Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Nute Gunray

Ajánlott hozzászólás

Ezek szerint kánon lett az a bizonyos törölt jelenet.

Már rég az, más forráskönyvekben is benne van.

Ez a Chopper momentum hatalmas. Syndulla tábornok, Chopper, a Ghost, most már legalább biztos, hogy a csapat egy része túléli a Rebelst.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvettem az enciklopédiát, és hát ezt sem aprózták el. Ez amúgy nem csak szimpla képes enciklopédia, de a Fantasztikus gépezetekre jellemző jármű-leírások is ebbe kerültek, minden új gép benne van. És persze millió és egy adat, háttér, rengeteg dolog. Hihetetlen, hogy még a háttérszereplők egy része is nevet és ha nem is nagy, de legalább egy pár soros sztorit kapott. Bőven lesz mit olvasgatni, és azt hiszem, sok újdonsággal fogunk gazdagodni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Amúgy ha jól láttam, a film végén Vader az Erővel irányít vissza egy lézernyalábot (vagy mi a fene annak a magyar neve, amit a DH-17 kilő). Ez utalás lehet a TFA-ra, ahol Kylo "csak" megállított egyet

 

 

Nekem az Ep5 ugrott be, amikor Han lövedékét tenyérrel hárította.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megvettem az enciklopédiát, és hát ezt sem aprózták el. Ez amúgy nem csak szimpla képes enciklopédia, de a Fantasztikus gépezetekre jellemző jármű-leírások is ebbe kerültek, minden új gép benne van. És persze millió és egy adat, háttér, rengeteg dolog. Hihetetlen, hogy még a háttérszereplők egy része is nevet és ha nem is nagy, de legalább egy pár soros sztorit kapott. Bőven lesz mit olvasgatni, és azt hiszem, sok újdonsággal fogunk gazdagodni.

Remélem hozzám is elér jövő hét elején.

Érdekes amit írsz róla, nekem a fekete színről rögtön a "gépezetek" stílusa ugrott be. Meglátjuk, hogy lesz-e akkor külön. Vagy azért ez nem is kérdés?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Most beszéltem unokatesómmal, -akinek a függőségemet köszönhetem- és azt mondja illetve kérdezi, hogy feltűnt-e, hogy Bodhi elfogásakor Boush(Leia álcája a VI-ban) is feltűnt a háttérben.

Csak szerette volna látni vagy ott volt? Valaki?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elég csapnivaló a minőség, de a bal felső sarokban nem a Ghost orra van?

De, az a Ghost.

 

Egy cikk keretében összeszedtem (feltehetően) az összes kapcsolódási pontot a többi Star Wars-filmmel: Minden Star Wars kapcsolat, amit talán nem vettél észre a Rogue One-ban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.