Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Melyik könyvből van ez a kép, Fulcrum?

 

Úgy néz ki, lehet - de ez tényleg csak egy megérzés -, hogy mégsem Jyn Erso lesz Rey anyja.

 

De a Snoke-elméletek közé tenném Raddus admirálist. Vagy a Luke előtti Vörös 5-öst. :D

Szerkesztve: - IndianaAndrisSolo
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bail szerepeltetését páran benéztétek. :D Hál istenek nekem lett igazam. Szívmelengető volt látni őt.

Bailről tudjuk, hogy ekkor az Alderaanon van, vagyis legfeljebb egy holografikus cameoja lehetne.

 

 

Azt hiszem, az ep4-ben mond valami olyat Leia, hogy R2-t a tervekkel el kell juttatnia az apjához az Alderaanra. Szóval, ha az ep4-ben ott van, akkor az az előtt napokkal/órákkal játszódó filmben sem hiszem, hogy nagyon máshol lesz. Eddig a Rebelsből is az jött le, hogy Bail személyesen nem nagyon keveredik bele a lázadásba.

 

 

Szerintem karakter idegen lenne ha Bail személyesen felbukkanna a Lázadók bázisán. Neki pont hogy el kell hitetnie a Birodalommal, hogy ő csak egy szenátor. Nyilván rengeteg kém van rajta. Nem engedheti meg azt a luxust hogy ki be járkáljon a lázadók titkos bázisán.

 

 

Ezzel egyetértek,

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy akkor nem tudhatta, hogy egyedül a Halálcsillag terveire utaznak. Mivan ha a Császári palotai terveit is át akarják küldeni vagy hasonlókat. Tarkin inkább nem kockáztatott, és végett vetett a szivárogtatásnak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

igen, a motivációt én sem értettem. Kármentés nyilván, vagy ilyesmi, de rengeteg adat és irodalmi katona is ott pusztult, a maroknyi lázadón kívül.

Ez is azt mutatja, mennyire sokat ért az, hogy a Lázadók ne szerezzék meg Halálcsillag tervét. Kb. mindennél többet. A katonák simán pótolhatóak, új létesítményt is lehet építeni, biztonsági másolatok pedig szerintem is vannak valahol (egy másik titkos bázison). Viszont abban nem lehetett biztos, hogy nem találnak benne rést. Ennek fényében viszont fura, hogy Tarkin később nem volt hajlandó elhagyni az űrállomást, mert nem hitte el, hogy a Lázadók támadása veszélyes is lehet. Szerkesztve: - Pildi
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Arról nem is beszélve, hogy akkor nem tudhatta, hogy egyedül a Halálcsillag terveire utaznak. Mivan ha a Császári palotai terveit is át akarják küldeni vagy hasonlókat. Tarkin inkább nem kockáztatott, és végett vetett a szivárogtatásnak.

Azt se feledjük, hogy Krennick pusztulása se egy utolsó szempont. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.