Ugrás a kommentre

Rogue One spoileres topic


Bomarr

Ajánlott hozzászólás

Huhh. Ez durva. Lehet, hogy Vader éppen időszakos nagyszervízen van, amikor Palpi riasztja, hogy gebasz van a halálcsillagnál?!

Akkor már értem miért volt ilyen dühös a IV-ben. Ő éppen a jól megérdemelt wellness hétvégén áztatta magát amikor ezek a szerencsétlenek elrabolták a terveket és félbe kellett szakítania a pihenését. Most már mindent értek.:D

Szerkesztve: - Fulcrum
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

:lol:

Mondok egy durvát: mi van, ha Vader megsérül valahogy a filmben? És ezért kicsit másabb a páncélja az ep4-ben, meg olyan ütött-kopott?

 

Amúgy a legutóbbi spot most már egyértelművé tette: a Jedha nem pusztul el. Az Alderaant egy másodperc alatt szétvitte, ezen a kis holdon meg hőseinknek a lövés után még elmenekülni is lesz ideje, pedig a nyílt placcon nézik a becsapódást. A Halálcsillag ebben a filmben besül, teljesen működőképes (ahogy Tagge és Tarkin is mondja) csak az ep4-ben lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Edwards a sajtótájékoztatón elmondta, bizonyos értelemben történelmi filmként tekintettek a Zsivány Egyesre. A látványtervezőkkel és a díszletesekkel megbeszélte, hogy semmi olyat nem szeretne használni, amit ne tudtak volna már 1977-ben is. A filmet az Arri legmodernebb digitális kamerájával forgatták (ennek felbontása négyszerese a hagyományos filmének), ugyanakkor a klasszikus látvány érdekében a kamerát a Panavision 70 mm-es kameraobjektívjeivel látták el, amelyet még a klasszikus Ben Hur forgatásánál használtak.

 

George Lucas ellátogatott tavaly a Zsivány Egyes londoni forgatására. Edwards erről is mesélt. Mint elmondta, Lucas — nem kevés öniróniával — folyton azon viccelődött, hogy több számítógépes trükk kellene a filmbe. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Itt akkor lehet Vader van a bakta tartályban és Palpatine a csuklyás alak.

De Palpatine nem térdelne le. Persze az is lehet, hogy a filmben nem fog térdelni csak most jól elbizonytalanítanak minket. Az ep 7-nél is voltak jelenetek amik máshogy voltak mint az előzetesben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem fura lenne ha Palpatine keresné fel Vadert. Jobban passzolna hozzájuk ha Vader menne hozzá, már persze ha nagyjából egy helyen vannak. De ez a másik fura dolog: Palpatine most a Coruscanton kéne legyen. Viszont meglepne ha látnánk a fővárost a Rogue One-ban.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem igazán.

Először játszotta a durcát, de a kész film nagyon tetszett neki.

 

Vader a baktában? Ehhez kellene Hayden is. DE ha ezt így megcsinálnák én biztos magam alá ürítenék. :D

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először játszotta a durcát, de a kész film nagyon tetszett neki.

 

Vader a baktában? Ehhez kellene Hayden is. DE ha ezt így megcsinálnák én biztos maga alá ürítenék. :D

Áh, nem kell ide Hayden! (Sajnos) Ahogy Cushing és Fisher sem..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért ne kellene? Vagy bábúval csinálnák meg? Fischer és Cushing teljesen más tészta.

Ott lent ott a bábu a képen. ;) Sőt, talán még bábu sem kell, Haydenről az ep3-ból gigabájtnyi 3D scene maradhatott vissza, meg talán még maszkminta is. A tartályban amúgy sem tudna igazán mozogni vagy beszélni, max annyi lenne, mint amennyit Luke csinált. Persze, ez egy nagy HA.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Már miért ne kellene? Vagy bábúval csinálnák meg? Fischer és Cushing teljesen más tészta.

