Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Pletykák szerint Sio Bibble egy cameo szerepben feltűnhet a Yavin IV-es megbeszélésen két Gungan társaságában. A hírek szerint az egyik nagyon hasonlít Jar Jar Binks-re. Én kizártnak tartom hogy Jar Jar lenne az egyik, túl sokan utálják ahhoz őt hogy berakják egy cameora.

3q6nbq.jpg

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyre érdekesebb hírek jönnek. Előbb Coruscant most Jar Jar. :D Bár valószínűleg csak kacsa. Sio Bibble már anno is a halálán volt, a RO idején 120 éves körül lehet. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lenne benne Coruscant, az csodálatos ötvözése lenne a 2 trilógiának. Jar Jar elhanyagolható, Sio Bibble akár élhet is, hiszen 19 évvel korában az ep3 végén olyan 70 körülinek nézett ki, ergo még vígan, aktívan élhet. Ackbarról nem szólt a fáma?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elképzelhetetlen, hogy a vén Sio (papa, jön a Sio :D) politikai pályán maradt, aztán Naboo szenátora, esetleg kormányzója, és beállt lázadónak, miután már egyszer megtapasztalta a Naboo-n, milyen az elnyomás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem elképzelhetetlen, hogy a vén Sio (papa, jön a Sio :D) politikai pályán maradt, aztán Naboo szenátora, esetleg kormányzója, és beállt lázadónak, miután már egyszer megtapasztalta a Naboo-n, milyen az elnyomás.

Ha elsüti még egyszer, hogy Invázió, felőlem jöhet. :D De a nézők nagy részének szerintem nem esne le, hogy kit is látunk éppen.

 

Egyébként ő már az EP1-ben Naboo kormányzója volt, nem?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De a nézők nagy részének szerintem nem esne le, hogy kit is látunk éppen.

A nézők felének valószínűleg sok ember nem fog leesni, nekik szerintem Mon Mothma, Bail és Dodonna sem lesz annyira evidens - a poén, hogy Mothma és Dodonna kevesebbet szerepelt eddig a filmekben, mint Bibble. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nézők felének valószínűleg sok ember nem fog leesni, nekik szerintem Mon Mothma, Bail és Dodonna sem lesz annyira evidens - a poén, hogy Mothma és Dodonna kevesebbet szerepelt eddig a filmekben, mint Bibble. :)

Így van. Ezek a keményvonalasoknak szólnak. Nekünk. Gondoljatok bele, hogy pl.: a Ghost-tól hányan fognak elvigyorodni örömükben?

Mégis benne lesz. Szeretnek minket? Vagy csak a star wars-t?

Szerkesztve: - csoli1138
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha lenne benne Coruscant, az csodálatos ötvözése lenne a 2 trilógiának. Jar Jar elhanyagolható, Sio Bibble akár élhet is, hiszen 19 évvel korában az ep3 végén olyan 70 körülinek nézett ki, ergo még vígan, aktívan élhet. Ackbarról nem szólt a fáma?

 

- Ez csak egyvalamit jelenthet: inváziót.

- Nem, ez csapda!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A nézők felének valószínűleg sok ember nem fog leesni, nekik szerintem Mon Mothma, Bail és Dodonna sem lesz annyira evidens - a poén, hogy Mothma és Dodonna kevesebbet szerepelt eddig a filmekben, mint Bibble. :)

Sőt, szerintem a nevük sem annyira közismert. Dodonnáé biztosan nem. Azért én tudnék örülni Rieekan és Madine felbukkanásának is, bár lehet, hogy ők már a yavini győzelem után csatlakoztak csak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez a részlet is adja. :cool:

 

http://www.youtube.com/watch?v=zaWyFFWJDAg

 

Akár egy zűrhajótöréses muviból is lehetne. :D

 

 

-------------------------------------------------------

 

 

Sio papát és Jar Jart én is szívesen venném. No majd meglátjuk mi sül ki a cameokból.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kezdenek felbukkanni a külföldi fórumokon olyanok, akik már látták. :)

 

"Just saw it.

 

Star Wars: Seven Samurai is a pretty fitting name for it."

 

Kis győzködés után a tag írt egy hosszabb véleményt.

 

"I'm still trying to process it, but it was an awesome movie. Reminded me in terms of tone and of what people said what they were aiming for with the movie before the it came out. Star Wars fans will probably love it (I don't see why not). Some quick thoughts:

 

It was basically everything you want in a Star Wars movie, war, emotion, intense moments, humor, great action, crazy visuals.

 

Not sure if it was the result of Edwards influence or not, but stuff that was massive actually looked massive (various ships, AT-ATs, Death Star) as we saw in the trailers. Imagine my joy to see the all the stormtroopers again and their equipment. Best looking troops in the galaxy with fabulous uniforms. The rebels would have won if their uniforms looked incredible IMO. The 3D looked pretty decent I guess, but I'm not one to get overexcited for it.

 

Giacchino's soundtrack was marvelous. Its not the Star Wars theme (though some recognizable bits), but its eerily similar to Star Wars, if you know what I mean. You know its Star Wars!

 

Characters and flaws themselves I'll write on later, I have dinner and work to deal with, though now I see why everyone loved the robot heh.

 

I will definitely say its the best prequel, but that wouldn't be fair because I dislike all the Star Wars prequels though ROTS was half okay. Might put it above ROTJ."

 

Majd hozzáteszi:

 

"Also put me down for 200M OW, and 600-650m DOM. Its Star Wars, don't underestimate it. "

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A twitter is beizott.

 

"Just came out from a screening of Rogue One. Probably the best Star Wars film since Empire Strikes Back."

 

Kiemelik a változatos helyszíneket és a csatákat.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.