Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

2 perccel korábban, Bence1997 írta:

Hát a mostani helyzet t*k*nb*sz*sa lenne, ha még decemberben is itthon kellene dekkolnunk. :D

Ahogy mondod. Mondjuk, nem biztos lesz társaságom-e megnézni, de sebaj, max egyedül megyek.:D Annyit hypeolták már ezt a filmet, hogy meg fogom nézni.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Fekete Özvegy még viszonylag szerencsés abból a szempontból, hogy halasztható, mivel egy visszaemlékezésről van szó. Ha kicsit hátrébb tolják, az valószínűleg nem lesz hatással a többi filmre. Szemben egy egy Végjáték-kaliberű filmmel, ami jó eséllyel borítana mindent.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Tomika vicces kedvében volt. :D

 

Holland Tomi - "So excited to announce the new Spider-Man title. Can't wait for you to see what we have been up to. Love from Atlanta."

 

00.jpg

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Akkor megéri majd nézni.:D Mennyi epizódonként a játékidő?

Ez olyan sorozat, amit akkor a legjobb nézni, amikor megjelenik, a rengeteg találgatás és fan teória miatt. Nekem sokat hozzáadott az élményhez, lehet, hogy egyben az egész már nem ütne nagyot. A játékidő kb. 30 perc általában, egy irdatlan hosszú stáblista van a végén, amitől kicsit hosszabbnak tűnik.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mostani rész tényleg jó volt. Meglátjuk, hogy hogyan fognak zárni. Illetve miként lesz ebből az egészből felvezetve a Doctor Strange 2.

 

@Iqvi: remélem spoilermentes maradtál, mert azért keringenek a neten durva dolgok, már az adott epizódok premiernapjaikor. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

17 perccel korábban, Bence1997 írta:

@Iqvi: remélem spoilermentes maradtál, mert azért keringenek a neten durva dolgok, már az adott epizódok premiernapjaikor. :D

Szerintem már ismerhetsz e téren, de ha nem, akkor tényleg nem, és akkor már igen, szóval mostmár talán. :lol:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spoiler

Sokáig én is hittem abban, hogy Doctor Strange felbukkan majd az évadzáróban, de a legutóbbi rész végképp eloszlatta e hitemet. Ez a sorozat Wanda és Vízió személyes tragédiájáról, illetve az azzal járó trauma feldolgozásáról szól, egy "külsős" behozása nem illene a történetbe. Szerintem Agatha nem lesz teljesen gonosz (a képregényben sem volt az), és ő fogja azt a mentor-szerepet játszani, amit eddig a különböző rajongói elméletek Strange-nek szántak. Egy stáblistás jelenetben viszont nem tartom kizártnak Strange megjelenését.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, Whill írta:

Ez olyan sorozat, amit akkor a legjobb nézni, amikor megjelenik, a rengeteg találgatás és fan teória miatt. Nekem sokat hozzáadott az élményhez, lehet, hogy egyben az egész már nem ütne nagyot. A játékidő kb. 30 perc általában, egy irdatlan hosszú stáblista van a végén, amitől kicsit hosszabbnak tűnik.

Én egy rajongói teóriát vagy találgatást sem olvastam, és így is baromi nagyot ütött eddig.

Spoiler

Ennek hála bennem fel sem merült, hogy Agathával van valami susmus, tök mellékes mellékszereplőnek éreztem és bevettem, hogy néha-néha sikerül felébrednie Wanda uralmából. Szóval nagyon-nagyot ütött, amikor kiderült, ki is ő valójában.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elgondolkoztam a WV stáblistás jelenetében látottakon.

Spoiler

Mi van ha a fehér Vision valójában Ultron? Végülis a test neki készült. A Homecoming-ban Peter pont meg is fogdosott egy még világító szemű Ultron fejet, akár az is lehet hogy nem volt teljesen inaktív. Lehet mégsem sikerült kinyírni a netről, hanem meglapult valahol. Egyébként valaki tud valamit erről a fehér Vision karakterről?

 

Szerkesztve: - RacerX
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

19 órával ezelőtt, RacerX írta:

Elgondolkoztam a WV stáblistás jelenetében látottakon.

Spoiler

Az nem Ultron. Ultront maga Vízió vágta el nem csak a nettől, de az egyes robotok modemjét is kinyírta, hogy ne szökhessen el se a netre, se egy másik testbe. Még ha egy testben valahogy túl is élte, akkor sem tud kijutni onnan. Ráadásul, ha erre módja lett volna, azt megtette volna az elmúlt nyolc évben.

A Fehér Vízió a képregényekben is hasonló módon született. Vízió halála után a Bosszúállóknak sikerült összeraknia, de ez már egy érzelemmentes, Ultron szándékaihoz közelebb álló Vízió lett, inkább egy intelligens fegyver, mint egy érző gép.

Amúgy szerintem esélyes, hogy az MCU-ban a Wanda által létrehozott "digitális" Vízió végül egyesülni fog a fizikai valójával.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.