Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Gotham 5. évad 3. rész

Macskanő kezdődik. Selina vadabb, és keményebb, mint valaha. Nagyon jól felépítették az ő fejlődését eddig és most éri el a csúcspontját. Bruce pedig egyre inkább úgy harcol, mint Batman, úgyhogy az ő fejlődése is nagyszerű. Valószínű, hogy Selina lesz az első, aki rájön arra a jövőben, hogy ki is a Batman. Harley Quinn belépője nagyszerű lett. Még sokkal jobb, mint a legutóbbi évad végén. Pingvin nagyon jól jött ki a dologból, a végén ő lett a nagy hős. A robbanás váratlan és megrázó fordulat.

 

Gotham 5. évad 4. rész

A robbantó utáni hajsza jó kis kavalkádot eredményezett Jimnél, Pingvinnél, Zsazs-nál és Rébusznál is. Valahogy sejtettem, hogy Ed lesz a ludas, de még mindig nem tiszta, hogy miért nem emlékszik a másik énje dolgaira és mit tervez a másik énje. A húzás, amit a nénivel művelt, nagyon szemét volt. Remélem Batman a jövőben jó sokszor szétrúgja a hátsóját. Selina végre nyomra bukkan. Borítékolható, hogy Jeremiah nem halt meg, már csak a korábbi előzetesek alapján is. Szerintem dublőrt használt. De majd meglátjuk. Barbara megint Jim felé közeledik… Mi lesz ebből? Mikor jön már vissza Lee? Oswald nagyon ügyesen keverte a kártyáit. A helyzet is különleges, ha Jim meg akarja akadályozni a jogtalan lincselést, akkor egy bűnözőt el kell engednie. Tényleg kell ide Batman.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Gotham 5. évad 4. rész

  Spoiler elrejtése

Valahogy sejtettem, hogy Ed lesz a ludas, de még mindig nem tiszta, hogy miért nem emlékszik a másik énje dolgaira és mit tervez a másik énje.

A következő részben ráfogsz jönni. :)

21 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Gotham 5. évad 4. rész

  Spoiler elrejtése

Barbara megint Jim felé közeledik… Mi lesz ebből? Mikor jön már vissza Lee?

Spoiler

Szerintem az lesz - saját teória, de sokan osszák - hogy Barbara Gordon megfog születni úgy hogy Barbara meghal, erre Jim elnevezi róla a közös gyereküket.

Lee meg a 6. részben tér vissza, legalábbis a promóciós fotókon és a szinopszisban is szóvá teszik, de hogy milyen szerepe is lesz, az jó kérdés. :)

 

Amúgy eddig nagyon bejön az évad, kár hogy most tartanak egy 1 hetes szünetet. :(

 

Gotham 5×05: Pena Dura - :o

Spoiler

Először is: nem tudom, hogy mit gondoljak erről a "Riddler-robotról". Az, hogy Eduardo aka. a jövőbeli Bane terve volt az egész, sejthető volt, legalábbis a gyanúsítottak között volt ő is a 4. rész végéig.

Szóval Teresa Walker áll minden mögött? Csak nem TDKR csavar lesz itt is, hogy Banet egy nő irányítja. Apropó Teresa: csak nem Ra's egyik lánya, csak kódneve a Teresa? :hmm:

Bruce és Selina jelenete remek volt, mind a ketten nagyon jól játszottak. Harvey és Brucey pedig... :lol: The kid is fast. :lol: Batman disappeared again. :lol:

Jeremiah pedig él... sejthető volt, valahogyan el kellett hitetni Selinával, hogy meghalt, így titokban tevékenykedhet tovább. A Wayne kastély visszatérésének örülök, de tudom én hogy mi lesz vele később. :(

Mr. J terve igazán Jokeres, már alig várom. Bár tippre ez a 7. részben fog szerepet kapni, az Ace Chemicals c. részben. Sanszos, hogy J -t ott látjuk utoljára - a finálét leszámítva természetesen. :)

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

A Barbarás teóriához

  Spoiler elrejtése

ha igaz, akkor teherbe kéne esnie, szülnie is kéne és utána meghalni.  Mindez megoldható a  maradék 8 részben?

