Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

20 órával ezelőtt, RacerX írta:

Ezt csak az nézze meg, aki látta a What if…? legújabb epizódját.

  Spoiler elrejtése

Na mi ez az épület a háttérben?

243918865_4248823155165024_1043692661764

 

 

 

Szauron szeme :D 

 

Amúgy kíváncsi vagyok, hogy a 8-9. részre lesz e valami utalás akár a Pókemberben, akár a Dr. Strange moziban

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

What If...?


Nekem kellemes meglepetés volt ez a sorozat. Érdekesen mutat be különböző lehetséges variációkat az MCU 1-3. fázisának történeteiből és karaktereiből. Eleinte nem volt egyértelmű, hogy mennyire képviselik a hivatalos kánont a látottak, de a későbbiek egyértelművé tették.

Spoiler

A Multiverzum tovább duzzad azáltal, hogy az eltérő idővonalak mellett különböző univerzumok is a palettára kerülnek, gyakorlatilag a lehetőségek végtelen tárházát biztosítva. A leginkább Doctor Strange epiózdja tetszett, de mindegyik jó volt a maga nemében. Néhány baki persze akad (pl. az 1. rész szuperkatonás jelenete nem pont úgy zajlott a döntő pontig, mint a filmben), de az összképen nem sokat rontanak ezek az apróságok. A történetek érdekesek, az akciók látványosak és az animációra sincs panaszom. Tetszett, ahogy a látszólag független, antológia-szerű részek egy közös pont felé tartva csúcsosodtak ki a fináléban. Azt nem tudom, hogy a komplett Multiverzum létét fenyegető Ultront mennyire volt jó ötlet elsütni. Mármint, ezt mivel tudják még fokozni a jövőben? Nem lesznek súlytalanabbak így a jövőbeli filmek fenyegetései? 

 

Nem igazi negatívum, inkább hiányérzet: csaknem minden rész egy új világot/univerzumot kezd feltárni, amelyek mind folytatásért kiáltanak. Az az érzésem volt, hogy minden epizód csak elkezdett egy történetet, a levegőben hagyva a folytatást. Remélem, csak azért, mert a további évad(ok?)ban szándékoznak tovább mesélni az adott univerzumok sztoriját. 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney ma bejelentett pár változtatást. A Marvelnél így változott a sorrend:

 

2022:

- Doctor Strange 2. - május 6.

- Thor: Love & Thunder - július 8.

- Black Panther: Wakanda Forever - november 11.

 

2023:

- The Marvels - február 17.

- Guardians of the Galaxy Vol. 3 - május 5.

- Ant-man & the Wasp: Quantumania - július 28.

 

2023 -ra még további 1 Marvel film van beírva, amely november 10 helyett november 3.-án fog érkezni. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tegnap volt szerencsém megtekinteni a Venom második részét. Nos, nem is bánom hogy csupán 1 óra 37 perc volt. Felesleges is lett volna elnyújtani. Számomra egyszer nézős. Viszont a stáblistás jelenet! 
 

Spoiler

Venom, üdv az MCU-ban!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nemrég láttam a Venom 2-t és nagyon meg vagyok elégedve vele. Szerencsére mind az első, mind a második Venom film a szememben köröket ver Holland Pókember filmjeire. Apropó Holland,  a közelmúltban sort kerítettem a második Pókember filmjére. Szerencsére nem volt annyira borzadályos, mint a Hazatérés, mely nálam az egyik leggyengébb képregény film. De nem lett olyan hú de nagyon jó sem. Talán a második legrosszabb Pókember címet tudta megcsípni. Nem is néztem volna meg, ha nem vettem volna hírét a harmadik filmjének multiverzumos témájáról.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ez az első film a jelenlegi fázisból, ami tényleg érdekel is. És most már nem csak kicsit, de k*rvára. Nagyon kíváncsi vagyok, hogyan hozzák ezt az egészet össze, mert ez azért nem kis feladat.

