Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

Az eddigi "Csodanőci 1984" videóanyagok nem igazán fogtak meg. Egyelőre úgy érzem hogy azt a muvit csakis "Csodanőci" miatt fogom megnézni mert eddig egyedül ő érdekel belőle.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Rog írta:

Az eddigi "Csodanőci 1984" videóanyagok nem igazán fogtak meg. Egyelőre úgy érzem hogy azt a muvit csakis "Csodanőci" miatt fogom megnézni mert eddig egyedül ő érdekel belőle.

Én várom a filmet, márcsak Pedro Pascal miatt is. :D

 

Az első képek Robert Pattinson Batmanjéről!

Image

 

Image

 

Image

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, Rog írta:

Egyelőre úgy érzem hogy azt a muvit csakis "Csodanőci" miatt fogom megnézni mert eddig egyedül ő érdekel belőle.

Ezt nem csodálom, bár én inkább Harley Quinn párti vagyok. :D A Suicide Squadot is ő mentette meg nálam a "borzalmas" kategóriától.

suicide squad GIF

 

 

Közben a Gotham Knights címre hallgató játéknak is befutott az előzetese:

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

13 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

Én várom a filmet, márcsak Pedro Pascal miatt is. :D

 

Pedi engem csak Mandi nézés közben érdekel. Amúgy egyáltalán nem.

 

 

13 órával ezelőtt, Darth Sky írta:

Ezt nem csodálom, bár én inkább Harley Quinn párti vagyok. :D

 

Nekem az egész DC-CU vagy mi és MCU világ női közül egyedül "Csodanőci" jön be igazán. Mindene megvan hozzá. Sötét haj, barna szemek, bejövős jellem, arc, hang, alak és szuperhős szerkó.

Szerkesztve: - Rog
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

21 órával ezelőtt, Bence1997 írta:

The Suicide Squad szereplőlista

Nagyon hangulatos kis anyag (bár ez az előző verziónál is tök rendben volt szerintem), de ezeknek a figuráknak a többsége számomra szörnyen gagyinak és szánalmasnak tűnik. :para:

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Whill írta:

Az új Robert Pattinson-féle Batman fog valamelyik univerzumhoz kapcsolódni? Esetleg a Joaquin Phoenix-féle Jokerhez? Vagy teljesen különálló lesz?

Elméletileg teljesen különálló lesz, illetve bejelentettek egy a filmmel egy univerzumban játszódó, a Gothami Rendőrségre fókuszáló sorozatot is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, pb69 írta:

Nagyon hangulatos kis anyag (bár ez az előző verziónál is tök rendben volt szerintem), de ezeknek a figuráknak a többsége számomra szörnyen gagyinak és szánalmasnak tűnik. :para:

Dettó. Már a 2016-os film is azért nem tetszett, mert totál érdektelenek voltak a karakterek.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 órával ezelőtt, Frenkie írta:

Dettó. Már a 2016-os film is azért nem tetszett, mert totál érdektelenek voltak a karakterek.

Azt hiszem a Bosszúállók nekem is pont ezért nem tetszett. Vasemberen kívül szinte mindenki érdektelen volt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én az MCU hősei közül a Vaspasas-Thor-kapitány triót míg a DC-CU hősei közül a Batmanus-Supermanus-Csodanőci triót bírom igazán.

A 2016-os Suicide Squad-ból egyedül csak Batmanust bírom.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

47 perccel korábban, Bence1997 írta:

22 millióan követték a DCFandome eseményt!!! :o Tkp. lesöpörtek mindenkit. A SDCC is virtuálisan volt közvetítve, de ott még a fele se volt szerintem.

Ez jót jelent a DC-nek?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Hírek! Nem hiszem el! Egy ismerősöm jelezte, hogy az ún sorozatbarát oldalon megtalálta a Gotham sorozat 5. évadának 1-5. részeit szinkronosan. Én egy másik oldalon kezdtem el kutakodni, és belenéztem ott az ötödik évad 1. részébe Tényleg szinkronos volt. Ha jól hallottam minden hang maradt.

Nem igazán értem, hogy történhetett ez. Eddig mindig bárkit kérdeztem, senki se tudott semmit a Gotham 5. évadának szinkronjáról. Két dolog történhetett.

1. Egy steaming szolgáltatónál volt, vagy van még az ötödik évad. Valamelyik steaming csatorna leadta szinkronosan a befejező évadot.

2. A TV2 csoport a közelmúltban kezdte el készíteni a befejező évadhoz a szinkront. Van valaki, aki közel van a kályhához, megszerezte az első öt leszinkronizált részt és felpakolta netre. Valószínűleg még folyamatban lehet a további részek szinkronizálása.  A Prime épp most ismétli a negyedik évadot. Legutóbb a 4. évad 14. része volt TV-ben.

Vajon melyik lehet a háttérben?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Közben megtudtam, hogy a Netflix készítette el a Gotham zárásának szinkronját. Állítólag szeptember 1-én lőtték fel mind a 12 részt. Ennek nem örülök. Nem tudom, hogy van-e remény arra, hogy TV-ben is vetítsék 8 héten belül, mikor a Prime befejezi a 4. évad részeinek ismétléseit.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

10 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Ez komoly? 

Ebből szerintem még 21 tavasza is lesz. Egyszerűen idén nagy blockbuster filmeket nem fognak kiadni - ezt a Sony leközölte, más stúdiók se fognak kockáztatni. Mivel a WW most tolódott, a Marvel is fogja előbb-utóbb a Black Widow filmet - tippre februárra, az Eternals helyére, amelyről még mindig nincs semmi infónk. Így ott minden tolódik, legalábbis az első 3-4 film a 4. fázisból biztos.

Itt a Batman film kérdéses, lesz ebből jövő őszre valami?

 

(Illetve a Dűne is tolódni fog így jövőre)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.