Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

8 részt néztem meg eddig a The Punisherből, és szerintem rettentően túlértékelt és unalmas. El nem tudom hinni, hogy lehet ennek a sorozatnak 8,6 az értékelése az Imdb-n. Szerintem Frank Castle kapcsán minden izgalmas dolgot megtudhattunk a Daredevil második évadából, annyi elég volt belőle. Nálam ez a sorozat nem sokkal jobb, mint a Jessica Jones.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

- Jövőhéten dupla epizóddal nyit a Wandavision, utána heti egy részt kapunk. Finálé akkor március 5. -én.

- A Loki 2. évadja a Deadline szerint folyamatban van.

- Oscar Isaac lesz Moon Knight, Gregory Middleton operatőr erősítette ezt meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Kevin Feige egy interjúban elmondta hogy a Deadpool három már az MCU része lesz, de marad a filmnél a felnőtt besorolás. Forgatni majd csak 22-ben kezdenek. 

Csak a 3. rész lesz az MCU része? Az úgy elég fura, itt is valami dimenzióugrás lesz? :D

Én mondjuk az első két részt is mindig az MCU részének számítottam, szerintem hangulatilag sokkal jobban illeszkedik oda mint az X-Men filmekhez.

Az meg már tényleg hab lenne a tortán, ha a Sam Raimi-féle Pókember-filmek is a multiverzumhoz tartoznának. Remélem tényleg felbukkan Tobey a következő Pókiban. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

42 perccel korábban, Whill írta:

Csak a 3. rész lesz az MCU része? Az úgy elég fura, itt is valami dimenzióugrás lesz? 

Majd magyarázhatják azzal hogy Strange megbabrálta a multiverzumot. De Deadpool-nál szerintem mindegy. A 4. falat mindig lebontja, voltak eddig is MCU-s és DCEU-s elszólásai. :D

43 perccel korábban, Whill írta:

Az meg már tényleg hab lenne a tortán, ha a Sam Raimi-féle Pókember-filmek is a multiverzumhoz tartoznának. Remélem tényleg felbukkan Tobey a következő Pókiban. 

Ez szerintem 100%!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doctor Strange filmmel tuti befogják hozni a multiverzumokat, a Pókember Idegenben sem véletlenül volt megemlítve talán Earth-616? Nem emlékszem pontosan már. Ezeket a számozásokat ugye az alternatív univerzumokra használják a képregényekben is. Onnantól meg már határ a csillagos ég, hogy ezzel mit fognak kezdeni. 

 

Deadpoolnál meg aztán pláne, ő még az Andersen-féle mesei karaktereket is megölte meg a saját alkotóit is :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Feige elmondta, hogy 2029-ig(!!!) megvan tervezve, hogy mikor mit fognak bemutatni.

És erről a COVID-ot is tájékoztatták? :) 

 

 

20 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Doctor Strange filmmel tuti befogják hozni a multiverzumokat

Már a WandaVision és a Loki is behozza azokat, ezek kapcsolódnak is a Doctor Strange in the Multiverse of Madness-hez. Wanda szerepel is majd a filmben.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

 

Már a WandaVision és a Loki is behozza azokat, ezek kapcsolódnak is a Doctor Strange in the Multiverse of Madness-hez. Wanda szerepel is majd a filmben.

 

Igazad van, ezek hirtelen nem is jutottak eszembe :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hááát, érdekes ez a WandaVision. Kíváncsi vagyok hova fut ki az egész. Szerencsére jóval több van itt mint egy elvont sitcom.

Spoiler

Az első két rész 50-es és a 60-as évek stílusában készült. Lehet minden rész ugrik egy évtizeded. Igyekeztem spoilermentes maradni, szóval lehet erről már volt szó. Szerintem Wanda valamiféle kómás állapotban van, és ebben a kitalált világban él, aminek valami köze lehet a S.W.O.R.D.-höz is.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A WandaVision nagyon érdekes sorozat. Fogalmam sincs, hogy mi fog kisülni belőle, de az egészet belengi egy ilyen iszonyatosan nyomasztó, sötét hangulat. Az meg rengeteget ad hozzá, hogy szinte minden képkockában és minden elhangzott mondatban van valami rejtett utalás, easter egg, vagy előrevetítés. Jól áll a Marvelnek a kísérletezgetés, nagyon várom a folytatást. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Néhány érdekesség és easter egg.

Spoiler

- "For the children" - a második epizód kulcsmondata, ennek ellenére egyetlen egy gyerek sem tűnik fel az egész sorzatban.

- Agatha Harkness - A Marvel képregényekben ő egy boszorkány, valószínűleg ő lehet Agnes. A fiát Scratch-nek hívják, pont úgy mint a sorozatban a nyulat.

- A reklámok mind Wanda életének egy-egy traumájához kötődnek. Az első részben a Stark kenyérpirító a Stark bombához, a második részben a Strücker óra (alján Hydra felirattal) a bárónál töltött fogságához. Az órán látható időpont 2:42 az Avengers 242. számára utal, ahol Vízió lesz a Bosszú Angyalainak vezetője.

- "Az ördög a részletekben rejlik. És nem csak ott." - a képregényben Wandának és Víziónak ikrei születnek, azonban később kiderül, hogy csak Mephisto trükkje az egész.

- Amikor a 2. részben Wanda "kiszínezi" a világot, a falon egy pillanatra megjelenik az épület, ahol ő és Pietro nevelkedtek.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

WandaVisiont vártam, a Lokit várom. Ezt nem. Persze nézni fogom, és valószínűleg tetszeni is fog (mondjuk se Falcon, se a Winter Soldier nem tartozik a kedvenceim közé), de hát nem tudom... Ez kicsit szerintem már túl földhöz ragadt az MCU jelenlegi állása szerint. Úgy értem, egy idegen entitás kiirtotta egy csettintéssel az univerzum felét, aztán időn és párhuzamos valóságokon átívelő kalandok során visszahozták a népet. Egy hatalmas univerzum része lett a Föld, aminek hála teljesen új célok nyíltak meg. Ezután most "kémkedéssel" fogunk foglalkozni? Mindezt úgy, mintha mi sem történt volna? Legalábbis a trailerek alapján olyan, mintha a Földön nem is lett volna az a Thanos-szerű intermezzo. Mondjuk arra sem számítottam, hogy a WandaVision foglalkozni fog ezzel, aztán két perc alatt jobban átadta a "blip" (de rühelem ezt a nevet) körüli káoszt, mint a Spider-Man: Far from Home két óra alatt, ami csak elbohóckodta (de rühelem emiatt azt a filmet).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se várom. Ettől függetlenül valamikor szerintem bele fogok nézni és majd eldől hogy tartósan követni fogom-e. Nálam ott a bibi hogy nem érdekel annyira az a két krapek hogy érdemlegesen érdekelni tudjanak a kalandozásaik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.