Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Jó volt a Galaxis őrzői 3. rész. :)

Az egész Marvel univerzumban ezt a csapatot bírom a legjobban, viccesek, hangulatos zenék mennek, és most a Mordály-féle eredet történetet is sikerült ügyesen beleszőni, stílusos lezárással. 

Nagyon kellemes szórakozás volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Pildi írta:

most a Mordály-féle eredet történetet is sikerült ügyesen beleszőni, stílusos lezárással

 

Spoiler

Az igaz hogy Mordály elpatkol? Nagyon úgy vagyok ezzel az őrzős muvival hogy ha igen akkor én kihagyom.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 órával ezelőtt, Pildi írta:

Jó volt a Galaxis őrzői 3. rész. :)

Az egész Marvel univerzumban ezt a csapatot bírom a legjobban, viccesek, hangulatos zenék mennek, és most a Mordály-féle eredet történetet is sikerült ügyesen beleszőni, stílusos lezárással. 

Nagyon kellemes szórakozás volt. :)

Megnéztél egy Marvel filmet a moziban? Ez igen!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Rog írta:

 

  Spoiler elrejtése

Az igaz hogy Mordály elpatkol? Nagyon úgy vagyok ezzel az őrzős muvival hogy ha igen akkor én kihagyom.

 

 

Spoiler

Jó a vége :), de azért van közben pár izgalom, keserédes pillanatok.

 

2 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Megnéztél egy Marvel filmet a moziban? Ez igen!

Ezek az őrzők a gyengéim, az előző két részt is moziban láttam, s mindet nagyon élveztem. :) A zene meg egyenesen szuper!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Bár sokan lepontozták, és annak ellenére hogy volt benne pár kínos jelenet, nekem nagyon tetsztt a Hangya új része. Főleg a Lokis kapcsolódás volt zseniális, nagyon kíváncsi vagyok a második évadra, meg ennek az egésznek a folytatására. Sokkal izgalmasabb és érdekesebb ez a fázis, mint a korábbi Tanos-os volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én a harmadik galaxis őrzős muvit időzítettem be. Csak tegnapra. Jobban bejött mint az előző részek. Utána a második majd az első következik. Jó kis érzelmi hullámvasút van benne. A sztori alapjával nem igazán vagyok kibékülve de a rá épített dolgok mégis kárpótolnak annyira hogy az csak kicsit zavarjon.

"Castle" Fillion-t fel se ismertem volna ha nem tudom előre hogy van a muviban olyan pali akit ő játszott. Eltelt jó néhány perc mire beugrott. Jól megváltozott a Castle forgatása óta. Az ő Ryan közlegényét mondjuk fel tudom valamennyire ismerni benne.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Pókember A Pókverzumon át.

Öcsém kedvéért ez lett a közös mozizás, egyfajta szülinapi ajándék is volt. Vegyes érzéseim vannak a filmmel kapcsolatban. Az előző rész tetszett, egész jó volt. Ebben a drámai, komoly jelenetek tetszettek igazán. A viccek, poénok túl voltak tolva. Öcsém vidáman nevetgélt rajtuk. Örülök, hogy ő jól érezte magát, és sok poénnál inkább csak a fejemet forgattam, vagy inkább fintorogtam.

Spoiler

Peter B. Parker kislánya aranyos volt, bár az hogy ilyen veszélyes helyre magával vitte... Finoman szólva is felelőtlen.

Az egész filmre jellemző volt egy kissé a túltolt koncepció. Túl sok Pókember és túl sok ábrázolás. A vége viszont érdekes lett. Talán jó lesz a zárás.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

William Hurt halála miatt ő játsza Thaddeus ”Thunderbolt” Ross-t aki ebben a muviban már nem tábornok hanem az USA elnöke.

Tavaly októberben jelentették be a szereplését.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.