Ugrás a kommentre

Marvel


Darth Cupsy

Ajánlott hozzászólás

16 órával ezelőtt, Rog írta:

William Hurt halála miatt ő játsza Thaddeus ”Thunderbolt” Ross-t aki ebben a muviban már nem tábornok hanem az USA elnöke.

Már a Captain America: Civil Warban sem volt tábornok, hanem az USA külügyminisztere volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A Disney ma bemutatta az elkövetkezendő éveik filmes premierdátumát, köztük a Marvelnél is van változtatás:

 

Amerika Kapitány 4. (2024. május 2 --> új dátum: 2024. július 26)

 

Thunderbolts (2024. július 26. --> új dátum: 2024. december 20)

 

Blade (2024. december 6 --> új dátum. 2025. február 14)

 

Deadpool 3. (2024. november 8 --> új dátum: 2024. május 3)

 

Fantastic Four (2025. február 14 --> új dátum: 2025. május 2)

 

Avengers: The Kang Dynasty (2025. május 2. --> új dátum: 2026. május 1)

 

Avengers: Secret Wars (2026. május 1. --> új dátum: 2027. május 7)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Oké, ez a The Marvels még érdekel is. :) 

 

4 órával ezelőtt, Rog írta:

Akkor újra gratula azoknak akik a trélerek összeállításáért és kiadásáért felelnek.

Nem ismerem a Secret Invázió (:D) sztoriját, szóval csak tippelek, de lehet, hogy a sorozatban még lesz olyan csavar, ami okán ezt meg merték játszani. Elvégre Fury-ról van szó, aki volt már halott papíron és a valóságban is, volt, hogy ő volt ott, aztán kiderült, hogy mégsem ő volt ott, mert ő valójában az űrben nyaralt Tahitin (ami egy varázslatos hely), a macska, ami kivájta a szemét, nem is macska és amúgy sem az kaparta ki a szemét, hanema kree-k, stb. Fury esetében érdemes kivárni mindennek a végét, hogy megtudjuk, mi az igaz, ami nem igaz, és mi az, ami sosem történt meg, miután megtörtént. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem is el kellene már kezdeni az inváziós sorit. Valamennyi ideje újra előjött

bennem az hogy valami miatt nem tudom rávenni magam arra hogy nézzem azokat a muvikat és sorikat amik érdekelnek. Mintha visszatartana valami. Márpedig az a sori érdekel valamennyire. Még a Strange New Worlds Star Trek sori második szezonját se tudtam amiatt elkezdeni. Az első részt még a megjelenésének idején beszereztem a feliratával együtt hogy még aznap vagy másnap letudom és még mindig semmi.

Marvel-ék előtt még a Marvel csajszis sori első szezonját is le kéne tudnom. Az meg azért nem volt meg eddig mert egyáltalán nem érdekel.

 

 

5 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Még nem néztem meg, csak már maga az a tény, hogy Fury ott van. :) 

 

Még nekem se volt meg. Gyakran vagyok úgy hogy némelyik trélereket valamivel a megjelenésük után tudom le. Van hogy néhány nap és van hogy kábé egy hét múlva. Attól függ hogy mikor jön meg a kedvem hozzájuk.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.