Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

Újra megváltozott a Spider-Man: Across the Spider-Verse bemutatójának időpontja ami 2023 június 2 lett.

A második rész címe Spider-Man: Beyond the Spider-Verse míg a bemutató időpontja 2024 március 29 lett.

 

A Sony bejelentette hogy lesz harmadik Venom muvi.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

43 perccel korábban, Frenkie írta:

A mozibemutatókat a premier napján ugyanúgy felrakja a Disney a streamingre mint a Warner?

Nem, kb. három hónapot várnak, és csak aztán került fel. A Black Widownál ők is egyszerre dobták fel streamingre és moziba, de az eléggé visszafelé sült el (alacsony bevétel, összeveszés Scarlett Johansennel, a közösség feldühítése), szóval ezt a megoldást feladták ott és akkor fel is adták, a következő film, a Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings már csak moziban lett bemutatva, és azóta is így van.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Doktor Strange filmben

  Spoiler elrejtése

milyen szerepe lesz az X-mennek?

Szeretném tudni, hogy megéri-e pénzt áldozni a filmre, mivel én csak az ő szerepükre lennék kíváncsi.

Spoiler

Csak pár perces szerepet kapott Charles Xavier. Meg egy Fantasztikus 4es tag tűnik fel. A többiek már az MCU-ban megismert emberek variánsai. Carter kapitány és Marvel kapitány. Az a rengeteg cameo akit beharangoztak hazugság volt. Aki csak ez miatt nézné a filmet csalódni fog.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, NorbiLordi írta:

Fú gyerekek ez az új Doctor Strange film valami eszméletlen lett :D Nem tévedtek azzal sem, hogy ez az eddigi legvéresebb Marvel. Az utolsó stáblistás jelenetnél leteszitek a hajatokat, az biztos :D 

Én ma megyek. Nem is feltétlenül a lehetséges cameók miatt várom. Ez az egész horroros, multiverzumos őrület már önmagában nagyon érdekel. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával ezelőtt, ati írta:
  Spoileres tartalom megtekintése

 

Köszönöm a választ,

Spoiler

akkor ez  nálam kimarad.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Whill írta:

Én ma megyek. Nem is feltétlenül a lehetséges cameók miatt várom. Ez az egész horroros, multiverzumos őrület már önmagában nagyon érdekel. :D

 

Na kíváncsi leszek a véleményedre :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nagyon jó volt. Hozta az elvárásaimat. @Darth Revan9 nézd meg mindenképp, az ízlésedet ismerve biztos tetszeni fog neked is. Még egy Dragonlance utalás is van benne. :D

Szerintem ez megint az a fajta film lesz, amit a kritikusok lehúznak, de a rajongók odalesznek érte.

Szerkesztve: - Whill
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 órával ezelőtt, Whill írta:

Nagyon jó volt. Hozta az elvárásaimat. @Darth Revan9 nézd meg mindenképp, az ízlésedet ismerve biztos tetszeni fog neked is. Még egy Dragonlance utalás is van benne. :D

Szerintem ez megint az a fajta film lesz, amit a kritikusok lehúznak, de a rajongók odalesznek érte.

Köszi, de most nincs hozzá kedvem.

Spoiler

Csak egyvalami miatt néztem volna meg, de mint kiderült minimális a szerepe.

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Padmé jól kigyúrta magát.

Ma már Vader nem fojtogathatná csak úgy, mert akkorát letoszna neki a kalapáccsal, hogy menten visszatérne a Világos Oldalra, kétszer is. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.