáTK) "Minél jobban szorítják össze a markukat" - hatalomgyakorlás és fenntarthatóság a Birodalomban

Tóth Csaba (politológus, Republikon Intézet): Gyenge lázadók, erős birodalom - vagy éppen fordítva? Hatalmi viszonyok a Galaxisban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egy kis programajánló dec. 13-ra.

 

Zsiványok, lázadás, Birodalom - társadalmi-politikai kérdések a Star Wars univerzumban a Zsivány Egyes idején

 

Földi Bence (politológus, újságíró, Magyar Nemzet): Ellenállási mozgalmak a Galaxisban

Indi Zsótér Dániel (Roboraptor blog; 24.hu) - Muchichka László (szociológus, KRE-BTK - Roboraptor, 24.hu): Kisebbségek és politikai sokszínűség a Star Wars univerzumban

Szabó Miklós (szociológus, ELTE TáTK) "Minél jobban szorítják össze a markukat" - hatalomgyakorlás és fenntarthatóság a Birodalomban

Tóth Csaba (politológus, Republikon Intézet): Gyenge lázadók, erős birodalom - vagy éppen fordítva? Hatalmi viszonyok a Galaxisban.

 

Ezek tök érdekesek lehetnek. Még nem voltam ilyenen.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezek tök érdekesek lehetnek. Még nem voltam ilyenen.

Tavaly volt hasonló rendezvény, ugyanúgy egy nappal a TFA-premier előtt, az érdekes volt. Utána érdeklődtem, sajnos nem lesz felvétel.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Épp azon gondolkodom, hogy már kész szokott lenni ilyenkorra a szinkron. De jó lehet szinkronrendezőnek lenni, ő az egész filmet láthatja. Jöhetnének az infók a hangokról. Vader és C-3PO új hangjára vagyok nagyon kíváncsi. És remélem Organa hangja megmarad, mert az előzetesekben más karakternek adta a hangját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.