Spoiler

Nos a teherbe esés szerintem már megtörtént a 4. rész végén - :D - a szülés és a halál pedig most jövök rá, hogy nem jönne ki, hiszen egy babának kb. 9 hónap szükségeltetik, hogy kibújjon. De ez Gotham, itt bármi megtörténhet, akár szupergyors hasnövekedés is. :P

 

Amúgy a maradék részekről: az előzetest ma megnéztem és tkp. ha bejön a számításom, akkor csak az első 8 részből mutattak jeleneteket.

Spoiler

A nyitójelenet amikor lőnek le Jimék a katonaságra szerintem a 8. rész - I am Bane - közepén/végén lesz. Nem látjuk ott Barbarát, se Alfredet/Brucet, de ők amúgy se fegyverekben jók, bár Alfi adna a szemeteknek. :D

Én úgy gondolom, hogy Barb valamit fog csinálni a 8. részben Luciusszal és Selinával szerintem + talán Lee -vel? Bruce és Alfred meg konfrontálódik Bane -el, mert ugye az hivatalos hír a NYCC -ról, hogy Alfred hátát eltöri majd Eduardo. Na ez tippre a 8. részben lesz. Érdekes egy rész lesz úgy érzem. Legalábbis gondolom én. :D

Az utolsó 4 részből - The Trial of Jim Gordon, TBA, They Did What?(lehet változtatnak a címen, a 6. rész címe is változott The Air Is Getting Slippery -ről 13 Stiches -re), TBA (bár Imdb -n felötlött a Batman cím mint szériazáró, kitudja, lehet igaz. :)) - nem tudunk semmit, tkp. a 2 bónusz rész - Jim Gordon tárgyalása és a másik ismeretlen című rész - történetéről, esetleg hogy mi a kontextus nem tudni semmit, és a finálé is kérdéses, hogy hogyan fog összeállni. Az eredetileg 9. rész - They Did What? - meg tippre egy hatalmas összecsapás lesz a főgonosz és Gotham lakói között. A forgatási fotókon van 1-2 érdekes jelenet, de hogy mi lesz végül, az remek kérdés. Remélem a bónusz két részt rendesen kihasználják. Egy biztos: Jeremiah nem lesz bennük, mert ő a 6-7. részben fog feltűnni - tippre 6. részben talán a végén(?), a 7. rész a címből adódóan Jeremiah-centrikus epizód lesz - utána meg a színész és a készítők is elkotyogták, hogy Mr. J jelen lesz a fináléban is - ergo Joker confirmed. :P

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A múlt heti Gotham is faja lett. Ügyesen keverednek a lapok.

 

 

Jimbóék ügyesen lealázták Osziékat. Nagyot koppant a madárka.
Macskuci és Brucey is jól elvolt. A csajszi végre elmondta a skacnak a tűzlépcsőről leskelődős dolgot.
A legizgibb Eddie szála lett. Rendesen rájár a pacákra a rúd. Eleinte klasszul feltalálta magát. Jimbóékat és a némberéket jól rászedte. Az a kis görcs meg jól meglobotómiázgatta. Jimbó tutira bánja már hogy kisegítette Eddie búvóhelyén a spanciját. Amúgy ügyesen megtalálta az aknamező kikapcsolóját.
 

 

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman Nulladik év első kötet

Az Eaglemoss elindította saját Batman sorozatát. is. Hallottam, hogy a normál DC sorozatnál vannak gondok a fordítással, ennek ellenére kíváncsian vártam ezt a kötetet. Az Új 52-es Batman amúgy is nagyon érdekelt. Kezdjük máris egy negatívummal. A fordítás. Ahogy haladtam előre a képregény olvasásában egyre többször futottam bele furán hangzó mondatokba. Nem egynél forgattam a szemem is és azt kérdeztem magamtól, hogyan lehet így lefordítani? Érződött, hogy többször fogták csak az adott szöveget és nyersen, szó szerint lefordították. A kötet vége fele már kevesebb volt ilyen. A fordításon viszont erősen érződik, hogy gyorsan, kapkodva csinálták. Most már értem a korábbi DC gyűjteményes kritikákat is. A Kingpinnél tényleg jobb, minőségi fordítást végeznek. E miatt most még jobban sajnálom, hogy az Új 52-es történetek jelentős része nem a Kingpinnél jelennek meg a jövőben.

