Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

20 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Csinosnak szerintem csinos. Viszont eleinte nekem se tetszett, hogy alkatilag nem passzolt Macskanő későbbi karcsúbb, kecsesebb megjelenéséhez. De in-universe ez betudható annak, hogy még fejlődésben van. Mivel a karakter egy korábbi változatáról van szó, talán nem is fontos, hogy tökéletesen olyan legyen, mint a közismert sablon. Elég, ha olyan jellegzetességeket kap, amiről felismerhető. Plusz talán nem nagy baj, hogy egy 14 évesből nem csináltak szexbombát. :P 

Egyetértek. És a későbbi évadokban már nagyon hasonlít Macskanőre.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Elkezdtem nézni az Arrow-t immár harmadjára, ezúttal végig is nézem. Az viszont továbbra sem esik le, hogy Oliverék hova akartak menni azzal a hajóval. Mert az oké, hogy visszatért a szigetről 5 év után, hogy megszabadítsa Starling Cityt az oda nem illő manuszoktól, de minek indultak arra a hajóútra, amelynek következtében a szigeten kötött ki? Nem derül ki az első részből, és ahogy én emlékszem, a későbbiek során se nagyon. Mármint arra emlékszem, hogy látunk flashbackeket arról is, hogy elindulnak, a kikötőben vannak stb., de a konkrét indítékuk a hajóutat illetően nem rémlik.

Nehezen tudom elképzelni, hogy csak úgy elmentek hajókázni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

30 perccel korábban, caseyjones írta:

Elkezdtem nézni az Arrow-t immár harmadjára, ezúttal végig is nézem. Az viszont továbbra sem esik le, hogy Oliverék hova akartak menni azzal a hajóval. Mert az oké, hogy visszatért a szigetről 5 év után, hogy megszabadítsa Starling Cityt az oda nem illő manuszoktól, de minek indultak arra a hajóútra, amelynek következtében a szigeten kötött ki? Nem derül ki az első részből, és ahogy én emlékszem, a későbbiek során se nagyon. Mármint arra emlékszem, hogy látunk flashbackeket arról is, hogy elindulnak, a kikötőben vannak stb., de a konkrét indítékuk a hajóutat illetően nem rémlik.

Nehezen tudom elképzelni, hogy csak úgy elmentek hajókázni.

Egy későbbi epizódban elmagyarázzák majd. Nyomós oka volt Robertnek, hogy hajóval utazzon. És a szabotázs is szándékos volt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago, Bence1997 said:

Egy későbbi epizódban elmagyarázzák majd. Nyomós oka volt Robertnek, hogy hajóval utazzon. És a szabotázs is szándékos volt. :)

A harmadik évadban derül ki, ha jól emlékszem, ugye? 

Legutóbb amúgy a 4. évad legelejéig jutottam. Az első két évad tetszett, a harmadik már kissé gyenge volt. Nyugtass meg kérlek, hogy a 4-8. évadok felülmúlják a 3.-at! :)

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, caseyjones írta:

A harmadik évadban derül ki, ha jól emlékszem, ugye? 

Már az első évadban megtudod az okot. :)

 

2 perccel korábban, caseyjones írta:

Legutóbb amúgy a 4. évad legelejéig jutottam. Az első két évad tetszett, a harmadik már kissé gyenge volt. Nyugtass meg kérlek, hogy a 4-8. évadok felülmúlják a 3.-at! :)

A 3-4. évad a sorozat mélypontjai - a 4. egymagában indulhatna az Arany Málna díjáért, a 3. évad még annyira nem zavaró - de az 5-8. évadok nagyon jók.

Nekem pl. így néz ki a sorozat évadokra lebontva:

 

1. Arrow 5. évad / Arrow 2. évad (mindkét évad nagyszerű, nem tudok dönteni, egyszer az egyik, máskor a másik az első :D)

2. Arrow 8. évad (nagyon nagy előnye, hogy rövid, mindössze 10 rész)

3. Arrow 1. évad

4. Arrow 7. évad (itt az évad első fele nagyon jó, a végefelé picit gyengélkedik, de nem vészes)

5. Arrow 6. évad / Arrow 3. évad (mindkét évad érdekesen indul, mindkettőnél vannak mélypontok, de nem annyira rosszak)

6. Arrow 4. évad (Vicces, hogy a kezdéskor én még kifejezetten élveztem az évadot. Kb. 15. részig tök jól szórakoztam rajta... aztán jött a hajtépés. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Új időpontok:

 

