Ugrás a kommentre

Spoilermentes topik


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Jönnek a vélemények. Amikbe belefutottam mind nagyon oda vannak a filmért . Hiába lehet sejteni hogy mi minden fog történni (Han találkozik Chewie-val, megszerzi a Falcont), az egész úgy van felépítve hogy tele van meglepetésekkel. Emiatt akik látták azt ajánlják, hogy a fanok kerüljék a spoilereket, mert lesz min csodálkozni a moziban.

 

 

 

 

 

 

Na hát én mindenre számítottam csak arra nem hogy egy Solo filmnél, ami jól ismert eseményekről szól (Kessel futam, Solo megszerzi sabacc-on a Falcont stb.) pont arról szól majd a fáma hogy milyen iszonyú meglepő a film :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A két Lando összeöltözött, Gloria meg Jay nélkül ment Solót nézni (Modern Family-rajongók értik). :D 

 

Ez a Joonas Suotamo ez viszont... Azt a k*rva! :o Az anyja sodrófával nyújtotta? Vagy Pandorán nevelkedett? És még így is alacsonyabb 10 centivel Peter Mayhewnél! Ilyen magasról már tériszonyom lenne. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Johnson reakciója:

 

Donald Glover is great in it, but duh. Alden [Ehrenreich] is terrific, he’s not doing a Harrison Ford impersonation but he brings his own charm and swagger to the character. The big surprise for me was Phoebe Waller-Bridge (Bridge-Waller?) who has a few of the funniest moments I’ve ever seen in a Star Wars movie. I had never watched Fleabag (I know, I know, I need to watch it — I’m loving Killing Eve but she’s not in that, she only wrote it) so it was a pleasant surprise. The action scenes are true great.

But who’s going to read this and take me seriously? I’d like to think I’d still be honest but it’s not like you’re going to come to my Instagram story for hard-edged film criticism on a Star Wars movie. See it though, it’s super fun. I should get back to writing. Jesus, what have I typed.”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eddig két bigyót, izé, "kritikát" olvastam el. A hazai, mindenen fanyalgó "kritikusaink" enyhén szólva sem voltak elragadtatva a filmtől. Lehet, hogy pont ezért lesz zseniális, vagy, legrosszabb esetben is k*rva jó. Amiket nagyon lehúztak filmeket, azok jó eséllyel nagyon jók. 

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, M.Laci írta:

Eddig két bigyót, izé, "kritikát" olvastam el. A hazai, mindenen fanyalgó "kritikusaink" enyhén szólva sem voltak elragadtatva a filmtől. Lehet, hogy pont ezért lesz zseniális, vagy, legrosszabb esetben is k*rva jó. Amiket nagyon lehúztak filmeket, azok jó eséllyel nagyon jók. 

Ez ilyen "az a gyanús, ami nem gyanús" szintű érvelés? A Tanúban működött... :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Sixxx indexes kritikáját olvastam, ő öreg rajongó, persze be-beszólogat mindig valamit így is. A többi kritika címe vagy első sorai után nem olvastam tovább, nem akartam lehúzott üzemmódba kerülni. De ahogy Bomarr is kiemelte, ezek is csak "egy vélemény"-ek, bennünk dől el, hogy bejön-e, működik-e a film. Ma fiammal, holnap szinkronnal nézem... ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Csoli! Kösd fel a pelenkát pajtás! Nem is sejted mi vár rád. :o

Köszi, hogy gondoltál rám. Pécsi is annyit írt sms-ben, hogy eldobom a hajam a meglepetéstől! Basszus, itt a fináléban kezdenek nőni az elvárásaim!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.