Ha ettől elvonatkoztatunk, akkor egész pofás a kötet. 6 füzetet tartalmaz a 2011-ben indult új 52-es Batman sorozat 21-26. számait. Scott Snyder valamiért a Baglyok Bírósága és a Jokeres Halál a családra után úgy döntött, hogy Nulladik év címmel a következő sztori szállal megmutatja az újra átértelmezett Batman eredet történetét.

21-23. szám, Titkos város.

Ez a három füzet mintha csak felvezető lett volna.

Az első pár oldal egy kicsit később indít. Még nem értem pontosan ki is az, aki itt halottnak hiszi Batmant, de majd ez is kiderül. Aztán hat hónappal korábbra ugrunk vissza. Bruce nemrég tért vissza öt éves utazásáról. Mindenki halottnak hiszi. A városban épp a Piros Sisak banda a nagy fenyegetés. Bruce igyekszik sajátos eszközökkel felvenni velük a harcot. A Piros Sisak a bűnözők egy újfajta generációját vetíti elő. A főnökükről már előre sejtettem, hogy ki is lesz majd. A viselkedése eléggé ráhajaz. Kár, hogy nem sokat tudtunk meg a múltjáról, csak annyit, hogy valamikor a banda élére állt. Bruce eleinte még komolyabb felszerelések nélkül, különféle emberi arcokat formázó maszkokban harcolt ellenük. Ez a Philip bácsi – Bruce anyjának testvére valami új figura lehet, még nem hallottam róla. A Wayne-vállalat egyik fő vezetője. De egyben együttműködik Edward Nygmával, vagyis a Rébusszal és később kiderül, hogy a Piros Sisak banda tagja. A Piros Sisak tagjai behálózzák az egész várost, rá akarják tenni a kezüket a Wayne vállalat által gyártott fegyverekre és egyebekre. A történetben több elem is a Batman: Keződiket juttatta eszembe. Pl., amikor a banda rajta ütött Bruce városi lakásán. Burce és Nygma találkozása is elég jó lett, főlek az a kép, amiben a párbeszédüket az Urobosz kígyó hátterében olvashatjuk. Bruce rájön, hogy hagyományosan nem harcolhat a bűn ellen, gyerekkori emlékei, a denevérekkel kapcsolatos élménye indítja a Batman-né válás útján.

24. szám, Sötét város 1. rész

Ez elég hosszú lett, valószínűleg a 75 éves évforduló évében jelenhetett meg a füzet. Az egyik legjobb Batman szám, amit olvastam.

Batman színre lépett, támadást indít a Piros Sisakok ellen. Egy csellel leleplezi és összecsapásra készteti őket az A.C.E. vegyigyárban. Kifejezetten ravasz és ügyes fondorlat volt. A végső összecsapás pedig fenomenális. Ha volt is kétség bárkiben is azt illetően, hogy ki is Piros Sisakosok vezére az most egyértelművé válik. Felismertem a Gotham sorozat legújabb előzeteseiben reklámozott jeleneteket is. Főleg azt a részt, mikor a Piros Sisak vezér a tartályba való belesés előtt azt mondja válaszul Batman-nek: Ez csak most kezdőik. Bár úgy látszódik megoldódik egy probléma, jön a másik: Rébusz támadást intéz a város ellen, sötétségbe borítja.

25-26. szám, Sötét város 2-3. rész

A helyzet Gothamben erősen emlékeztet arra, ami a TV sorozat ötödik évadában van. Káosz a város utcáin, de Batman elhozza a reményt. Loeb itt is egy hülye, aki inkább Batmant kergeti, sem mint rendet rakna. Rébusz valahol lapít, közben Dr. Halál, azaz Dr. Karl Helfern színre lép. Ez a figura egy elég torz alak, aki egy csontokkal kapcsolatos szérumot fejlesztett ki. Saját magára furcsa hatással volt, eltorzította alaposan a csontjait, Mivel nem kapott engedélyt a kíséretekre, így maga kezd el emberekre vadászni. A Wayne vállalat fizette a kutatásait, így kerül a képbe Lucius Fox is. Az első találkozást Halállal Bruce épphogy csak megússza. Itt még nem kedveli Jim Gordont, mivel úgy véli ő is korrupt, mint a többi zsaru. A végén Loeb jó meglepetést készít Batman-nek, meglátjuk mi lesz belőle. A Nigériában játszódó emlékképeket még nem tudom hová tenni, remélem Snyder ezekkel is kezd valamit.

