Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Megnéztem a Harley Quinn-filmet. Nagyon rossz lett. Az Acélember mellett nálam ez a DCEU legrosszabb alkotása. 
Harley Quinn karakterén kívül egyetlen értékelhető dolog nincs benne. Nagyon szánalmas és gyenge az egész film. Ewan McGregor remek színész, de Sionis szerepében egyszerűen nevetséges volt. Nem tudtam komolyan venni. Zsazs is elég béna volt. 
Egyébként a Gotham első pár részében mindkettő szerepel, és az után ez a film még inkább béna. Azok a színészek sokkal jobbak voltak Sionis meg Zsazs szerepére. 
Margot Robbie különben itt is remekül hozta Harley karakterét, meg a jelmez és a smink is szuper volt - na, ez az egyetlen értékelhető a filmben. 

10/4

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Három éve különben elkezdtem nézni a Gothamet, de ilyen-olyan okok miatt fel kellett hagynom vele tizenpár rész után. Egy hete viszont elkezdtem újra, és ezúttal elhatároztam, hogy végig is nézem.

Zseniális sorozat szerintem. Minden részét imádom. Nagyon örülök, hogy megismerhetjük a fiatalkorát Bruce Wayne-nek, Gordon nyomozónak, a Pingvinnek, a Macskanőnek és megannyi más, híres Batman-szereplőnek.  Remélem, a sorozat vége felé egyre több karakter köszön vissza.

De ami leginkább tetszik a sorozatban, az Gotham ábrázolása. Nagyon pazar. Kár, hogy, kitalált város, mert szívesen laknék ott. :D Na, ezt a fajta ábrázolásmódot hiányoltam Nolan trilógiájából. Ott nulla a Gotham-hangulat. Semmi. Kb. játszódhatna Los Angelesben is vagy Miamiban. Ettől függetlenül persze jónak tartom Nolan trilógiáját, de Tim Burton Batman-filmjeit nálam nem múlja felül.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

5 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Megnéztem a Harley Quinn-filmet. Nagyon rossz lett. Az Acélember mellett nálam ez a DCEU legrosszabb alkotása. 

Szerintem is, bár nálam a Suicide Squad a másik legrosszabb DCEU film. A The Man of Steel szerintem hoz egy átlagos szintet. 

Furcsa, hogy mindkét filmet Margot Robbie Harley-ja menti meg. Jobban mondva, ő remekel, míg a forgatókönyv a nulla felé konvergál...

 

4 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Zseniális sorozat szerintem.

Örültem volna, ha valamilyen formában folytatódik a széria. Tudom, hogy eleve egy Batman előzményt akartak elmesélni vele, de kíváncsi lettem volna a sorozatban megismert karakterek sorsára.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 minutes ago, Darth Sky said:

Tudom, hogy eleve egy Batman előzményt akartak elmesélni vele, de kíváncsi lettem volna a sorozatban megismert karakterek sorsára.

Én igazából nem is értem, miért ez volt a cél, illetve miért így robbant be a köztudatba. Szerintem a sorozat nem is koncentrál annyira Bruce-ra/Batmanre. Sokkal inkább Jim Gordonra meg a Falcone-Maroni konfrontációra, Pingvinre, valamint úgy összességében Gotham városának mindennapjaira, x évvel a már megszokott történések előtt. Legalábbis az első tizenpár epizód alapján. Hogy később mi lesz, azt nem tudom. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 perccel korábban, caseyjones írta:

Én igazából nem is értem, miért ez volt a cél, illetve miért így robbant be a köztudatba. Szerintem a sorozat nem is koncentrál annyira Bruce-ra/Batmanre. Sokkal inkább Jim Gordonra meg a Falcone-Maroni konfrontációra, Pingvinre, valamint úgy összességében Gotham városának mindennapjaira, x évvel a már megszokott történések előtt. Legalábbis az első tizenpár epizód alapján. Hogy később mi lesz, azt nem tudom. :)

 

Még az első évadnál jársz? Akkor készülj fel, mert az nagyon a bemelegítés. Továbbá ha az első évadot összehasonlítjuk akár a 2. évadéval, nagy a különbség - jó értelemben természetesen. Nekem a 4. évad a kedvencem, egyszerűen zseniálisan vezették a történetszálakat - persze volt 1-2, ahol kicsit húztam a számat - míg az 5. évad sajnos a kasza áldozata lett. Mert amit a 4. évad végén felvezettek, nos arra egy komplett 22 részes 5. évad lett volna jó, nem egy fél.

