Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

42 perccel korábban, Iqvi írta:

Eddig csak a harmadik részig néztem az új évadot, de szerintem majd folytatom az új részekkel. 

Jó kis évad, bár az elején gyengébbnek éreztem, azonban most megint kezd beindulni. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én sem igazán értem, hogy miért állították ezt a nőt főszerepbe, hiszen a Hawkeye-ben abszolút felejthető volt. Legalábbis számomra. Meg is lepett, hogy sorozatot kap. Csak egy okból érdekel: benne lesz Wilson Fisk (és Matt Murdoch).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem az van benne, hogy reprezentálják a hallás/mozgássérülteket. Esetleg azt az üzenetet közvetítenék, hogy bárkiből lehet (anti)hős, de akkor meg pont a korhatár belövését nem értem, mert akiknek erre igazán szüksége lenne, hogy motiválja/lelkesítse őket azok a hasonló sorsú gyerekek.

 

Csodát mindenesetre ne várjanak tőle... remélem nem a rossz következtetéseket vonják majd le belőle mikor nem hozza a számokat.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Abszolút egyetértek. Talán annyi pozitívumot látok, hogy a trailer alapján nem olyan matiné jellegű lesz, mint a Hawkeye, hanem a Netflix-szérák vonalát fogja hozni, ami már csak azért is jó, mert az egyik aggodalmam, hogy ha visszatér Daredevil az MCU-ba, akkor az is matinéjellegű lesz - és ezt a félszt a She-Hulk még meg is erősítette, ahol na... Khm... Hát ja... :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha már Daredevil: ugye a sztrájk miatt most áll a forgatás, de például az elmúlt időszakban történt meg a sorozattal kapcsolatban, hogy teljesen új showrunnert kapott és még az írókat is kicserélték. Érdekes lesz a szénája a projektnek, konkrétan jelenleg az egyedüli olyan Marvel tartalom, amit várok.

 

Ez az előzetes meglepett engemet, de nem ragadott meg, hogy ezt most látnom kell. Utoljára én amúgy a Holdlovagot láttam, azóta meg csak (véletlenül) az Őrzők 3. részét sikerült megtekintenem a moziban (eredetileg Super Mario lett volna, de lekéstünk róla), szóval én várom azt az MCU-s projektet, ami újra bevonzana engem. Remélem Fenegyerek az lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, Dzséjt írta:

és ezt a félszt a She-Hulk még meg is erősítette, ahol na... Khm... Hát ja... 

 

Igen, az a sorozat elég nagy kapufa lett... ha van egy kis eszük akkor száműzik egy alternatív idővonalra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is tudom elképzelni, hogy azt hogyan lehetne kánonként kezelni. Egy olyan művet, ami így átüti a negyedik falat, én nem tudok komolyan venni. Szóval nálam jelenleg "What if..." kategória az egész She-Hulk (amúgy maga a sorozat tetszett, csak nem tartom az MCU részének).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

 de Echo nem csak süket, hanem néma is. :) 

 

Ez igaz, később nekem is beugrott, de hirtelen egyből Pryorékra asszociáltam, de a poén azért megérte :D

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Eltologattak ezt azt. Marvel-filmek új premierjei:

  • Deadpool 3 - 2024. 05. 02. helyett 2024. 07. 25.
  • Amerika Kapitány: Szép új világ - 2024. 07. 25. helyett 2025. 02. 13.
  • Mennydörgők - 2024. 12. 19. helyett 2025. 07. 24.
  • Penge - 2025. 02. 14. - 2025. 11. 06.
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megnéztem a Lokit és, hú hát ez meglepően jó volt. A Disney+ Marvel sorozatai annyira nem kápráztattak el eddig, a Loki 1. évadát még annak idején mikor bemutatták megnéztem, de végig azt éreztem, hogy ebben az időkavarós koncepcióban sokkal több lenne. A második évadra sikerült megugrani ezt és szintet lépett a sorozat, Loki karaktere pedig nagyon szép ívet kapott és mostanra az egyik kedvencem lett... és nem csak remekül volt megírva az egész évad, karakterfejlődés, párbeszédek, hanem vizuálisan a rendezést tekintve is volt néhány kifejezetten figyelemreméltó megoldás benne. Már csak felületesen követem amúgy az MCU-t, de ez egy kicsit most visszahozta a lelkesedésem. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

A telex szerint a Marvelnek bealkonyult. 

Érdekes cikk. Magam már pár éve telítődtem a szuperhős filmekkel, és addig is csak azt követtem, ami érdekelt, szóval elég foghíjas az univerzumbéli tudásom, de ez nem zavart annyira menet közben sem, hogy kövessek minden alkotást. Ha nem lesz ennyire domináns ezeknek a filmeknek a súlya a mozikban, annak csak örülni fogok. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.