Jól indított a Nulladik év sztori szál, több dolog is ismerős a Gotham sorozatból. Mindegyik füzetre megadom az ötöst.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Iqvi írta:

Ennek a kötetnek mennyi az ára? Újságosnál vetted? Lehet teszek vele egy próbát.:)

Bocs hogy én válaszolok. :P Az első kötet 990Ft, a második 1990Ft, aztán 3090Ft lesznek a kötetek. Itt minden infót megtalálsz: 

https://www.eaglemoss.com/hu-hu/kpregnyhsk/dc-comics-a-legends-batman/ 

A fordításra nagyon sok panasz van a DC Nagy képregénygyűjtemény esetében is, gondolom ugyanaz a csapat. A Marvel gyűjtemény viszont eddig minőségi munka volt minden tekintetben. Annak a fordítását a Kingpin csinálta, de már nem sokáig fogják, mert annyi képregényt adnak ki ők is, hogy nem lesz rá kapacitásuk.

Szerkesztve: - mui-ruy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, mui-ruy írta:

Bocs hogy én válaszolok. :P Az első kötet 990Ft, a második 1990Ft, aztán 3090Ft lesznek a kötetek. Itt minden infót megtalálsz: 

https://www.eaglemoss.com/hu-hu/kpregnyhsk/dc-comics-a-legends-batman/ 

A fordításra nagyon sok panasz van a DC Nagy képregénygyűjtemény esetében is, gondolom ugyanaz a csapat. A Marvel gyűjtemény viszont eddig minőségi munka volt minden tekintetben. Annak a fordítását a Kingpin csinálta, de már nem sokáig fogják, mert annyi képregényt adnak ki ők is, hogy nem lesz rá kapacitásuk.

Kösz, akkor szerintem pár kötetre beruházok, a marvelt én is olvastam és annak tényleg jó a fordítása, de abból is csak kettő kötet van meg. Viszont a kingpint már egy ideje veszem és elégedett vagyok vele.:)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Előző héten nem volt Gotham, de a színészek és a készítők ott voltak a TCA19 -en. A következő információkat tudtuk meg - kis Pennyworth is van a hírek között, amin meglepődtem, plusz képek:

 

- A rendezvényen levetítettek egy előzetest, ami a sorozat hátralévő epizódjaiból mutatott jeleneteket. A sizzle reel -ben megmutatták Batmant!

- A sorozatzáró április 25. -én fog érkezni. Vagyis az elkövetkezendő 2 rész után újabb szünet lesz - a 8. rész szinopszisa nem jelent még meg, ergo könnyen lehet hogy lesz egy 2-3 hetes ugrás, majd az utolsó 5 részt együtt adják le. :)

- David Mazouz arca lesz valamennyire látható a Batman jelmezben, illetve az ő elbatmanesedett hangját fogjuk hallani, de a ruhában nagyrészt egy 6 láb magas(?) kaszkadőr volt.

- Camrentől megkérdezték, hogy ő fogja -e játszani a 10 évvel későbbi Macskanőt. Camren elmondta, hogy nem. Viszont...

