Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

5 perccel korábban, Bence1997 írta:

Igen, a zombis animációs lesz. Mondjuk a What If-es részt még nem láttam, ahol feltűnnek. Na majd valamikor sorra kerül. :D

 

Dióhéjban ugyanaz a sztorija nagyjából mint a képregénynek egyébként. Nekem egyik kedvencem, úgyhogy főleg vártam :D Még az is lehet, hogy akkor a What If-es rész folytatása lesz

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Whill írta:

de remélem, hogy nem megint egy építkezési terület lesz a végső harc színhelye. Nem tudom, hogy ez már hányadik Pókember-film lenne, ahol ezt ellövik.

 

De ha szegény Paúkember ott van igazán elemében na! Kinn a Hortobágyon, hogy megszívná szegény! :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hurrá meg minden, hogy van Multiverzum és jönnek az ellenfelek a többi filmből, de anno a Póki 3 is megszívta, mert 3 ellenféllel túlzsúfolt volt a film, nem maradt rendesen idő egyikre sem. Nehogy így járjon a Nincs hazaaút is!

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Hurrá meg minden, hogy van Multiverzum és jönnek az ellenfelek a többi filmből, de anno a Póki 3 is megszívta, mert 3 ellenféllel túlzsúfolt volt a film, nem maradt rendesen idő egyikre sem. Nehogy így járjon a Nincs hazaaút is!

Ez a film 20 perccel hosszabb lesz. És a Póki 3-al ellentétben nem kell sok időt tölteni az ellenfelek eredetének magyarázatával.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont, ha jól láttam az új Pókember még mindig nem tudja levetni ezt a gagyi, idegesítő tini vígjáték köntöst sem. Ott volt az a jelenet, amiben Peterék Octavius nevén viccelődnek. Ott egyáltalán nem jött át, hogy mi a fenén nevetnek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nekem se jön be ez a tini stílus. Nagyon megnéznék egy Pókember 4-et vagy Csodálatos Pókember 3-at a régi szereplőkkel.

Ráadásul Tom Holland azt nyilatkozta 30 éves kora után már nem akarja Pókembert játszani. Félek megint reboot lesz és Pókember örökre tini marad.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Pedig a Pókember-karakternek pont ez a lényege. Ott van Vasember, Thor, Amerika Kapitány és a többiek, mint kész, "profi" szuperhősök, ezzel szemben Peter egy fiatal srác a bénázásaival, a mindennapi problémáival és a házi készítésű jelmezeivel. A képregényekben is ez különbözteti meg a többiektől. Ha Tom Holland tényleg ott hagyja a karaktert, akkor valószínűleg Miles Morales fog jönni, akivel ismét visszakanyarodnak a "tini" vonalhoz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, ati írta:

Ráadásul Tom Holland azt nyilatkozta 30 éves kora után már nem akarja Pókembert játszani. Félek megint reboot lesz és Pókember örökre tini marad.

Az, hogy most mit nyilatkozik, az egy dolog. Hogy majd akkor milyen összeg fog állni a csekken, amit az orra alá nyomnak, és az hogyan befolyásolja majd a döntését, az meg egy másik. Szerintem Harrison Ford sem akarta már hetvenegynéhány évesen Han Solót alakítani, aztán mintha láttuk volna két filmben is a hetvenegynéhány éves Fordot Han Solóként.

A másik meg, minek kéne rebootolni, pont most, amikor az MCU-ban végre bevezették azt, hogy a titulus tovább is adható. Hiszen már három Amerika Kapitányunk volt, és pont az első Spider-Man film jelezte, hogy Miles Morales él ebben az univerzumban. És hála a Spider-Man: Miles Morales című játéknak és a Spider-Man: Into the Spider-Verse-nek már világszinten sem ismeretlen a srác. Szóval lényegében a Marvel in- és out-universe is megágyazott annak, hogy ha Holland letenné a lantot, akkor a helyére beállhasson Miles Morales.

Sőt, mivel az MCU-ban Póki sztorija is más irányt vetett, akár még Gwen Stacy is a helyére léphet valahogy, mondjuk őt csípi meg a pók Miles helyett, de a megnyílt multuverzumnak hála akár egy másik univerzumból is átugorhat a hölgy, immár kész Póklányként.

 

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Ott volt az a jelenet, amiben Peterék Octavius nevén viccelődnek. Ott egyáltalán nem jött át, hogy mi a fenén nevetnek?

Nekem teljesen átjött. Az, hogy Doktor Otto Octavius, az egy iszonyú nevetséges név. Eleve van benne egy rakás O betű, amitől már hülyén hangzik, aztán persze a nevének még pont passzolnia is kell a hátán tartott karokhoz. Élete nagy részében nem voltat "polipkarjai", mégis egy olyan nevet adtak neki, amibe bele lehet hallani az octopus szót. Tipikus béna képregényes elnevezés, de legalább az esetek többségében ezek felvett nevek. Doktor Oc esetében viszont a valódi név. Ugyanilyen gáz Strange neve is, amit az Endgame-ben szintén kifiguráztak Peterrel (meg kifigurázták a Doctor Strange-ben is, csak míg egy tininél, aki Vasember és Amerika Kapitány nevű emberek alkotta világban nő fel, érthető a zavar, a vén és elvileg világlátott Kaeciliust szimplán rettenetesen ostobává tette ez).

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a Pókember trilógián nőttem fel, tudom sokan mondják, hogy Raimi félreértelmezte a karaktert, de nekem a képregények kimaradtak, a meséket meg olyan régen láttam, hogy semmire nem emlékszem belőlük. A csodálatos pókember filmek is maradtak ezen a komoly vonalon, még ha a második részben már több volt a gyerekes poén. Amikor kijött az első Tom Hollandos film, engem egyenesen sokkolt, hogy mi ez az idétlenkedés meg tini vígjáték. Máig a legrosszabb Pókember filmnek és a legrosszabb MCU filmnek tartom a Hazatérést. Szóval nekem Peter Parker végzős gimis vagy egyetemista. És igen szerencsétlen, de képes megállni a saját lábán, nem olyan poénkodó, ráadásul sík hülye, mindig más segítségére szoruló, mint az MCU féle Pókember.  Ha Miles Morales jön, akkor is maradunk a tini vonalnál, pont amikor már lehetőség lenne elhagyni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.