Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

26 minutes ago, NorbiLordi said:

 

  Hide contents

Én megvoltam győződve róla, hogy lefogja fejezni a csókát a pajzzsal. Ahogy állt a véres pjazzsal azért nem volt semmi. Eddig nem volt bajom vele, de instant megutáltam. Amúgy végén már a szuperkatona szérummal harcolt nem? 

 

Spoiler

Elég valószínű, mert bár nem mutatták hogy használta volna, de egy vascsövet úgy elhajlított, hogy még a Flag Smashers-ök egyik Super Soldier-e is megrémült tőle. Még a sorozat kezdetén birtam John Walkert, égett benne a tenni akarás és a bizonyítási vágy. Ezzel semmi bajom nem volt, úgyis nehéz helyzetbe került. Steve helyét Amerika Kapitányként nehéz átvennie, és ebben se Sam, se Bucky nem asszisztál neki. Persze ezt is meg lehet érteni, ugye Steve Samre ruházta a pajzsot. A végén kiváncsi vagyok, hogy Sólyom átveszi-e John Walker helyét. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Iqvi írta:
  Spoiler elrejtése

Elég valószínű, mert bár nem mutatták hogy használta volna, de egy vascsövet úgy elhajlított, hogy még a Flag Smashers-ök egyik Super Soldier-e is megrémült tőle. Még a sorozat kezdetén birtam John Walkert, égett benne a tenni akarás és a bizonyítási vágy. Ezzel semmi bajom nem volt, úgyis nehéz helyzetbe került. Steve helyét Amerika Kapitányként nehéz átvennie, és ebben se Sam, se Bucky nem asszisztál neki. Persze ezt is meg lehet érteni, ugye Steve Samre ruházta a pajzsot. A végén kiváncsi vagyok, hogy Sólyom átveszi-e John Walker helyét. 

 

 

Spoiler

Ismerve a képregényes Walkert nagyjából sejtem merre fog kitudni a sztori. Nekem néha ilyen kicsit nagyképűnek tűnik, hogy ő USA Kapitány, majd megoldja. Meg látszik hogy ő még kicsit új a businessben, Sam és Bucky kicsit lazábban kezelnek dolgokat (pl. Zemo), míg Walker a nagykönyv szerint tenné a dolgokat.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 minute ago, NorbiLordi said:

 

  Reveal hidden contents

 

Spoiler

Én a képregényes verziót nem ismerem, sok hősnek nem olvastam a képregényeit. De úgy hiszem itt még lesz egy kis konfrontáció Sam és Walker közt az évadban. Amúgy, Zemo haláli.:D A szinész lubickol a szerepben, halál laza volt, ahogy kiosont a teáját kortyolgatva a szobából, amikor a wakandaiak, és kapitányék, akik mind Zemo-ért jöttek, egymással harcoltak. Hát én azon nagyot röhögtem.:lol: De ugyanúgy Sam-en és Bucky-n is a harc közben. Ők csak ott elvoltak. Kimondottam jó a humora a sorozatnak. Viszont még az a jelenet is jó volt, amikor Zemo a menekülttáborban dalolva, istenem az milyen creepyn volt megoldva, ül le, és szed ki cukorral létfontosságú infót egy gyerekből, akit később még le is fizet. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Én az elejétől fogva sejtettem, hogy Walker negatív karakter lesz, már a bemutatkozó jelenete is nagyon baljós volt. A képregényekben Bucky és Sam is volt bizonyos ideig Amerika Kapitány, szerintem itt is valamelyikük felveszi a pajzsot a végén. Esetleg még bedobhatnak egy meglepetést, és Sharon-ból csinálnak Amerika Kapitányt.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Zémo haláli DB alakításában, imádnivaló a fickó :D Szerintem még Vasembernek sem volt ilyen stílusos. Amerika kapitányt nem a pajzs tette azzá, ami, hanem amilyen ember Steve volt. Erről rendesen elfeledkeztek azok, akik egy Walkerféle akárkivel szerették volna őt helyettesíteni. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Walker akár még lehetett volna is egy jó Amerika Kapitány, ha nem vakítja el a forrófejűsége és a bizonyítási vágya, hisz az emberek nem kis elvárásokat tápláltak felé az biztos. 

Amúgy, tök jó film volt a Pókember: Irány a Pókverzum. Tegnap végignéztem a Viasat 3-on. Nagyon bírtam, egyedül Peni Parker volt egy kicsit elrugaszkodott pók, de alapvetően jók voltak a karakterek. Peter B. Parker és Miles Morales közötti karakterdinamikája nagyon jó volt. Remélem fogják még folytatni ezt a vonalat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Alfred Molina megerősítette, hogy valóban szerepel a Spider-man: No Way Home c. filmben, mint Dr. Otto Octavius/Doctor Octopus. A színész elmondta, hogy ott veszi fel a fonalat a film, ahol a karakter utoljára szerepelt a 2004-es Spider-man 2. -ben.

  • Nagyon tetszik 1
  • Meglepő 1
  • Tetszik 2
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Iqvi írta:

Befutott a Shang-Chi és a Tíz gyűrű legendájának első trailere. 

 

https://www.instagram.com/tv/CN2VnuvpEw-/?igshid=m9t4xre76ebs

Egyelőre még nem nyűgözött le a trailer, de nem is tűnik rossznak. Shang-Chi karakterének jobban állt volna egy Netflix sorozat annak idején, mivel a képregényekben is általában Fenegyerekkel, Vasököllel és Wilson Fisk-el vannak közös történetei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jövőre ezek jönnek a Marveltől - MCU szinten:

 

2022. március 25. - Doctor Strange in the Multiverse of Madness

2022. május 6. - Thor: Love and Thunder

2022. július 8. - Black Phanter II.

2022. november 11. - Captain Marvel II.

2022 - She-Hulk (10 epizód)

2022 - Moon Knight (6 epizód)

2022 - What If? S2 (10 epizód)

2022 - Guardians of the Galaxy: Holiday Special (a 3. GotG film '23 -ra van időzítve, előtte pedig lesz egy karácsonyi különkiadás)

 

Amely nagy valószínűséggel jövőre jön:

- Secret Invasion - a héten jött a pletyka, hogy az ősszel forgatnak, 6 részes lesz, bár ez még nem biztos. Szerintem jövő év második felére kijön.

- Armor Wars - még február/március tájékán mondta Don, hogy néhány hónapon belül elkezdődik a forgatás. Ebből nekem úgy tűnik, hogy ez is jövőre jöhet. Itt is 6 részt pusmognak.

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 minutes ago, Darth Revan9 said:

X-menről van valami?

Egyenlőre semmi. Azt hittem a WandaVisionben már kezdenek vele valamit, mert ígéretesen indult a dolog, de az egészből csak egy dick joke lett. Talán majd az új Strange filmben kaphatunk velük kapcsolatban valamit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.