- A Batman, mint Rog írta fentebb, 2022. március 4. -én jön

- A The Flash 2022. novemer 4. -én fog érkezni, 5 hónapot toltak rajta

- Shazam 2. 2023. június 2. -án fog érkezni

- Black Adam - egyelőre levették a naptárról. De nincs törölve

 

Továbbá esélyes, hogy a WW84 is csúszni fog, vagyis én úgy most úgy kalkulálok, hogy elrakják azt jövő júniusra.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Új időpontok:

 

- A Batman, mint Rog írta fentebb, 2022. március 4. -én jön

- A The Flash 2022. novemer 4. -én fog érkezni, 5 hónapot toltak rajta

- Shazam 2. 2023. június 2. -án fog érkezni

- Black Adam - egyelőre levették a naptárról. De nincs törölve

 

Továbbá esélyes, hogy a WW84 is csúszni fog, vagyis én úgy most úgy kalkulálok, hogy elrakják azt jövő júniusra.

Remélem ezek a csúszások már véglegesek lesznek. Jó lenne látni a WW 84-et már akkor, amikor már lecsengőben van ez rohadt vírus helyzet. Felszabadultabb érzés lesz.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 10/4/2020 at 9:56 PM , Bence1997 said:

A 3-4. évad a sorozat mélypontjai - a 4. egymagában indulhatna az Arany Málna díjáért, a 3. évad még annyira nem zavaró - de az 5-8. évadok nagyon jók.

Különben egy nagy baj van csak a sorozattal: mégpedig hogy néha igencsak átmegy szuperhősös sorozatból romantikus drámasorozatba... Nem szabadott volna a sorozatot a CW kezébe adni. Néha eléggé a Gossip Girlre hajaz a sorozat, még egy-két színészt is átvettek.

Különben meg többnyire a színészeket sikerült jól kiválasztani, annak ellenére, hogy egyikük sem egy hű de nagy név. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 minutes ago, pb69 said:

Egyrészt, szerintem egy olyan maszkon keresztül beszélve kicsit azért más a hangja az embernek. Most ugye sok emberen van maszk a járvány miatt, és van eltérés a normál beszédhanghoz képest, még ha nem is komoly. 

Eszembe jutott Batman. :hmm: Maszk tekintetében ő kb. Pókember meg Zöld Íjász között helyezkedik el: Spidey-nak ugye az egész fejét befedi a maszkja, az íjásznak csak egy kapucni van a fején (később van "szemellenzője" is), Batmannek meg olyan maszkja van, amely a száját nem fedi, tehát az ő beszéde tisztán érthető. Ez alapján szerintem Batman esetében is indokolt lenne a hangtorzító. 

Bár Batman terén nem láttam olyan sok művet, csak az élőszereplős filmeket meg a Gotham első évadát (ahol ugye még csak kölyök), szóval, nem tudom, hogy esetleg a rajzfilmekben használt-e hangtorzítót.

Quote

Szóval ezt én nem érzem akkora problémának, mint pl. Szupermanus esetében, hogy felvesz a tag egy szemüveget és már senki nem is meri meg. :D 

Na, hát az még röhejesebb! :lol:

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, caseyjones írta:

Eszembe jutott Batman. :hmm: Maszk tekintetében ő kb. Pókember meg Zöld Íjász között helyezkedik el: Spidey-nak ugye az egész fejét befedi a maszkja, az íjásznak csak egy kapucni van a fején (később van "szemellenzője" is), Batmannek meg olyan maszkja van, amely a száját nem fedi, tehát az ő beszéde tisztán érthető. Ez alapján szerintem Batman esetében is indokolt lenne a hangtorzító. 

Bár Batman terén nem láttam olyan sok művet, csak az élőszereplős filmeket meg a Gotham első évadát (ahol ugye még csak kölyök), szóval, nem tudom, hogy esetleg a rajzfilmekben használt-e hangtorzítót.

Szerintem az egész dologra egy értelmes magyarázat van, ami nem más, mint hogy ezek mesék. :D És erre Superman a legjobb példa: egy szemüveg az oka, amiért Clark Clark és nem Superman. :D

A rajzfilmek közül nem ismerek olyan sokat - sajna nálam eddig még kimaradt az eredeti Batman rajzfilm - de pl. a Batman: The brave and the bold c. sorozatban se nagyon volt hangtorzító. Ezt valószínűleg Nolan vezette be, onnan pedig vette át az összes többi produktum. Mondjuk Pattinson Batmanje mintha nem használná ezt a technológiát. Örülnék neki, mit ne mondjak. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

34 perccel korábban, caseyjones írta:

Ez alapján szerintem Batman esetében is indokolt lenne a hangtorzító.

