Ugrás a kommentre

Ajánlott hozzászólás

Kicsit utánaszámoltam, és hajnal kettő kor lesz a közvetítés a premierről. Reggel már véleményeket is olvashatunk majd. :) 

• Tetszik 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jönnek a vélemények. Amikbe belefutottam mind nagyon oda vannak a filmért . Hiába lehet sejteni hogy mi minden fog történni (Han találkozik Chewie-val, megszerzi a Falcont), az egész úgy van felépítve hogy tele van meglepetésekkel. Emiatt akik látták azt ajánlják, hogy a fanok kerüljék a spoilereket, mert lesz min csodálkozni a moziban.

Na hát én mindenre számítottam csak arra nem hogy egy Solo filmnél, ami jól ismert eseményekről szól (Kessel futam, Solo megszerzi sabacc-on a Falcont stb.) pont arról szól majd a fáma hogy milyen iszonyú meglepő a film :D

• Like 2
  • Tetszik 4

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Megfogadva a javaslatokat, én ki is vonulok a spoileres topicból. :) Kíváncsian várom, mit hoztak össze. Meglepő, hogy ez egy meglepő film lesz, de örülök neki.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

A két Lando összeöltözött, Gloria meg Jay nélkül ment Solót nézni (Modern Family-rajongók értik). :D 

Ez a Joonas Suotamo ez viszont... Azt a k*rva! :o Az anyja sodrófával nyújtotta? Vagy Pandorán nevelkedett? És még így is alacsonyabb 10 centivel Peter Mayhewnél! Ilyen magasról már tériszonyom lenne. :) 

• Vicces 2

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
8 órával ezelőtt, Pildi írta:

Én eddig is tudtam, hogy jó lesz :D

Baromira reméltem, ha már csempészek és alvilág :D Persze részemről még mindig megy a reménykedés :)

• Vicces 1

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Johnson reakciója:

Donald Glover is great in it, but duh. Alden [Ehrenreich] is terrific, he’s not doing a Harrison Ford impersonation but he brings his own charm and swagger to the character. The big surprise for me was Phoebe Waller-Bridge (Bridge-Waller?) who has a few of the funniest moments I’ve ever seen in a Star Wars movie. I had never watched Fleabag (I know, I know, I need to watch it — I’m loving Killing Eve but she’s not in that, she only wrote it) so it was a pleasant surprise. The action scenes are true great.

But who’s going to read this and take me seriously? I’d like to think I’d still be honest but it’s not like you’re going to come to my Instagram story for hard-edged film criticism on a Star Wars movie. See it though, it’s super fun. I should get back to writing. Jesus, what have I typed.”

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez

Regisztrálj, vagy jelentkezz be a hozzászóláshoz

Regisztrálni kell a hozzászólási jogosultsághoz

Regisztráció

Egyszerűen regisztrálhatsz közösségünkbe.

Regisztráció új felhasználóként

Bejelentkezés

Már regisztráltál? Lépj be!

Belépés

• Jelenlévő felhasználók:   0 tag

Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.

Fontos információ