Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

Sok idióta a megjelenés előtt elkezdte 1-re értékelni a She-Hulk-ot. Első rész alapján merem állítani, hogy ez egy tök jó sorozat lesz. És a stáblistás jelenetben megválaszolnak egy nagyon-nagyon fontos kérdést :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

29 perccel korábban, NorbiLordi írta:

És a stáblistás jelenetben megválaszolnak egy nagyon-nagyon fontos kérdést :) 

Ma este 12 év után már minden MCU-rajongó nyugodtan aludhat. :lol2:

Vagy mégsem, mert ez felvet egy még fontosabb kérdést:

Spoiler

Ki volt az, akivel Rogers... khm... táncolt? :lol:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Dzséjt írta:

Ma este 12 év után már minden MCU-rajongó nyugodtan aludhat. :lol2:

Vagy mégsem, mert ez felvet egy még fontosabb kérdést:

  Spoiler elrejtése

Ki volt az, akivel Rogers... khm... táncolt? :lol:

 

 

Az majd a Titkos Háború nagy csavarja lesz, hogy valójában egy Skrull volt :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 perccel korábban, NorbiLordi írta:

Örüljünk nem az I am Groot-ot adták hetiben a nettó 3-4 percével :D 

Na, oda meg de elkélt volna a következő rész automatikus lejátszása. Tiszta élmény volt a kövi részt mindig kikeresni. Bár legalább lehetett azon vigyorogni, hogy az epizódok logójában tök más cím szerepelt, mint a kiírásban. A ferdítők igazán összebeszélhettek volna. :lol: Mert ez azért marha jól néz ki:

Angol cím: The Little Guy

Magyar cím a logóban: Kis haver

Magyar cím a lejátszás során: A legkisebb

:lol2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Én meg azt hittem, hogy a csaj középen Skye. Aztán rájöttem, hogy Yelena. Szomorú panda vagyok. :( 

 

Thor: Love and Thunder

Amennyire tetszett a Thor: Ragnarok, annyira vegyesek ezzel a filmmel kapcsolatban az érzéseim. Az első felét kifejezetten laposnak és csapongónak találtam, a poénok sem ültek, nagyon erőltetettnek éreztem. Ráadásul sokszor éreztem úgy, hogy elfelejtettek szöveget írni a színészeknek, így azok kénytelenek voltak forgatás közben rögtönözni. A második fele már jobban bejött, de még ezzel együtt is egy gyengébb MCU mozi állt össze a szememben. A legnagyobb baja szerintem, hogy Chris Hemsworth-nak ezúttal nem jutott olyan remek partner, mint az előző Thor-filmben. A Ragnarokban Tom Hiddleston, Jeff Goldblum és Mark Ruffalo is társai voltak a komédiázásban, míg itt az előző rész egyik gyenge láncszeme, Tessa Thompson csapódott mellé. Bár voltak olyanok, akik szerint jó párost alakítottak a Ragnarokban, ezzel nem értettem egyet - és igazából a Men in Black: International, amiben már nem volt mellettük a felsorolt úriemberek valamelyike, ezt be is bizonyította. Ugyanígy sajnos Natalie Portmannek sincs komédiás vénája, ammi itt ki is ütközött. Kirendeltek neki egy poént ismételgetésre, és ő gépiesen ismételgette is. De őszintén szólva, hogy mi legyen egy szuperhős catchphrase-ze, az már nagyon régóta nem vicces.

De Jane visszahozásával kapcsolatban több más problémám is volt, pedig pont miatta vártam a filmet.

Spoiler

Először is, rühelem, amikor azért hoznak vissza valakit X idő után, hogy aztán megöljék. Ráadásul itt pont akkor ölték meg, amikor Thornak és Jane-nek végre esélye is lett volna az együttélésre, hiszen Thor erejével talán a nő sem lett volna kérészéletű az asgardihoz képest. És a slusszpoén, a legeslegvégén kiderül, hogy Valhalla tényleg létezik, szóval így csak a fizikai létsíkon halt meg, az asztrál dimenzióban tovább él. Innentől két dolog lehetséges a folytatásra: Jane visszajön onnan, vagy, ha Thor meghal, ott folytathatják közös életüket. Így is, úgy is azt érzem, hogy Jane halála teljesen fölösleges volt.