- Lili Simmons fogja eljátszani a 20-30 éveiben járó Catwomant! Van róla egy kiszivárgottnak tűnő kép, amin tisztára Camren a nő:

Spoiler

xodaz8jfxsf21.jpg?width=640&crop=smart&a

- Az, hogy Bruce Wayne felfog -e tűnni a fináléban, nem tudni még. Batman mindenesetre sokat lesz a képernyőn, de csak a legvégén fogjuk látni teljes egészében. Kicsit Smallville -es beütés. :)

- Pingvin dagi lesz. :lol:

- Az utolsó epizódban 1 jelenet lesz csak a jelenben, míg a többi a 10 évvel későbbi jövőben fog játszódni. Tippre lesz 2-3 perc az elején, aztán Gotham logó és utána kiírják, hogy 10 évvel később és bumm... kb. 40 perc Batman! :yes:

- John Stephens azt mondta, hogy az utolsó rész kvázi egy Batman pilot epizódnak is elmehetne.

- Cameron és a készítők még mindig tesztelik az idegeinket. Joker... akarom mondani Jeremiah jövőbeli sorsáról még nem mondtak semmi konkrétat. :angry:

 

És akkor a Pennyworth sorozatról:

- A sorozat a Gotham előzménye lesz!

- A Pennyworth az 1960 -as években fog játszódni, Londonban! Hogy máshol fog -e, az jó kérdés, szerintem igen.

- A sorozat idén júniusban érkezik!

Kép a főhősről:

DzEosaqV4AAFDPf.jpg

DzE6RnXXQAEB7dS.jpg

DzE6SX4XQAECMG6.jpg

 

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Szerintem ha lesz is folytatása, akkor képregényben lesz. :)

 

A Pennyworth soozatról még egy-két információ, amik miatt mindenképpen váróssá vált nálam - persze nem annyira, de megmozgatott bennem valamit:

- Elsőként is: R-rated a besorolása! Az epix megengedheti magának, hogy kicsit komolyabb/erőszakosabb/véresebb legyen.

- A sorozat bemutatja majd Alfred Pennyworth és Thomas Wayne találkozását és barátságának kezdetét.

- Az 1960 -as években játszódik, 20+ évvel a Gotham előtt! De mivel a Gotham -ben is az idő nem volt tényező - felhajtható telefonok, Mustang, egyéb dolgok ugye :) - így tippre itt is számíthatunk időtlen dolgokra.

- Bár a sorozatban nem lesznek Batman ellenségek, de London és Anglia híres ellenfelei tiszteletét teszik benne. Pl. Hasfelmetsző Jack.

- Júniusban érkezik a sorozat, 10 résszel.

 

A képen a következők lehetnek: , szöveg, amely így szól: „PENNYWORTH”

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Doom Patrol: Hát azt hiszem, persze egy rész alapján még nehéz ezt kijelenteni, de ez a DC streaming csatorna hozni fogja a minőséget. A DP pilotja méltó spin offja lesz a Titansnak. Az egész eléggé egyedi. A szituáció madártávlatból hasonló - balsorsú emberkékből lesznek szuperhősök - viszont a tálalása baromi szórakoztató. A narratíva, a karakterek, a humor...nehéz másképp leírni mint egyedi, és engem rögtön beszippantott. Nem volt túl akciódús, viszont helyette kaptunk pár remek karaktert, akik elkezdtünk megismerni. Mindenkire kíváncsi vagyok egytől egyig. Az előzetesek alapján egyedül talán Cyborgra nem leszek, de majd kiderül. Nem igazán ismerem az eredeti képregényt így nem tudom megmondani, hogy mennyire hű hozzá, de nem is érdekel, mert ez így ismeretlenül is baromi szórakoztató volt és alig várom a folytatást! :) Ui: a castról nem is beszélve, ami szintén baromi jól el lett találva.

doom-patrol-cast-dc-universe.jpg?itok=D_

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

12 perccel korábban, Iqvi írta:

A gotham magyar tv-s vetítésével kapcsolatban: TV2 03:45. Ez tiszta vicc, ilyenkor ki néz TV-t.:lol2:

A magyar vetítések már csak ilyenek. Emlékszem régen az Rtl elkezdte adni a Zöld Íjászt péntek esténként kb. este 9 -kor, aztán a nézettség esett ahogy haladtunk előre. Az 500.000 nézőt még így is elérte a 2. évadban, de eltolták 21:30 -ra, meg utána este 10 -re. Aztán a Cool meg éjszaka adta le, volt amikor éjfélkor ment a rész. :lol:

De a Prime se jobb: ugye ott a Gotham -et este 10 -kor adta, ami nem egy jó időpont, de a TV2 -ös hajnali 3 -hoz képest még így is nagyszerű. Valszeg 1-2 néző nézi, ha éppen akkor valaki ébren van. :lol2: Mely évadot adja a TV2?