9 perccel korábban, Darth Sky írta:

Örültem volna, ha valamilyen formában folytatódik a széria. Tudom, hogy eleve egy Batman előzményt akartak elmesélni vele, de kíváncsi lettem volna a sorozatban megismert karakterek sorsára.

Én máig imádkozom, hogy egy comic formában folytassák. :clap2:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 minutes ago, Darth Sky said:

nálam a Suicide Squad a másik legrosszabb DCEU film

Mindenki ekézi, de nekem nem volt akkora csalódás. :) 10-es skálán nálam 7-es.

A másik képregényfilm, amelyet mindenki nagyon utál, a Batman és Robin. Nálam az simán egy közepes film. Nekem nem is a mellbimbós Batman-ruha volt a legnagyobb bajom, hanem az, hogy Schwarzi elég nevetséges volt Mr. Freeze szerepében, George Clooney meg olyan volt Batmannek, mintha mondjuk Daniel Radcliffe alakítaná Kylo Rent a Star Warsban. :lol: Kapásból 6-7 filmet fel tudnék sorolni mind Marvel-, mind DC-vonalon, amelyek nekem sokkal nagyobb csalódást okoztak (sorrend nem számít): Zöld Lámpás, Az Új Mutánsok, Hangya, F4 reboot, Harley Quinn-film, Az Acélember, Spider-Man: Homecoming

A Macskanőt is rengetegen szidják, bár azt még nem láttam, de kíváncsi vagyok rá. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 minutes ago, Bence1997 said:

Még az első évadnál jársz? Akkor készülj fel, mert az nagyon a bemelegítés. Továbbá ha az első évadot összehasonlítjuk akár a 2. évadéval, nagy a különbség - jó értelemben természetesen. 

Igen, 10 részt néztem meg.

Ezt jó olvasni különben. Nekem ez a 10 rész hatalmas élmény volt. Az egyik legjobb sorozat, amit eddig láttam. Főleg, mert imádom Gotham városát, annyira egyedi, és szerintem ez a sorozat ábrázolja legjobban a várost és annak mindennapjait. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Acélember nálam hatalmas élmény volt. Az összes élőszereplős önálló Superman film közül ez lett a legjobb. Snyder szállított le azt az Acélembert, akit mindig is látni akartam. Az előtte lévő 5 Superman film a közelében sincs ennek a mozinak.

Öngyilkos osztag. Jó film lett, nekem tetszett. Láttam már jobbat is, de sokkal rosszabbat is. A Mindörökké Batmanhez, vagy a Batman és Robinhoz képest fényévekkel jobb.

Ragadozó Madarak és Harley Quinn. Ez gyengébb lett szerintem, mint az Öngyilkos osztag. Olyan átlagos, közepes. De Harley Quinn itt is nagyszerű benne.

Gotham tv-sorozat. A sorozat eleje még nagyon lassú. Később sokkal jobban felpörögnek a dolgok. Évadról évadra jobb lesz. Ez a széria és a Batman Superman ellen film Batmanje állt legközelebb a képregényes Batmanhez és Gotham világához.

A Gotham sorozatban rengeteg Batman gonosz fog felbukkanni. És bár a sorozat főszereplője inkább Jim Gordon, de évadról évadra előtérbe kerül Bruce fejlődése és Batmanné válása.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Egyik ismerősömmel beszélgettünk a DC-ről. Ő érdekes megállapításokat tett Batmannel kapcsolatban. Épp az volt a téma, hogy melyik filmes Batmant tartják sokan különféle szavazások alapján a legnépszerűbbnek. Ugyebár Christian Bale sokszor megnyeri ezeket a szavazásokat. Ismerősöm érdekes véleményt mondott ezzel kapcsolatban, ami engem is elgondolkodtatott, mert szerintem van igazság benne.