A másik meg az, hogy a rák miatt haldoklott. Ez nagyon jó lett volna mondjuk az MCU első két fázisában, de most? Idegen lények éldegélnek a Földön, akik amúgy technikai és mágikus képességekben is az emberek fölött állnak - legalábbis néhány ember fölött, mert ugye Strange mindenki fölött áll mágiában, a SWORD meg éppen hatalmas űrállomásokat épít. De hát már Stark mellkasába is képesek voltak egy bazi nagy mágnest beoperálni egy barlangban majdnem két évtizeddel ezelőtt. Kicsit nehéz elhinni, hogy ebben a közegben, pláne a világhírű és a galaxist már legalább egyszer megmentő Jane Fostert még mindig kemoterápiával akarják meggyógyítani. Mi a szösz? Az egészségügyre ott sem jut pénz?

Mindent összevetve, a Thor: Love and Thunder nálam az eddigi leggyengébb Thor-film, pedig eddig nekem mindegyik tetszett, sőt általában a saját fázisukban is azok tetszettek a legjobban, vagy majdnem a legjobban (utalok itt arra, hogy az Infinity Wart és az Endgame-et azért nem verte a Ragnarok). De ebben a fázisban ez a film csak az Eternalst tudja verni, és valahol a Black Widow-val áll egy szinten. És őszintén szólva, talán még az alatt is van. Romanoff-ot szívesebben láttam volna egy "huss" után. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2022. 09. 11. - 11:19, Dzséjt írta:
  Spoiler elrejtése

A másik meg az, hogy a rák miatt haldoklott. Ez nagyon jó lett volna mondjuk az MCU első két fázisában, de most? Idegen lények éldegélnek a Földön, akik amúgy technikai és mágikus képességekben is az emberek fölött állnak - legalábbis néhány ember fölött, mert ugye Strange mindenki fölött áll mágiában, a SWORD meg éppen hatalmas űrállomásokat épít. De hát már Stark mellkasába is képesek voltak egy bazi nagy mágnest beoperálni egy barlangban majdnem két évtizeddel ezelőtt. Kicsit nehéz elhinni, hogy ebben a közegben, pláne a világhírű és a galaxist már legalább egyszer megmentő Jane Fostert még mindig kemoterápiával akarják meggyógyítani. Mi a szösz? Az egészségügyre ott sem jut pénz?

 

Mondjuk ezt a képregényekben se értettem már annó, de valami kell amiért lehet aggódni a karakterért. 

 

Nekem is eléggé csapongó volt a film néhol, főleg az első fele. Mintha minden random hülyeséget amit Waititi kitalált 10 sör után azt bedobálták volna a filmbe, hogy: Meglásd jó lesz ez! A Ragnarök még pont megtalálta az aranyközép utat, de ez már kicsit átbillent a kecske másik oldalára. Ha már a kecskék, a legjobb karakterek ők voltak, akárhányszor üvöltöztek én valamiért mindig felröhögtem :D A második felénél meg mintha teljesen más filmet néztem volna átment komolyba. Viszont a fekete-fehér részek nagyon tetszettek.

 

Mindennek ellenére szerintem jó volt, a Sötét világ marad nekem továbbra is a legrosszabb Thor film. Arra amúgy kíváncsi leszek, hogy a kiscsajjal kezdenek e majd valamit a későbbiekben. 

 

2022. 09. 11. - 14:41, Dzséjt írta:

Azért na, ez a film úgy érzem, eléggé átalakult a vágószobában. :o

 

 

 

Hát eléggé más viszonyuk lett, az tuti :D Ezt a verziót lehet jobban megnéztem volna.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.