Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

4 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Azt tudjuk miért lett Padmé ekkora májer? 

Ez valószínűleg ebből a filmből fog kiderülni. Valószínűleg köze van ahhoz, hogy a kezében ott az összerakott möj-möj, feltehetően ennek okán kapta meg Thor erejét, mert méltónak bizonyult rá (vagy az, hogy Hela összetörte, az feloldotta Odin bűbáját). Az biztos, hogy valamikor Thanos második megölése után történt meg a pöröly összelegózása, mert a lila herefejű Jane-t is kicsettintette a létezésből öt évre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

51 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ebből nem sokat értettem, de ok. :D 

Akkor kicsit átfogóbban:

- Odin, miután Thor szétverte a jégóriásokat, bűbájt bocsátot a pörölyre, azaz a Mjølnirre (amit Jane barátnője, Darcy csak möj-möjnek hív), amitől fogva az, aki méltó arra, hogy megemelje, megkapja Thor erejét is. (Thor)

- Később, mint kiderült, a pöröly Thort megelőzően a bebörtönzött nővére, Hela tulajdonában volt, és nem csak megemelni tudta, hanem puszta kézzel darabokra is törte a Mjølnirt. (Thor: Ragnarök). Ezért kellett Thornak később a Vihartörő nevű szekerce, mivel a pöröly ripityára tört, maradványai valószínűleg ott maradtak Norvégiában.

- Itt jön az, amit még nem tudunk. Jane Fostert utoljára a Thor: Dark World eseményei során láttuk. Azt tudjuk, hogy ezt követően nem sokkal, az Avengers: Age of Ultron  történetét övetően szakított Thorral off-screen. Szintén off-screen derült ki az is, hogy amikor Thanos kiirtotta az univerzum élőlényeinek felét, akkor Jane is meghalt, majd öt évvel később őt is visszahozta Hulk az életbe. Szóval abban az öt évben semmit sem csinálhatott.

- A jelenlegi elmélet szerint Jane a Thor: Ragnarök és az új film, a Thor: Love and Thunder között megszerezte a Mjølnir darabjait, összerakta és emiatt megkapta Thor erejét, hála Odin bűbájának. De még valószínűbb, hogy az Avengers: Endgame után lett ő a Mighty Thor, ugyanis a pöröly összetörése (Thor: Ragnarök) és Jane halála (Avengers: Infinity War) között nem telik el sok idő.

 

Ez a She Hulk érdekesnek ígérkezik. Akkor ezek szerint Blonsky-t nem csak egy cameo erejéig hozták vissza.

Spoiler

Shang-Chi-ben is ebben a börtönben volt. Amikor Wong portált nyitott, azon túl látszódott ez a dutyi. És mivel Bruce itt még Professzor Hulk, míg a Shang-Chi-ben már újra ember, az a gyanúm, hogy ez ama film előtt játszódik.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az új Thor filmet akkor se nézném meg, hogy ha fizetnének érte. Nekem alapvetően a karakterrel van bajom. Utálom Thort, a kinézetét, a viselkedését, minden megnyilvánulását, úgy ahogy van. Csak az első Bosszúállókban láttam teljes mértékben, illetve olvastam pár Marvel képregényt, amelyben szerepelt, de nem sikerült megkedvelnem, inkább az ellenszenvem nőtt iránta. Pont ugyanígy érzek Amerika Kapitány iránt is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Én az új Thor filmet akkor se nézném meg, hogy ha fizetnének érte. Nekem alapvetően a karakterrel van bajom. Utálom Thort, a kinézetét, a viselkedését, minden megnyilvánulását, úgy ahogy van. Csak az első Bosszúállókban láttam teljes mértékben, illetve olvastam pár Marvel képregényt, amelyben szerepelt, de nem sikerült megkedvelnem, inkább az ellenszenvem nőtt iránta. Pont ugyanígy érzek Amerika Kapitány iránt is.

Akkor úgy érzem az izmos férfiak nem a zsánereid :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

A legutóbbi póksrácos muvi bővített kiadása Spider-Man: No Way Home: The More Fun Stuff Version címmel szeptember másodikán kerül az amcsi és a kanadai mozikba. Egyéb országokban való megjelenéséről később érkezik hír.

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Spider-Man: Across the Spider-Verse fő gonosztevő fotó és infó:

 

Spoiler

A neve The Spot és a rajta levő fekete foltokkal alias interdimenzionális portálokkal oda tudja teleportálni magát ahová csak akarja.

 

021d54.jpg

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 órával korábban, RacerX írta:

Más sem látja az MCU-s Pókember filmeket a Disney+ kínálatában? Gondolom a Sony miatt.

Jól látod, hogy nem látod, és az Incredible Hulk sincs fel, az meg a Universal miatt (az most pillanatnyilag a Netflixen érhető el, a Spider Man: Homecoming meg fent van az HBO Maxon). Viszont friss hír, hogy az Egyesült Királyságban júni 17-én a Spider-Man, a Spider-Man 2, a The Amazing Spider-Man, a The Amazing Spider-Man 2 és a Spider-Man: Homecoming felkerül a Disney+-ra, és talán idővel a Spider-Man 3, a Spider-Man: Far From Home és a Spider-Man: No Way Home is felkerül. Viszont az még nem biztos, hogy nálunk is elérhető lesz, mert itt még a netflixes MCU sorozatok sincsenek fent. :( 

 

Hawkeye

Na, tegnap, kihasználva a Disney+ elindulását elkezdtem lefaragni az MCU lemaradásomat, és egy este alatt bepótoltam a Hawkeye-t. Nekem tetszett. Jó, hogy szegény Barton, a legkevésbbé emlékezetes Bosszúálló kapott saját sorozatot, ami egyben lezárta a Végjátékban megnyitott szálát és a stafétabotot is átadhatta. Az meg külön öröm volt, hogy a Black Widow történetét és picit a Daredevilt is becsatornázták ide.

Spoiler

Sajnos Kingpin felbukkanásáról már tudtam, de lehet, hogy amúgy sem lepett volna meg, mert volt néhány direkt utalás rá. Eleve, amikor megjelent a Daredevilben használt fekete öltönyében a kis Maya mögött, az már árulkodó volt, plusz New Yorkban nem sok olyan bandavezér van, akit ilyen félelem leng körbe.

Tetszett, hogy inkább a '80-as és '90-es évek akciófilmjeinek irányába vitték el, van benne egy adag Die Hard és Halálos fegyver hangulat ezzel a karácsonyi témával. Barton és Bishop kapcsolat is jól felépített, s bár Kate az elején nem volt szimpatikus, a végére nagyon megszerettem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.