Ugrás a kommentre

Kylo Ren vs. Ahsoka Tano (TOP 32 PÁRHARC)


Donát

Normál 32 Párharc #2  

30 felhasználó szavazott

  1. 1. Ki jusson az SWSAGA Winter Madness TOP 16-ba?

    • Kylo Ren
      14
    • Ahsoka Tano
      16

A szavazás lezárult


Ajánlott hozzászólás

Ahsoka kapta a szavazatomat. Kylo az új karakterek közül talán a legérdekesebb és nem lennék meglepve, ha a sequel trilógia kedvenc karaktere válna belőle a számomra... de még csak egy filmben láthattuk. Ahsoka oldalán ezzel szemben ott van 5 évadnyi TCW, ahol nagyon szépen kibontották a karakterét és ezt a Rebelsben remekül vitték tovább. Az animációs korszak mind a TCW, mind a Rebels legjobbja számomra ő lenne. Amennyiben ez bő két év múlva lenne ez a szavazás, akkor lehet Kylora voksolnék, de benne jelenleg csak a potenciált látom, az pedig nem elegendő Ahsoka már kiforrott karakterével szemben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sziasztok! Most értem idáig. Akkor hajrá lányok!

Egyébként igaz, szeretem nagyon Ahsokát. az első karakter akivel tudtam azonosulni. csoli mondta, hogy a lázadókban is szerepel, de azt még mindig nem néztem meg. -amiért dorgálva is vagyok folyamat..

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13-13? :o Tegnap este még azt hittem, hogy Kylo - lévén hogy filmes karakter - befogja húzni mondjuk kb. egy dupla szavazattal, de most hihetetlen, hogy mi történik itt! Azt hiszem az elkövetkezendő 2-2,5 óra lesz a legizgalmasabb. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Bence1997 írta:

Tegnap este még azt hittem, hogy Kylo - lévén hogy filmes karakter - befogja húzni mondjuk kb. egy dupla szavazattal

Ez egy filmes oldalon lenne döntő ahol a többség nem követi a sorozatokat. Itt inkább hátrány hisz Kylo-nak sokkal kevesebb játékidő jutott plusz új figura, Ahsokának évei voltak hogy beépüljön a rajongók köztudatába.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Vágom. Viszont én azt hittem, hogy a kelleténél kicsit többen fognak szavazni Kylora - frissesség, illetve úgy maga a karakter miatt.

Persze tudom én milyen ez az oldal, tkp. az egyetlen olyan fórum Magyarországon, ahol értelmes emberek beszélnek a SAGA -ról (és itt most mindent beleveszek, PT-t, OT-t, ST-t, animációs sorozatokat, egyéb platformokat stb.). Máshol szerintem vagy olyan Kylo fölény lenne, mint a Mount Everest és Kékes, vagy lévén hogy sokan a 7 -et úgy utálják, mint  a sz*rt, animációs sorozatot meg nem néznek, így igazából ilyen párbaj nem is lenne. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én voltam az elkövető. :D Minden tiszteletem Kyloé, viszont az az érdekes helyzet van, hogy egyik karakter sorsáról sem tudunk még teljesen véglegeset mondani, bármelyikükből sülhet még ki bármi. Ennek fényében szigorúan csak az eddig látottakra hagyatkoztam, amiben számomra Lady Tano viszi a prímet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kylora voksoltam. De lehet a hétvégi Battlefront2 tette meg a hatását, mert ott nagyon brutál :D Amúgy meg nagyon tetszett a vívódó karaktere a 7.részben. Nagy potenciált érzek a karakterében, hisz kb. csak most lesz még jobban kibontva. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ahsoka. Gyönyörű íve van a karakternek minden szempontból. Hét évet töltöttünk el őt nézve, plusz a Rebels második évadát. Minden benne van amitől egy karakter jó lesz, de ezt már leírták a többiek fentebb. Mai állás szerint ő a befutó nálam. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez olyasmi nekem, mint a Yoda vs Poe kérdés. Ahsokával az egyetlen bajom, hogy amiben szerepel, az jellemzően nem tudta megtartani az érdeklődésemet. Viszont maga a karakter szimpatikus, a TCW-beli zárójelenete pedig fenomenális. Ren / Ben pedig még nem lett kifejtve, sem a személyéről, sem a képességeiről nem tudok annyit, hogy könnyen dönthessek. 

 

Nem hiszem, hogy Ahsokának pont az én szavazatomra lenne szüksége, de megkapja.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • Donát megszűntette a topik kiemelését

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.