Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

53 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez spoileres topik, nem szükséges a kapcsoló.

Nem tudom mikor lett az, de most levettem a címkét.

 

2. és 3. hsz részletei a topikból:

 

  

2018. 01. 12. - 19:21, Dzséjt írta:

A bátor ember. :) Fontos kitétel: ez NEM SPOILERES topik, szóval az éppen futó és jövőbeli Marvel-művekről tessék szépen spoiler taget használva beszélni.

 

 

2018. 01. 12. - 19:26, Darth Cupsy írta:

Igen, feltétlen így legyen! Bocsi, de első topic... fiatal voltam és kellett a pénz... nem gondoltam minden eshetőségre :D

 

 

 

Loki 4. rész:

 

Spoiler

OK megvan a válasz a kérdésemre, de itt következik belőle a másik :D : Miért csak 9-10 (?) éves korában keletkezett akkora zavar, hogy ki kellett vonni? Mármint értem, hogy ez valami kulcs lesz, azért titkolják. De ha az eddigiekből indulunk ki van ugye Sacred Timeline, ami szerint Loki férfi, tehát, hogy a viharba nem okoz már az elágazást amikor megszületik Silvie (sőt mikor megfogan) és miért nem akkor csapott le TVA? Remélem erre is választ kapunk majd a sorozat végére.

Már az előző részben is feltűnt ez a nem éppen kicsit fura vonzalom, amit minimum Loki érez "önmaga" iránt most meg még jobban konkretizálták :D tiszta Időhurok :D 

 

Jó kis fordulat volt a Time Keeperekkel kapcsolatban, mondjuk most már rákerestem és tudom ki áll felettük :D így az már nem fog meglepni, legalábbis ha a képregényes vonalat hozzák.

 

Loki időhurkos börtöne, azért elég kellemetlen volt :D 


 

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

55 minutes ago, NorbiLordi said:

Hivatalosan is lesz 2. évada a Lokinak :yeah:

 

217489422-183016070464609-19640486801606

Hát a mai évadzáró után nem is csoda:D. Ez valami hihetetlen volt, ehhez képest a WandaVision vagy a The Falcon and the Winter Soldier eseményei kispályások se voltak. Itt el fog szabadulni a multiverzális pokol.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Jó volt a finálé. Ez a sorozat köröket vert a másik két MCU-s sorozatra. Mondjuk, nem kellett annyira megerőltetnie magát. :D

 

Most hogy véget ért a Loki, jöhetne az előzetes az új Pókember filmhez. Annyi pletyka kering a neten, hogy miről szól a film, szóval c'mon Sony. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Kb. nyitva áll a kapu, hogy a pletykált nagy Pókember találkozó össszejöjjön, ha nem lépik meg az akkora kihagyott ziccer lesz mint innen a Sagitarious A*

Igazából az a találkozó már-már nyílt titoknak van elkönyvelve. :D Sőt, ha minden igaz, akkor jön a Baljós Hatos is, szóval minden lesz abban a filmben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Bence1997 írta:

Igazából az a találkozó már-már nyílt titoknak van elkönyvelve. :D Sőt, ha minden igaz, akkor jön a Baljós Hatos is, szóval minden lesz abban a filmben.

 

Innentől kb. amúgy azt csinálnak amit akarnak, remélem élnek vele :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Iszonyat jó volt a Loki évadzárója, ahogy az összes eddigi rész is. Most nem volt hiányérzetem, tökéletes volt. Illetve abból a szempontból van, hogy most tűkön ülve várom, hogy mi kerekedik ki ebből az egészből. A héten fogom megnézni a Fekete Özvegyet is, de ezek után olyan jelentéktelennek fog tűnni az, hogy néhány ügynök lövöldöz egymásra. Nagyon izgalmas éveknek nézünk elébe az MCU terén, a multiverzumban bármi megtörtenhet. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Aki már látta, annak spoiler mentesen hogy tetszett a Fekete Özvegy?  Eddig nagyon ellentétes véleményeket hallottam róla.  Konkrétan valaki a leggyengébb MCU filmek közé sorolta, más a legjobbak közé, kiemelve hogy ez egy Marvel kliséken túlmutató kém film. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Éppen most , Fives írta:

Aki már látta, annak spoiler mentesen hogy tetszett a Fekete Özvegy?  Eddig nagyon ellentétes véleményeket hallottam róla.  Konkrétan valaki a leggyengébb MCU filmek közé sorolta, más a legjobbak közé, kiemelve hogy ez egy Marvel kliséken túlmutató kém film. 

 

Hát szerintem eléggé harmatos. Olyan jó nincs mint az Amerika Kapitány: A Tél Katonája, sőt szerintem a The Falcon and The Winter Soldier sorozat is jobb nála ha már hasonló vonalon akarunk maradni. Én vártam nagyon, mert sorozatok ide-oda, ki voltam éhezve valami nagyszabású MCU cuccra, de szerintem a 3 sorozat ami kijött simán veri ezt a filmet. Disney nyugodtan kidobhatta volna már rég a Disney+ra, kár volt tartogatni a nagy vászonra szerintem. Pest szereplése kicsit dob az élményen, főleg így hogy most "saját magát játssza". 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 perccel korábban, Iqvi írta:

A Loki után még milyen MARVEL sorozatok fognak jönni?