Spoiler

Már a gonoszok és jófiúk sokasága is kifoghat a rendezőn, hát még az, hogy ezt az egész multiverzumosdit meg kell magyarázni a nézőnek (amit itt még külön nehezít az, hogy Peter Parkernek három különböző változata van nem csak mentalitásban, de fizikálisan is - szó szerint ez három különböző ember). És csak két óra van arra, hogy eladják az egészet tokkal vonóval.

Mattet pedig baromi jó látni. Remélem, a jelmezét is felölti majd.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 perccel korábban, RacerX írta:

Remélem ennyi idő elég lesz. Bár az Eternals 157 perc volt és ott 10 karaktert nem tudtak rendesen bemutatni.

Amennyire tudom, az Eternalsnál inkább az volt a baj, hogy nincs egy adott főszereplő, hanem minden karaktert úgy kezeltek, ráadásul mindenki vadonatúj volt az MCU-ban (és a hatalmuk miatt még egyéb magyarázatra is szorultak). Itt ez alapból nem áll fenn, hiszen egyértelműen az MCU-s Peter Parker a főszereplő, aki nem új az MCU-ban, két saját film, és három társfilmben kapott szerepet.

Spoiler

A többi Pókembernek semmiképpen sem szabad mellékszereplőnél nagyobb hangsúlyt kapnia. Nekik megvoltak a saját filmjeik. Ugyanez igaz a főgonoszokra is. Egyiket sem kell már bemutatni, mindegyik kapott teret. Strange az, akinél nehéz lehet eldönteni a státuszát, mert bár Parker áll elő az ötlettel, ő cseszi szét az univerzumot. Eme hozzájárulásának hála Strange könnyen lehet a film másodlagos főszereplője, sőt, akár még antagonistája is.

 

Pont ezért én nem is számítok arra, hogy a másik két Pókember sokat fog szerepelni, sőt, szerintem a másik világokból érkező gonoszokat sem fogják túlzásba vinni. Mivel Doc Ock jelent meg először a trailerben, ráadásul róla többet is hallhattunk, mint másokról, szerintem ő lesz a főgonosz, a többiek meg leverhető al-gonoszokként térnek vissza.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Annyit tudok, hogy

Spoiler

a Zöld Manó lesz a film főgonosza, Defoe fogja a szálakat mozgatni. Mellette még Dock Ock lesz fontosabb szerepben és talán még Electro. Sandman és Lizard meg elvileg 2-3 jelenetben fognak feltűnni és kb. ennyi.

 

A két pókember is a film közepén fognak megjelenni, gondolom adnak 1-2 tanácsot Tom Peterének, lesz 1-2 meme pillanat, 1-2 csata és kb. ennyi. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Annyit tudok, hogy

  Spoiler elrejtése

a Zöld Manó lesz a film főgonosza, Defoe fogja a szálakat mozgatni. Mellette még Dock Ock lesz fontosabb szerepben és talán még Electro. Sandman és Lizard meg elvileg 2-3 jelenetben fognak feltűnni és kb. ennyi.

 

A két pókember is a film közepén fognak megjelenni, gondolom adnak 1-2 tanácsot Tom Peterének, lesz 1-2 meme pillanat, 1-2 csata és kb. ennyi. :)

 

 

Ha legalább egy ilyen jelenet nem lesz benne akkor nem érdekel :D 

 

Spoiler

E1NXOS9XEAAIVcB.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Na így aztán tényleg nagyon várós ez a film! :yes:

 

Egyébként az Eternals sem volt olyan rossz. A második stáblistás jelenet ott is felvillanyozott.

 

Spoiler

Mr. Whitman lesz ugye Fekete Lovag és a jelenetben megakarja érinteni az ebony blade-et, amikor megszólal egy hang, hogy biztos-e benne és ez a hang nem másé, mint Mahershala Ali-é, azaz Pengéé!

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.