Ugrás a kommentre

Trailer


csoli1138

Ajánlott hozzászólás

Snoke -ról szerintem lesz 1 jelenet, de az is lehet, hogy csak a hangját fogjuk hallani.

 

Viszont abban szinte 100% -ig biztos vagyok, hogy az előzetesben végre megfogják mutatni Canto Bight -et. Illetve a Luke-Rey párosra is fókuszál majd a trailer. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Snoke -ról szerintem lesz 1 jelenet, de az is lehet, hogy csak a hangját fogjuk hallani.

 

Viszont abban szinte 100% -ig biztos vagyok, hogy az előzetesben végre megfogják mutatni Canto Bight -et. Illetve a Luke-Rey párosra is fókuszál majd a trailer. :)

 

Canto Bight-ben biztos vagyok én is. Viszont ha úgy vesszük Luke és Rey párosa lett érintve "bőven" az első előzetesben. Szerintem ebbe jobban belemenni nem kell, illetve ezt nem várom a 2. előzetestől.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Illetve a Luke-Rey párosra is fókuszál majd a trailer. :)

 

Én inkább várnám azt hogy a sötét oldalra fókuszáljon. Az ő szerepükről kevesebbet tudunk. Valamint egy megható Leia mondat sem lenne rossz. Szerintem azt minden rajongó élvezné :)

Szerkesztve: - Jar-Jar Binks
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.