Christian Bale azért a legnépszerűbb Batman, mert ő volt az a szerencsés, aki eljátszhatta a szerepet Nolan filmjeiben. Ha nem Bale, hanem mondjuk Ben Affleck kapta volna meg Batman szerepét már akkoriban, és semmiben nem lennének mások Nolan filmjei, akkor most szinte mindenki Afflecket tartaná a legjobbnak.

A másik vélemény is érdekes. A Batman Superman ellen filmnek, illetve Ben Affleck Batmenjének egy kicsit rossz is volt az, hogy a Sötét Lovag trilógia ilyen népszerű lett, mert mindenki önkéntelenül az előzőekhez hasonlította. Eljátszottunk azzal a gondolattal, mi lett volna, ha Nolan trilógiája meg se született volna, hanem már a 2000-es években ez az Affleck-féle Batman jött volna, több, mint 8-10 év szünettel a Batman és Robin után. Lehetségesnek tartjuk, hogy ebben az esetben óriási sikere lett volna Affleck Batmanjének és a DC-s mozis univerzumnak is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én Bale-t sose szerettem Batmanként, abszolút nem hasonlított Bruce Wayne-re (de Clooney-nál azért jobb volt).

De őszintén egyik színészt se szeretem igazán Batmanként. Tim Burton Batman-filmjei a kedvenceim, de Michael Keatont se tartom jó Bruce Wayne-nek.

Pókemberrel kapcsolatban is hasonlóan érzek, talán Tobey-t mondanám, ha nagyon ki kéne emelnem egyet.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nálam egyenlő szinten áll három színász is. Keaton, Bale és Affleck. Mindhárman nagyon jók voltak a maguk módján. Remélem Pattinson is jó lesz. Eddig csak Kilmerrel és Clooney-val voltam elégedetlen.

Egyébként szerintem David Mazouz, aki Gotham tv sorozatban játszotta a fiatal Bruce-t, áll talán kinézetben legközelebb a képregénybeli Bruce-hoz. Most még fiatal a srác, de a 2020-as évek végén már megnéznék egy olyan Batman filmet, melyben ő játssza Batmant is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: Méreg

Ez a kötet a Legends of the Dark Knight sorozat 16-20. számait tartalmazza.

Batmant sokszor láttuk már keménynek, erősnek, rettenthetetlennek. De ez a történet egy nagyon egyedi szemszögből mutatja be az olvasóknak ezt a hőst. Talán az egyik legegyedibb. Bruce itt minden eddiginél sérülékenyebb, sebezhetőbb. Ez az öt füzet nagyon drámai. Egy különleges lelki küzdelem története. Senki se hitte volna valaha, hogy egy hős drog függő is lehet, még ha csak rövid időre is.

A történet röviden.

Spoiler

Batman próbál megmenteni egy elrabolt kislányt, akit a csatornában tartanak fogva. Beleset történik, beomlik az alagút. A Sötét Lovag nem tudja kiszabadítani a kis Sissyt, aki sajnos megfullad. Hiába, Batman nem Superman. Pedig mindent megtett. Bruce-t kínozza a lelkiismeret. Felkeresi a lány apját, Randolph Portert, aki teljesítmény növelő pirulákat ajánl neki. Bruce eleinte elutasítja, de aztán mégis kér belőle. A szer hatására sokkal erősebb lesz. De sajnos sokkal agresszívebb és függő is. A kétségbeesés és a függőség egy időre a józan ítélőképességét is elveszi. Timothy Slaycroft tábornok és Randolph Porter ezt kihasználják. Batman a kísérleti alany az erő növelő szerhez. Batman egy idő után rájön, hogy rászedték, de addigra már annyira függő lett, hogy egy hónapra el kell vonulnia, hogy leszokjon. Végül sikerrel jár és a gonosztevők nyomába ered Santa Priscára. Ott Slaycroft tábornok a fián kísérletezik. Az ifjabb Timmy szerelmes lesz egy Consuela nevű lányba, de a szer hatására kapcsolatuk tragikus véget ér. Batman megérkezik a szigetre és igyekszik rendet tenni. Egy végső próbatétel után elfogja Portert. Timmy végez az erőszakos apjával.