Nekem mintha vmi olyasmi rémlene, hogy Bruce Wayne direkt torzítja a saját hangját, amikor Batmanként beszél. Mintha Bale-ről olvastam volna, hogy rengeteget gyakorolta azt a susmorgós alternatív Batman beszédet, amitől sokszor már be is vérzett a torka. Végül sok nézőnek kifejezetten zavaró és röhejes volt az a fajta beszéd.

Szerkesztve: - pb69
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Bence1997 Arrow-ról jut eszembe: jól emlékszem, hogy a 2. évad második felében van az, hogy Slade elmegy Starling Citybe és végez Moirával? Az a szál nagyon tetszett, és alig várom már, hogy ismét láthassam. De ha a 3. évad második felében, akkor még várnom kell egy darabig. :cry:

(Nem merek semmilyen Arrow-val kapcsolatos oldalt látogatni, mert félek, hogy spoilerbe futok későbbi évadokkal kapcsolatban, ezért kérdezek itt. :D)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Arrow-ról jut eszembe: jól emlékszem, hogy a 2. évad második felében van az, hogy Slade elmegy Starling Citybe és végez Moirával? Az a szál nagyon tetszett, és alig várom már, hogy ismét láthassam. De ha a 3. évad második felében, akkor még várnom kell egy darabig. :cry:

(Nem merek semmilyen Arrow-val kapcsolatos oldalt látogatni, mert félek, hogy spoilerbe futok későbbi évadokkal kapcsolatban, ezért kérdezek itt. :D)

Szóval emlékszel arra, jóóóó... :evil: Amúgy kitudja. :P:hehe::D

Spoiler

Igen. :(

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

37 minutes ago, Bence1997 said:

Szóval emlékszel arra, jóóóó... :evil: Amúgy kitudja. :P:hehe::D

  Reveal hidden contents

 

Persze, hogy emlékszem, az brutál volt! Én már akkor nagyon izgultam, amikor Slade megjelent Olliék házában.

Egyébként nem emlékszem már az okra, hogy miért került szembe egymással Olliver meg Slade, szóval izgalmas lesz megint. :D Valami rémlik, hogy Yao Fei lányához volt köze. 

Különben Manu Bennett brutál jó Slade-nek! 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

35 perccel korábban, caseyjones írta:

Arrow: Fyersnek mi célja volt azzal, hogy tönkretegye a kínai gazdaságot? Nem igazán állt össze a kép ezzel kapcsolatban az első évad végén. 

Ha nem csal az emlékezetem, akkor ezzel a 3. évadban foglalkoznak. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Kb. egy hónapja láttam a Birds of Preyt és lehet, hogy egyedül vagyok ezzel, de szerintem meglepően szórakoztató film.

 

Bár talán ez azért van, mert eleve nem voltak nagy elvárásaim vele szemben. :D A trailerek alapján gyakorlatilag egy nemi harcnak tűnt az egész, ami éppenséggel a képregény világban játszódik, szóval ilyen szempontból mindenképp egy kellemes csalódás volt. A sztorinak a vége lett igazán gyengécske, szerintem.

 

A film legjobb aspektusa kétség kívül Harley Quinn volt, de a többi női szereplővel sem volt különösebb bajom. E mellett nagyon élveztem Ewan McGregor alakítását. Láthatóan lubickolt a szerepében. :D

 

Szóval ja. Nem egy rossz film, de szerintem nem fogom megnézni se többször.

Szerkesztve: - LordGravon
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 hours ago, LordGravon said:

nagyon élveztem Ewan McGregor alakítását

Imádom Ewant, de ebben a szerepben abszolút nem tudtam komolyan venni. Azok után főleg nem, hogy az általa alakított karakter feltűnik a Gotham első évadában, és ott egy sokkal karakteresebb pasas volt a színész. No meg Sionis karaktere is sokkal tekintély parancsolóbb volt ott.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, Darth Revan9 írta:

Idris Elba kit játszik ebben a filmben? Deadshotot? Will Smith-t akkor leváltották?

Igen, ő lesz Deadshot. Smith nem fog visszatérni.

 

November 4. -én a Prime elkezdi adni a Gotham 5. évadját, éjjeli 1-kor... grat a csatornának. :D

  • Szomorú 1
  • Vicces 2
  • Tetszik 1
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.