Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

2021. 02. 23. - 19:31, Rog írta:

Én se várom. Ettől függetlenül valamikor szerintem bele fogok nézni és majd eldől hogy tartósan követni fogom-e. Nálam ott a bibi hogy nem érdekel annyira az a két krapek hogy érdemlegesen érdekelni tudjanak a kalandozásaik.

 

Múlt héten csak letudtam Sólyom és a mandzsúriai jelölt (Tóni nevezte úgy Bucky-t a CA: CW muviban) sorijának első szezonját. Február vége óta többször is belenézegettem az engem érdeklő MCU-s muvikba mikor valamelyik adón leadták őket és közben megkedveltem annyira azt a két krapekot hogy rendesen megjöjjön a kedvem a kalandozásaikhoz.

Nekem nagyon bejött az első szezon.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A mai hírek:

 

- A Deadline és a Variety lehozta a következőt: jön a Shang-Chi 2. része, továbbá a film rendezője, Destin Cretton még egy Disney+ sorozatot is készíteni fog. Egyelőre nincs több információ.

- Kevin Feige: "Ha Daredevil feltűnik az MCU-ban, akkor őt Charlie Cox fogja alakítani. Mikor fog ez megtörténni, hogyan fog ez megtörténni, az majd idővel kiderül." ;)

- Feige a Netflixes szereplőkről: "A jó hír, hogy minden ki fog derülni, amikor az emberek végre megnézik."

- Hamarosan további projektetek fognak bejelenteni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, Bence1997 írta:

Kevin Feige: "Ha Daredevil feltűnik az MCU-ban, akkor őt Charlie Cox fogja alakítani. Mikor fog ez megtörténni, hogyan fog ez megtörténni, az majd idővel kiderül."

Na vajon mikor és hol? A világ legjobban őrzött titka ez, kérem. :lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, RacerX írta:

Sikerült jegyet szereznem a No way home szerdai vetítésére. Kb olyan izgalommal várom ezt a fimet, mint 2 éve az ep9-et.

Én is szerdán megyek. Én egyedül az Ébredő Erő előtt izgultam ennyire film miatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is láttam egyet, de szerencsére nem volt spoileres se a kép, se a cím. Ugyanakkor a k*rva anyját a Youtube-nak, amiért ezeket nemhogy nem törlik, még hagyják is, hogy előtérbe kerüljenek. És b*ssza meg azt egy tucat kangorilla, aki feltölti őket. :fuck2:

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

24 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Erről az a hülye jut eszembe, aki amcsiban a TFA egyik vetítéséről kifelé jövet oda szólt a következő előadásra várakozóknak, Han Solo meg fog halni. Szétverték a csávót.

Azóta kiderült, hogy ez nem igaz. Anno a hírt elsőként a kifejezetten csak fake newsokat gyártó The Good Lord Above találta ki írta meg, és onnan terjedt szét a neten. Ha volt is olyan eszetlen, aki elspoilerezte a moziban a tömegnek a film fordulatát, tetlegesség nem lett belőle.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is most láttam, nekem is nagyon tetszett. Happy-t és Electrot is ugyanúgy Kálid Artúr szinkronizálta, csak nem tűnt fel nekem?

 

6 órával ezelőtt, RacerX írta:

Viszont Happyt és Electrot ugyanúgy Kálid Artúr szinkronizálta. 

Jynx!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

 

 

Spoiler

Egy kérdésem van, benne lesz-e a Tobey Maguire féle póki?  :)  
És ha igen, akkor kap is valami értelmes jelenetet, vagy csak beköszön?  

 

Szerkesztve: - Cpt. Rex
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.