 

Ez egy nagyon kemény és sötét sztori volt, még Batman mérvéjével is. A drámai nagyon erős volt benne. Batman újra diadalt aratott, de kegyetlen ára volt neki. A lelkében örökre ott marad ez. Dennis O’Neil egy kiváló történetet írt meg. Ötös.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az HBO Max berendelt egy új DC sorozatot, amely a jövőre érkező The Suicide Squad egyik karakterére, Peacemakerre fókuszál. A főszerepben John Cena, James Gunn pedig felügyeli majd a szériát.

 

A képen a következők lehetnek: szöveg

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Úgy döntöttem, harmadik nekifutásra végignézem az Arrow-t. Eddig azért nem sikerült végigvinnem, mert nem volt jó az úgymond "sorozatnéző politikám". Vagyis ledaráltam egyben az első három évadot, majd a negyedik évadba belekezdtem, de már csömöröm volt a sok Arrow-nézéstől, és elment tőle a kedvem. :D Viszont most úgy csinálom, ahogy azóta más sorozatoknál: megnézek egy évadot, tartok egy rövidebb-hosszabb szünetet, majd megnézem a következő évadot, és így tovább. 

Arra vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e a többi Arrowverse-sorozatot az Arrow-val párhuzamosan nézni, vagy önállóan is tökéletesen fogyaszthatók a sorozatok? Engem igazán csak A zöld íjász érdekelne, meg talán Flash. Másfelől nem igazán lenne türelmem, időm meg kapacitásom nyolcvanféle sorozatot egyszerre, összevissza nézni. :D

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

40 perccel korábban, caseyjones írta:

Arra vagyok kíváncsi, hogy érdemes-e a többi Arrowverse-sorozatot az Arrow-val párhuzamosan nézni, vagy önállóan is tökéletesen fogyaszthatók a sorozatok?

Szerintem önmagában is teljesen érthető mindegyik sorozat, leszámítva az Arrow 3. szezonjától induló évenkénti "event epizódokat". Persze átfedések akadnak, de ezek többnyire csak finom utalgatások.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

On 9/19/2020 at 6:32 PM , Darth Sky said:

Örültem volna, ha valamilyen formában folytatódik a széria. Tudom, hogy eleve egy Batman előzményt akartak elmesélni vele, de kíváncsi lettem volna a sorozatban megismert karakterek sorsára.

 

On 9/19/2020 at 6:33 PM , Bence1997 said:

Én máig imádkozom, hogy egy comic formában folytassák. :clap2:

 

De a sorozat fő szálát meg a főbb történéseket sikerült végül is rendesen lezárni? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

38 perccel korábban, caseyjones írta:

De a sorozat fő szálát meg a főbb történéseket sikerült végül is rendesen lezárni? 

Felteszek neked egy kérdést: spoilerben futottál már a sorozat későbbi évadait illetően? Ha nem, akkor nem akarom elspoilerezni a dolgot, legyen elég annyi, hogy a többségét sikerült valamilyen úton-módon lezárni - sajnos a kasza és a rövid 5. évad leszűkítette a lehetőségeiket - de még így is maradtak olyanok, akikkel még lehetett volna kezdeni valamit. A sorozat fő szála - attól függ, mit értesz ez alatt - minden egyes évadban lezáródik. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

20 hours ago, Bence1997 said:

Felteszek neked egy kérdést: spoilerben futottál már a sorozat későbbi évadait illetően? Ha nem, akkor nem akarom elspoilerezni a dolgot, legyen elég annyi, hogy a többségét sikerült valamilyen úton-módon lezárni - sajnos a kasza és a rövid 5. évad leszűkítette a lehetőségeiket - de még így is maradtak olyanok, akikkel még lehetett volna kezdeni valamit. A sorozat fő szála - attól függ, mit értesz ez alatt - minden egyes évadban lezáródik. :)

Egy spoilerbe futottam csak bele: mégpedig abba, hogy Lee terhes lesz Jimtől, illetve - lehet, hogy most hülyeséget írok, mert nem emlékszem pontosan - volt valami, hogy Lee meghal, de mégse, vagy valami ilyesmi. :D

A "fő szál" alatt azt értettem, hogy remélem, sikerül kideríteni, ki gyilkolta meg Wayne-éket, és miért, és nem lett ez a dolog a kasza áldozata.

