Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

A Punisher első évada a Daredevil 2. és 3. évada között játszódik? A készitési sorrend alapján ezt gondolom. Daredevil(2015-2018), Punisher(2017-2019). 

Ezek a sorozatok az MCU részei ugye?

Spoiler

A Bulletin szerkesztőségében a falon ott egy cikk a 2012-es new york-i csatáról.

 

A Daredevil valami elképesztően jó sorozat, fantasztikusan jó karakterekkel és történettel. Tegnap végeztem vele és elkezdtem a Punishert. Két rész után ez sem lesz rossz. Castle nem sz*rakodik a rosszfiúkkal.:D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Frenkie Igen, az MCU részei. Bár, amikor elkezdték őket készíteni, kicsit kívülállóak voltak (a sorozatokban utalnak a filmekre és az Agents of SHIELD-re is, de a filmekben semmi utalás nincs a sorozatokra, legalábbis az Avenger: Endgame-ig, ott jelent meg először szereplő sorozatból). De most már több netflixes szereplő is feltűnt a Disney+ sorozatokban, és készül az új Daredevil évad is.

Igen a The Punisher a Daredevil 2. és 3. évada között játszódik, még pontosabban a The Defenders és a Jessica Jones 2. évada között. Szimplán a netflixes szériák kronológiai sorrendje ez:

  • Daredevil Season 1
  • Jessica Jones Season 1
  • Daredevil Season 2
  • Luke Cage Season 1
  • Iron Fist Season 1
  • The Defenders Season 1
  • The Punisher Season 1
  • Jessica Jones Season 2
  • Luke Cage Season 2
  • Iron Fist Season 2
  • Daredevil Season 3
  • The Punisher Season 2
  • Jessica Jones Season 3
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Az ki volt és mikor szerepel?

Howard Stark komornyija, Edwin Jarvis. Akkor jelent meg, amikor Tony és Rogers visszament a múltbéli, 1970-es katonai támaszpontra a Tesseractért és a Pym részecskékért. A karakter először az Agent Carterben szerepelt, és mind ott, mind a filmben James D'Arcy játszotta.

wandavision_catch_up_vision_edwin_jarvis

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Howard Stark komornyija, Edwin Jarvis. Akkor jelent meg, amikor Tony és Rogers visszament a múltbéli, 1970-es katonai támaszpontra a Tesseractért és a Pym részecskékért. A karakter először az Agent Carterben szerepelt, és mind ott, mind a filmben James D'Arcy játszotta.

wandavision_catch_up_vision_edwin_jarvis

 

Jah ő megvolt, félre értettem azt hittem a Netflixes sorikból is benne volt valaki

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát ennek annyira nem örülök. Teljesen felesleges a színészcsere. Ross simán meghalhatna off-screen a szívbetegsége miatt, amit a visszatérésekor a Captan Ameria: Civil Warban bemeséltek, és a helyére léphetne egy másik karakter, akit alakíthatna Ford. Még közel sem forgatják a filmet, a bemutató is messze van, nem hiszem, hogy nehéz lett volna megoldani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hát nem hittem volna, hogy Hope-nak lehet rosszabb a haja, mint az Ant-Manben. Megcáfoltak. Az meg már lassan ciki, hogy Cassie-t a harmadik színésznő játssza.

És bár az első két hangyászkodás nem tartozik a kedvenc MCU műveim közé (jó iparosmunkák, semmi több), erre kíváncsi vagyok Kang miatt.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Tegnap megnéztem a Fekete Párduc 2-t!

Nos akkor spoilermentesen!

Nagyon hosszú! Nettó 2:30! Sok az építkezés, hisz új főhőst kellett építeni, de nagyon jól tették a dolgukat. Ügyesek a marvelnél. Megugrották ezt is.

Remek gyurmát láthatnak a következők rajongói: Párduc-Aquaman-Avatar-Vasember-Tikal-Asterix... :death:

"YIBAMBE!!!"

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Megnéztem a Hawkeye sorozatot. Vártam vele karácsonyig(tavaly még nem volt itthon Disney+), csak karácsonykor játszódik. Na ki jött át az MCU-ba? Csak az olvassa el aki látta a Daredevil 3. évadát is.

 

Spoiler

Hát persze hogy Wilson Fisk. Ő kemény ellenfél lesz. Remélem az a pszichopata FBI ügynök is átjön akinek a Daredevil 3 . évadának a végén a törött gerincével csináltak valamit.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.