Ugrás a kommentre

Fórumtali


MissKarrde

Ajánlott hozzászólás

  • 1 hónappal később...
5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem igazán aktivizáltam magam a talival kapcsolatban, szerintem tudjátok miért. :(

Sajnos úgy néz ki talán leghamarabb jövőre lenne ideális megtartani, ha addig valamilyen eddig ismeretlen oknál fogva év végére nem következne be valami javulás a jelenlegi helyzetben. Szerintem a jövő tavasz lehetne egy reálisan kitűzött cél, aztán majd meglátjuk. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Wilde írta:

Sajnos úgy néz ki talán leghamarabb jövőre lenne ideális megtartani, ha addig valamilyen eddig ismeretlen oknál fogva év végére nem következne be valami javulás a jelenlegi helyzetben. Szerintem a jövő tavasz lehetne egy reálisan kitűzött cél, aztán majd meglátjuk. 

Régen is mindig tavasszal voltak a Katicás fórumtalik. Remélhetőleg jövőre elhárulnak az akadályok és meg tudjuk tartani. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 hónappal később...
2009. 12. 23. - 23:09, Pildi írta:

Ígéretem ellenére kicsit késve, de itt vannak a talis képek, főleg a nézőtérről, de kedvenc törzshelyünkön is készült két kép. ;) Mivel csak 6 db, most tényleg nem foglalkoztam képfeltöltéssel, remélem, nem gond.

 

A_meglepetés_erejével.jpg

Vidám_várakozás.jpg

Jók_ezek_a_szemüvegek_.jpg

Mindjárt_kezd__337_dik....jpg

A_Katicában.jpg

A_Katicában_2.jpg

Milyen fura látni ezeket a régi képeket. De Ody-t felismertem rajta, meg talán Dzséjtet is, és még lehet Frenkie-t is.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Milyen fura látni ezeket a régi képeket. De Ody-t felismertem rajta, meg talán Dzséjtet is, és még lehet Frenkie-t is.:D

Iqvi, Te most feltúrod a pincében a régi képeket? :D

 

1 órával korábban, RacerX írta:

Remélem ha véget ér ez a mizéria, akkor lesz tali. Szívesen megismerném a többieket személyesen is! :)

Örülök, hogy végre van érdeklődés erre tágabb körben is! :) Korábban évekig hiába hívtuk a fórumtagokat talizni évente többször is, mindig ugyanaz a pár ember, mára már "kemény mag" jött el. Ami egyébként jó, mert mi így alakultunk át baráti társasággá. :) De a kör nyitva áll előttetek is, most már tényleg csak az alkalmas helyzet hiányzik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 évvel később...
  • 2 héttel később...

A vírusveszély idején felmerült bennem hogy a helyzet lecsendesedése után nekem is el kéne már menni talira. A legközelebbire én is elmegyek ha a hangulatom engedi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...
  • 3 héttel később...

Jövő héten augusztus kezdődik, ideje lefixálni a fórumtali időpontját. :)

 

Javaslataim: aug. 13. szombat vagy 14. vasárnap

                    aug. 21 vasárnap

                    aug. 27. szombat vagy 28. vasárnap

 

Az érdeklődőktől kérem, hogy írák meg, melyik lenne biztosan jó, kevésbé jó, de megoldható, vagy kizárt.

Igyekszünk olyan időpontot találni, ami a lehető legtöbb érdeklődőnek megfelelő. :) 

 

Helyszínnek javaslom a régi tagok számára ikonikus Katica sörözőt a Lehet térnél, de mivel régen jártunk arra, nem tudom, mennyit változott a színvonal vagy az árszínvonal. Én tennék vele most is egy próbát, mert a hátsó teremben többen is kényelmesen elférünk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.