 

Különben ma végeztem az első évaddal. Továbbra is azt mondom, hogy zseniális az egész. Leginkább Gotham városának ábrázolása nyűgözött le. 

Pár, nagyon apró dolog nem tetszik csak: Alfred meg Jim Gordon karaktere nekem túl erőszakosnak tűnik. Én minden Batman-filmet csak egyszer láttam, de abból nekem az jött le, hogy mindketten afféle csendesebb figurák. Bár elég régen láttam a filmeket, és már nem emlékszem pontosan, milyenek voltak, de nekem ebben a sorozatban valahogy túl durvának tűnik mindkettő a filmekhez képest.

Illetve Macskanő szerepére kereshettek volna valami csinosabb leányzót. Ezt csak azért írom, mert meglátásom szerint Macskanő mindig is tele volt nőies, szexuális töltettel, ami egyfajta kecsességet adott a karakternek, de ez a lány valahogy nem hozza ezt a tulajdonságot.

 

Barbarára kíváncsi vagyok nagyon, hogyan tovább. Eléggé megőrült a végére. Vajon az Arkham Asylumban köt ki? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az a bajom, hogy túl cingárnak tartom Bruce/Batman szerepére. Ben Affleck alkatilag (meg szerintem minden más szegmensben is) jobban passzolt a denevérember szerepére.

 

Egyébként világosítsatok fel, mert én nem vagyok képben: ez a film DCEU lesz, tehát szorosan kapcsolódik a JL-hez, WW-hez, stb.? Vagy ez "csak úgy" egy Batman-film? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem sose volt bajom Robival. Igaz a Tenet az egyetlen muvi amiben eddig érdemben láttam. Régebben némely adókon elcsíptem némelyik Alkonyat részt de érdeklődés híján csak pár perceket néztem olyankor belőlük. Néhány Robis jelenet is közbe csúszott de azokat nézve nem találtam a srácban utálni valót. Nem hiszem hogy tele lett volna vele a hócipőm ha jóval több ideig láttam volna szerepelni a vámpírját.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 perccel korábban, caseyjones írta:

Egyébként világosítsatok fel, mert én nem vagyok képben: ez a film DCEU lesz, tehát szorosan kapcsolódik a JL-hez, WW-hez, stb.? Vagy ez "csak úgy" egy Batman-film? 

Utóbbi. Nem fog kapcsolódni semmihez. :)

 

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Egy spoilerbe futottam csak bele: mégpedig abba, hogy Lee terhes lesz Jimtől, illetve - lehet, hogy most hülyeséget írok, mert nem emlékszem pontosan - volt valami, hogy Lee meghal, de mégse, vagy valami ilyesmi. :D

Értem. :hmm:

 

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

A "fő szál" alatt azt értettem, hogy remélem, sikerül kideríteni, ki gyilkolta meg Wayne-éket, és miért, és nem lett ez a dolog a kasza áldozata.

Annyit mondok neked, hogy ez inkább a sorozat kiindulópontja. Nagyon nem főszál, mivel végeztél az első évaddal, így lassan meglesz a dolog. Egyet meg kell érteni a sorozatnál: olyan, hogy főszál, tulajdonképpen nincs, hacsak azt nem gondoljuk annak, hogy Jim megtisztítja Gotham városát. :D

 

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Különben ma végeztem az első évaddal. Továbbra is azt mondom, hogy zseniális az egész. Leginkább Gotham városának ábrázolása nyűgözött le. 

Pár, nagyon apró dolog nem tetszik csak: Alfred meg Jim Gordon karaktere nekem túl erőszakosnak tűnik. Én minden Batman-filmet csak egyszer láttam, de abból nekem az jött le, hogy mindketten afféle csendesebb figurák. Bár elég régen láttam a filmeket, és már nem emlékszem pontosan, milyenek voltak, de nekem ebben a sorozatban valahogy túl durvának tűnik mindkettő a filmekhez képest.