 

Amúgy ha már Gotham, akkor a legutóbbi részről:

Best... Episode... Ever! Ha...Ha...HA...HA!!! :evil:

Spoiler

Képtalálat a következőre: „without me you just a joke without a punchline gotham gif”

 

Pluszba: Igen, jön a Bohóc a fináléban, van kép is a neten, ahol hát hmm.... eléggé nightmare kinézete lesz! De Cameron fogja alakítani, így valóban "3 karaktert" fog alakítani a sorozatban. De egy biztos: Jack Nicholson, Heath Ledger és Mark Hamill - igaz ő szinkronszínész volt de akkor is - mellett Cameron Monaghan is bekerült a legjobb Jokerek közé. És nekem talán kicsit előttük is jár! :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Láttam egy képet, mely szerint a Gothambe jön az egyik kedvenc pszichopatám

Hasbeszélő. Ráadásul Mr. Penn lesz az. Azt hittem meghalt, de szerencsére visszahozzák. Ott volt a kezében Sebhelyesarcú uraság is.

Amikor megláttam azt a képet nem hittem a szememnek. Nem hittem volna, hogy lesz hely neki is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2019. 02. 26. - 14:24, Darth Revan9 írta:

Ben Affleck-nek mi volt a baja, hogy elvonóra kellett mennie? Alkohol? Drog?

Ha jól tudom akkor alkohol, meg gondolom még mindig nem tudja túltenni magát a szakításon. Mert tudomásom szerint szakított párjával. :hmm:

1 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Amikor megláttam azt a képet nem hittem a szememnek. Nem hittem volna, hogy lesz hely neki is.

Bizony, az illetők (ő és ő) a heti, 8. részben, a Nothing Special c. epizódban mutatkoztak be. Azt kell tudni erről az epizódról, hogy azon részek közé tartozik (ez és a kövi rész, a Trial of Jimbo Gordon Ramsay :D) amiket a finálé után készítettek. Ezért is szerepelhetett benne a spoilerben szereplő személy, mert nagyon akarták már ezt a karaktert, csak sajna a 10 rész nem volt elegendő ehhez. A bónusz 2 rész azonban adott egy még húsfalatokkal rendelkező csontocskát Brunonak és élt vele. :D

 

Node a menetrend:

9. rész: Trial of Jim Gordon (március 7.)

10. rész: I Am Bane (március 21.) - szünet lesz a 9-10. rész között, már megint kezdődik. :angry:

11. rész: They did What? (elképzelhető a március 28.)

12. rész: The Beginning... (április 25.)

 

Igen, kiderült a finálé címe, ami Batman helyett The Beginning... lesz, ami érthető, hiszen egy szinte 2. pilot epizód lesz a sorozatnak, ami egyben szériazáró is. Miért lehet szünet? Mert 1. a Fox ilyen :angry: 2. a 11. rész egyfajta lezárása lesz a No Man's Land történetnek

Spoiler

valszeg itt lesz egy nagy csata Gotham polgárai és Bane + serege között

míg a 12. rész a jövőben játszódik teljes egészében és felakarják hypeolni a részt, amit nem csodálok.

Olvastam olyat, hogy a fináléban maga Joker lesz az ellenség, amit megnéznék! És vágyálom a részemről, de egy másfél órás finálét megérdemelne a sorozat. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A The CW elkaszálta az Arrow-t, így az ősszel induló rövidített (10 részes) 8. évad lesz az utolsó. Az Arrowverse többi sorozata (The Flash, Supergirl, Legends of Tomorrow) elvileg futnak tovább, illetve ha minden igaz, érkezik a Batwoman széria is.

 

Fura, hogy pont a legjobbat kaszálták el először, igaz, ez futott legrégebb óta. Persze Oliver sztorija sem tarthat örökké, de engem meglepett a hír, azt hittem, 10+ évadig lazán eljut a sorozat. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.