 

 

Ott lent ott a bábu a képen. ;) Sőt, talán még bábu sem kell, Haydenről az ep3-ból gigabájtnyi 3D scene maradhatott vissza, meg talán még maszkminta is. A tartályban amúgy sem tudna igazán mozogni vagy beszélni, max annyi lenne, mint amennyit Luke csinált. Persze, ez egy nagy HA.

Nos ennyi, amit Dzséjt is írt.. Egy roncs test a bactában nem igényel akkora bravúrt és még felteszem színészi játékot sem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először játszotta a durcát, de a kész film nagyon tetszett neki.

 

Fordítva volt inkább. Előbb azt mondta, tetszik neki, aztán meg "fehér rabszolgatartóknak" nevezte a Disney-t nem? Rémlik valami ilyesmi, már nem tudom, mennyi igazság volt ebben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fordítva volt inkább. Előbb azt mondta, tetszik neki, aztán meg "fehér rabszolgatartóknak" nevezte a Disney-t nem? Rémlik valami ilyesmi, már nem tudom, mennyi igazság volt ebben.

Nem. Azt az interjút azelőtt adta mielőtt megnézte a filmet. Viszont a csatorna csak a film bemutatója után adta le a beszélgetést, ami miatt sokan azt hitték hogy már a látottakra reflektált. Lucas egy külön nyilatkozatot is közzé tett, amiben igyekezett tisztázni a dolgot. De a sajtót jobban érdekelte a "botrány" úgyhogy Lucas utólagos nyilatkozata messze nem kapott akkora hírverést mint a kérdéses interjú.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ott lent ott a bábu a képen. ;) Sőt, talán még bábu sem kell, Haydenről az ep3-ból gigabájtnyi 3D scene maradhatott vissza, meg talán még maszkminta is. A tartályban amúgy sem tudna igazán mozogni vagy beszélni, max annyi lenne, mint amennyit Luke csinált. Persze, ez egy nagy HA.

Nos ennyi, amit Dzséjt is írt.. Egy roncs test a bactában nem igényel akkora bravúrt és még felteszem színészi játékot sem.

Végül is igaz. :facepalm: Csak én már tovább gondoltam a bacta tankon túlra. :D

 

Fordítva volt inkább. Előbb azt mondta, tetszik neki, aztán meg "fehér rabszolgatartóknak" nevezte a Disney-t nem? Rémlik valami ilyesmi, már nem tudom, mennyi igazság volt ebben.

Bomarr jól írja, először elég sértett volt mert nem használták az ötleteit, de később amikor látta a filmet tetszett neki. Még az angol díszbemutatóra is elment, ott pózol JJ -val a vörös szőnyegen.

Szerkesztve: - Ody Mandrell
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Először játszotta a durcát, de a kész film nagyon tetszett neki.

Hát nem.

 

Huh, a Lucasos vélemény-cirkuszból teljesen kimaradtam. Újként hat a sztori. :o

Engem is. Csak nézek itt hogy miből maradtam ki...

 

Igazabból ezt mondta az első megtekintés után. "Szerintem a rajongók szeretni fogják. Az a fajta film, amire vártak." És aki tudd a sorok közt olvasni és olvasta film utáni interjúkat vele az rájön hogy nem igazán tetszett neki a film. Nem szidta és nem is dicsérte egyfajta csalódottság volt a hangjában.

 

Itt a Rogue One esetében sokkal pozitívabb a véleménye. Többször is beszélt Edwards-al telefonon a megtekintés után.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

George Lucas tavaly december végi nyilatkozata:

 

"I want to clarify my interview on the Charlie Rose Show. It was for the Kennedy Center Honors and conducted prior to the premiere of the film. I misspoke and used a very inappropriate analogy and for that I apologize. I have been working with Disney for 40 years and chose them as the custodians of Star Wars because of my great respect for the company and Bob Iger’s leadership. Disney is doing an incredible job of taking care of and expanding the franchise. I rarely go out with statements to clarify my feelings, but I feel it is important to make it clear that I am thrilled that Disney has the franchise and is moving it in such exciting directions in film, television and the parks. Most of all I’m blown away with the record-breaking blockbuster success of the new movie and am very proud of JJ and Kathy."

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.