Illetve Macskanő szerepére kereshettek volna valami csinosabb leányzót. Ezt csak azért írom, mert meglátásom szerint Macskanő mindig is tele volt nőies, szexuális töltettel, ami egyfajta kecsességet adott a karakternek, de ez a lány valahogy nem hozza ezt a tulajdonságot.

Alfred és Jim karaktere itt még fiatal. Najó, Alfreden látszik a kor, de érezhetően még nem az a komornyik, aki inkább csendben intézi a dolgait. Jimnek meg muszáj keménynek lennie, mert valószínűleg ebből tanul. Előbb utóbb be kell látnia a módszereinek a hatását.

Selinát illetően: most komolyan, egy 13-14 éves lánytól ne várjuk már el, hogy ő legyen a cickók királynője. :D Még fiatal a lány, ne aggódj, fog ő még változni, mint ahogy Bruce is. A fiatal színészek az idő elteltével hatalmasat fejlődtek. :)

 

1 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Barbarára kíváncsi vagyok nagyon, hogyan tovább. Eléggé megőrült a végére. Vajon az Arkham Asylumban köt ki? 

Annyit elmondok, hogy ha eddig nem igazán kedvelted, akkor most az őrült változatát imádni fogod. Vagy lehet nem. :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 hours ago, Bence1997 said:

egy 13-14 éves lánytól ne várjuk már el, hogy ő legyen a cickók királynője. :D Még fiatal a lány, ne aggódj, fog ő még változni, mint ahogy Bruce is. A fiatal színészek az idő elteltével hatalmasat fejlődtek. :)

Nem egészen ezt írtam. :D Inkább arra akartam utalni, hogy nekem ő túlságosan fiús Macskanőként, még ha csak 13-14 éves is. 

 

Quote

Utóbbi. Nem fog kapcsolódni semmihez. :)

Én azt hittem, hogy mivel Ben Affleckkel akartak egy DCEU-filmet, de nem jött össze, lecserélték Gézát Pattinsonra. Így viszont, hogy ez a film teljesen önálló lesz, nem látom sok értelmét, hogy lehúzzanak még egy bőrt a denevéremberről. 

Sajnálom amúgy, hogy Affleckkel nem készült Batman-film a DCEU részeként. Gondolom már nem is fog. 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Pattinson szerintem már réges rég kitört abból a skatyulából. Több remek alakítása volt az utóbbi években. Jólét, A Világítótorony, V. Henrik.... a Tenetet és a "Mindig az ördöggel"-t nem láttam de meglepne ha ezekben rossz lenne.

Én ezek közül a Tenetben láttam, ott meglepetésemre nagyon jó volt. Csak az első Alkonyat filmet lismerem, de az is elég volt - viszont nem Pattinson volt vele a problémám elsősorban.

3 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Nekem az a bajom, hogy túl cingárnak tartom Bruce/Batman szerepére. Ben Affleck alkatilag (meg szerintem minden más szegmensben is) jobban passzolt a denevérember szerepére.

Szerintem a srác megoldja, hogy tekintélyesebbnek hasson a szerepben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 órával ezelőtt, caseyjones írta:

Illetve Macskanő szerepére kereshettek volna valami csinosabb leányzót. Ezt csak azért írom, mert meglátásom szerint Macskanő mindig is tele volt nőies, szexuális töltettel, ami egyfajta kecsességet adott a karakternek, de ez a lány valahogy nem hozza ezt a tulajdonságot.

Csinosnak szerintem csinos. Viszont eleinte nekem se tetszett, hogy alkatilag nem passzolt Macskanő későbbi karcsúbb, kecsesebb megjelenéséhez. De in-universe ez betudható annak, hogy még fejlődésben van. Mivel a karakter egy korábbi változatáról van szó, talán nem is fontos, hogy tökéletesen olyan legyen, mint a közismert sablon. Elég, ha olyan jellegzetességeket kap, amiről felismerhető. Plusz talán nem nagy baj, hogy egy 14 évesből nem csináltak szexbombát. :P 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.