A felhozatal:

 

2021:

- What If? (10 epizód)

- Ms. Marvel (6 epizód)

- Hawkeye (6 epizód)

 

2022:

- Moon Knight (6 epizód)

- She Hulk (10 epizód)

- Secret Invasion (6 epizód) (ha minden igaz, jövő hónapban forgatnak, szóval nagy valószínűséggel jövőre jön)

 

TBA:

- What If? 2. évad (elvileg több, mint 20 részről van szó, szóval egy 2. évad is beleférhet később)

- Armor Wars

- Ironhearth

- Echo (ez még nincs hivatalosan bejelentve, de nagyon mondogatják, hogy kapunk egy ilyen sorozatot is)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Fives írta:

 

Azt a pletykát olvastam valahol hogy ez a film is egy sorozat pilotja, amiben Florence Pugh karaktere a főszereplő.  Ez mennyire érződött rajta?

 

Érződni egyáltalán nem érződött rajta, max. ha tényleg lesz ilyen sorozat akkor utólag bele lehet magyarázni, hogy ez volt az eredet története. Ez talán nem spoiler, hogy van after credit jelenet, gondolom ezt a pletykát abból szűrték le, de én annak a történéseiből nem arra következtetek, hogy saját sorozatot fog kapni.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Fekete Özvegy:

Spoiler

Ahogy fentebb is írtam annyira nem nyűgözött le, nem rossz de tényleg inkább a Marvel filmek gyengébb alkotásai felé tendál.
Nagyon vártam Red Guardiant erre, nincs egy épkézláb akciójelenete, helyette humorfaktorrá degradálták.

Az arcmaszkos trükköt megettem, pedig általában rá szoktam jönni az ilyen turpisságokra.
Taskmaster a legfájóbb pont. Szerintem többet beszélnek arról hogy Ő bizony le tudja és le is másolta ám minden szuperhős mozdulatát, mint ami mutat belőle és a tetejébe még egy értelemes filmvégi "Bossfight" sincs vele. 
Az after credit jelenetért viszont jár a pacsi, hogy már akkor szőtték a sorozatos kapcsolódásokat. Szerintem saját sorit nem fog kapni, de a nyakamat tenném rá, hogy a Hawkeye filmben találkozni fogunk vele. Ezek miatt a különböző kapcsolódási pontok miatt amit ez a film meg a sorozatok reprezentálnak, arra tippelek, hogy a "földhözragadtabb" hősöknek, antihősöknek lesz valami közös sorozatos bulijuk.

 

Loki:

 

Spoiler

Szívesen írnék egy olyasmi élményösszefoglalót, mint a másik két soriról, de így, hogy a felét kb. én is hétről hétre követtem, kicsit szétcsúsztak már a gondolataim az első részekről.
Arra emlékszem, hogy mennyire tetszett Loki intelligenciája és helyzetfelismerő képessége, amikor vissza akarja szerezni a Tesseractot és meglátja a fiókban a többi kővel együtt, majd rádöbben, hogy ha ezeket az általa ismert legnagyobb hatalmú eszközöket csak így hagyják itt heverni akkor a TVA mekkora hatalommal rendelkezhet.
 Kicsit fura, hogy a "mi" Lokink karaktere inkább hajaz a Ragnarok környéki Lokiéra, mint a New York utániéra vagy ez annak tudható be, hogy végig nézte az életét? :hmm:
Azt kicsi "Lokiatlannak" éreztem amikor a vonaton bepiál és ezáltal veszélybe sodorja és meg is hiúsítja a tervet amivel a saját életét menthetné.

Amúgy csak nekem kicsit beteg, hogy szerelmes lesz gyakorlatilag magába? :D 

Amikor kiderül, hogy az Idő Őrzők fölött is áll valaki, írtam, hogy utánanéztem ki az, de ugye az MCU(/Multiverzum) szépsége (néha bosszúság :D ), hogy nem mindent egy az egyben vesznek át. Így kicsit meglepődtem mikor feltűnt He Who Remains, aztán amikor mondta, hogy több féle néven emlegetik, van aki "conqueror"-nak, akkor így valami elkezdett motoszkálni az agyamban, hogy időutazás+hódító=Kang??? aztán derengett valami hír vagy pletyka régről, hogy fekete bőrű színészt castingoltak Kang szerepére, ekkor már elég biztos voltam+ erre még rátett egy lapáttal a történet amit mesélt, az utolsó rész végén látható szoborról meg már csak a sisak hiányzik és kész :D 

Remélem a karaktert nem "pazarolják" el csak a sorozatokra vagy egy szóló filmre, szvsz. Kangnak kellene lennie az új Thanosnak.
2. évad várós! :D

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.