Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

A kritikai fogadtatás egyébként egyelőre kifejezetten pozitiv viszont nem olyan átütő mint az Ébredő Erőnél, ahol kritizáló hangokat nyomokban is alig lehetett találni. Ott mondjuk szinte már hisztérikus volt a hangulat. Mindenki gyorsan kikiáltotta a bestnek. Most is vannak lelkes itészek, de épp igy akad pár kritikus is, akik ugyan kevesebben vannak, de azért láthatóan vannak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Igazából az alapján amiket a filmről mondanak, most már elképzelni nem tudom hogy ne tetszedjen. Már eleve ez amit annyian kiemelnek: hogy a Birodalom gonoszságának súlya van, hogy a lázadók nem mind csupa jófiúkból állnak, van széthúzás, meg vannak akik házon belül is elég szemétládák.... ez baromi izgalmasan hangzik. És az utolsó harmadtól a nézők igen nagy része teljesen kész van, hogy mennyire üt. Állat lesz!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A puliwood kritikájának hosszászólásában írja a szerző, hogy Horányi László Vader hangja aki a rebelsben. Hát le a kalappal, hogy erre is figyeltek, már csak a többi hangot kéne tudni :D

Megnézem szinkronnal is, na nem ezért. :D

 

Igazából az alapján amiket a filmről mondanak, most már elképzelni nem tudom hogy ne tetszedjen. Már eleve ez amit annyian kiemelnek: hogy a Birodalom gonoszságának súlya van, hogy a lázadók nem mind csupa jófiúkból állnak, van széthúzás, meg vannak akik házon belül is elég szemétládák.... ez baromi izgalmasan hangzik. És az utolsó harmadtól a nézők igen nagy része teljesen kész van, hogy mennyire üt. Állat lesz!

Erre csak egy klasszikust tudok idézni: "Imádni fogom akkor is ha sz*r lesz" :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár menyire is mondták hogy az utóforgatás csak a szokásos procedúra volt úgy látszik hogy ez nem igaz. Mert mindenhol kiemelik hogy nagyon sok jelene nincs benne ami a traielrekbe volt és az annak a jele hogy akkor rendesen belenyúltak.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Mert az nem szokványos hogy nagyon sok jelenet hiányzik a filmből és a szokványos utóforgatás azt jelenti hogy felvesznek még néhány jelentett amit még nem vettek fel mert alapból úgy tervezték hogy majd az utóforgatáson megcsinálják vagy csak minimálisan csiszolnak néhány dolgon és egy szokványos utóforgatás 1-2 hétig tart nem pedig 4 hétig.

 

A koncepció váltás nem szokványos dolog egy forgatáson. Előfordul de nem szerencsés mert magas költségekkel jár és nem miden projekt engedheti ezt meg.

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem mindig is egyértelmű volt hogy ennél a filmnél átlagon felüli volt az utóforgatások mértéke. Amit viszont sosem értettem, hogy ezt miért akarja sok orgánum negativumként feltüntetni. Minden film másképp születik: vannak olyanok mint Spielberg aki kimegy a terepre és jóformán egy fölösleges kockát se forgat le mert az egész film ott van a fejében. Máshol meg sok kinlódás megy, koncepciók jönnek mennek. A filmtörténelem azt mutatja hogy nincs biztos recept: mindkét módszerrel születtek már borzasztó és zseniális filmek is.

 

A Star Warsnak pedig egyébként is komoly múltja van az utóforgatások terén. Ugye eredetileg Anakin miután beszélt Palpatina-al egyáltalán nem ment volna vissza a Jedi templomba. A kancellár mellett várta volna végig amig megjönnek a jedik majd ő dobta volna oda a kardját Palpinak. Aztán egy utóforgatás gyönyörüen áthangszerelte az egészet és a prequelek egyik legjobb jelenetét adta a franchise-nak (arra gondolok amikor Anakin és Padmé a távolból sasolják egymást, miközben Anakin gyötrödik). Attól az ep.3 jobb film lett volna, ha Lucas marad az eredeti ötlete mellett? Nem, sőt rosszabb lett volna. Néha egy utóforgatás csodát tud tenni a filmmel. Alkotása válogatja. Holnap megtudjuk hogy ebből mi sült ki.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Általában ha egy filmről elterjedt, hogy volt utóforgatása akkor ha a kritikusnak egy elem nem tetszik akkor rögtön ráfogja hogy az utóforgatás miatt nem jó. Ami ezesetben azért vicces, mert az eddigi infóink alapján az utóforgatások a film végét érintették a legnagyobb mértékben. Attól meg a többség be van rosálva.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A lázadók szemszögéből a Coruscant (vagyis Birodalmi Centrum) egy megfoghatatlan távoli valami, az elnyomatás szimbóluma. Szerintem a szerepeltetése most nem lenne ideillő, még ha egyébként nekem is a kedvenc bolygóm, és az endori győzelem utáni ünneplést máig megkönnyezem, ha nézem a Jedi visszatért.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Moziból hazajövet vezettem a kocsit, közben zakatolt az agyam. Még jó hogy alig volt forgalom, mert alig tudtam odafigyelni a vezetésre. Erről eszembe jut az amikor 1978-ban apám, elvitt az EP IV-re. Akkor a film megnézése után, elfelejtettem rendesen becsukni a Skodánk hátsó ajtaját. Úgy villogtak ránk a többiek a forgalomba. Akkor levoltam taglózva a csodálattol. Most ugyanaz az érzés fogott el. A Disney MEGCSINÁLTA !!!!! Basszus hihetetlenül csodálatos volt. Órákig néztem volna. Még nagyon ülepszik a dolog, de mosolygok belül, mert minden percét élveztem. Nagyon akciódús, látványos, komoly (akárhogy próbálták valamennyi humorral elvenni az élét), és nagyon szomorú is egyben. Föleg szomorú, csupa halál és pusztulás.

Most csak ennyit írok, még millió dolgot lehetne írni róla, de álmodnom kell egy Star Wars-osta.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy benne volt Coruscant :P

Igen. Akik először látták azt írták hogy nem volt bár nehezen lehetett észrevenni de nekem is feltűnt az ablakon át hogy ez lehet hogy a Coruscant.

kk7ySPp.jpg

 

100%, hogy egy flashback jelenet erejéig visszatér coruscant, bár nagyon minimálisan. Viszont egy másik prequel bolygó nem is akárhogy tér vissza

Igen az valóban Mustafar volt. Pablo is megerősítette már.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.