Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

2021. 04. 19. - 16:24, Whill írta:

Shang-Chi karakterének jobban állt volna egy Netflix sorozat annak idején, mivel a képregényekben is általában Fenegyerekkel, Vasököllel és Wilson Fisk-el vannak közös történetei.

Még csak most volt szerencsém a trailerhez (meg a The Falcon and the Winter Soldiert is most daráltam le), de végig az volt nekem is az érzésem, hogy ez tök jó Netflix, vagy ez esetben Disney+ sorozat lenne, de mozifilmnek nálam most erős meh. A díszletek egy része nagyon hajaz az Iron Fist egyes díszleteire, és kicsit vártam is a trailer alatt, hogy Danny Rand megjelenik (amúgy nem lenne rossz húzás, ha tényleg feltűnne a filmben).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Falcon and the Winter Soldier kritika

Spoiler

Jó sorozat volt, nagyjából hozta azt, amit vártam. Amikor először megláttam a címét, rögtön tudtam, hogy Amerika Kapitány pajzsának az öröksége lesz a központi téma. Maga a sorozat meglepően lassú volt, az elején egy akcióorientált történetre számítottam, ennek ellenére egy nyomozgatós, lelkizős, morális dilemmákat boncolgató sorozatot kaptunk. Ez nem baj, sőt kellemes meglepetés volt, főleg, hogy az utolsó epizód csatajelenete bőven kárpótolta az elmaradt akciót. Zemo karaktere volt számomra az abszolút kedvenc, szeretem az olyan történeteket, ahol a körülmények arra kényszerítenek ellenségeket, hogy együtt dolgozzanak. John Walker szintén nagyon jó volt, ő nagyjából Zemo-val ellentétes utat jár be. Az eddigi két Disney+ sorozat közül a WandaVision nekem személy szerint jobban tetszett, abban merészebb fordulatok voltak, és részről részre egyre jobvan vártam, hogy mi fog kisülni. Viszont ez is egy nagyon jó sorozat volt, biztos, hogy párszor megnézem még ezt a hat részt. 7,5/10

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 hours ago, Bence1997 said:

A Hollywood Reporter úgy tudja, hogy érkezik a Captain America 4. része, a TFAWS showrunnere, Malcolm Spellman fogja írni a történetet Dalan Mussonnal karöltve.

Akkor ez már tuti Sam Wilsont helyezi a középpontba. Kiváncsi vagyok mit fognak kihozni belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Marvel film időpontok 2023-ig:

 

  • Fekete Özvegy: 2021. július 21.
  • Shang-Chi és a tíz gyűrű legendája: 2021. szeptember 3.
  • Örökkévalók: 2021. november 5.
  • Spider-Man: No Way Home: 2021. december 17.
  • Doctor Strange az őrület multiverzumában: 2022. március 25.
  • Thor: Love And Thunder: 2022. május 6.
  • Black Panther: Wakanda Forever: 2022. július 8.
  • Captain Marvel: The Marvels: 2022. november 11.
  • Ant-Man and the Wasp: Quantummania: 2023. február 17.
  • A galaxis őrzői 3: 2023. május 5.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Whill írta:

Remélem a Marvel beadja a derekát, és összeköti a Sony filmjeit az MCU-val. Nagyon jól sikerült a Venom Tom Hardy-s változata, kár lenne, ha sosem találkozna Pókemberrel.

 

Jó lenne, de megértem a Disneyt miért nem akarhatja. Anno is a Sony ki akart hátrálni a Pókis közös bizniszből, amikor már az MCU-ba eléggé erősen be lett építve a karakter és látszott, hogy alapoznának rá. Emiatt érthető, ha a Disney nem akar még több olyan "építőkockával" játszani, amik könnyedén kihullhatnak a "falból".

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Őszintén én jobban örülök annak, hogy Venom önálló.

Teljesen önálló semmiképp nem lesz, hiszen a Sony többi filmjével (pld. a Morbius) egy univerzumot alkot. Ha meg már ennyi Pókember-ellenséget kidolgoznak filmen, akkor igencsak kár lenne, ha pont Pókemberrel nem találkozna soha egyik sem. A Keaton-féle Keselyű benne lesz a Morbiusban, tehát a Sony is arra játszik, hogy előbb-utóbb összekötik a két univerzumot.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Whill írta:

Teljesen önálló semmiképp nem lesz, hiszen a Sony többi filmjével (pld. a Morbius) egy univerzumot alkot. Ha meg már ennyi Pókember-ellenséget kidolgoznak filmen, akkor igencsak kár lenne, ha pont Pókemberrel nem találkozna soha egyik sem. A Keaton-féle Keselyű benne lesz a Morbiusban, tehát a Sony is arra játszik, hogy előbb-utóbb összekötik a két univerzumot.

Tom Holland Pókemberét viszont annyira nem bírom, hogy nem szívesen nézném meg, ahogy vele összecsap.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.