Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

3 órával ezelőtt, RacerX írta:

Azt nem tudom hogy mozikba eljut-e, de HBO Max mellett az HBO Go-n is elérhető lesz. Utóbbi ugye van nálunk is. Így szerintem sélyes hogy kap szinkront, ha nem is premiernapra.

 

Szerk.: A DC Magyarország rákérdezett az HBO magyarországi képviseletére, azt az infót kapták hogy lesz magyar szinkron.

Szuper.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Matt Reeves Batman filmje lehet, hogy mégis összetettebb lesz, mint gondoltuk. Állítólag utalni fognak a filmben

Spoiler

Flash-re, Superman-re és Wonder Woman-re is. A Batman gonoszok közül pedig Mr. Fagyra és Anarchirára lehet még utalás, vagy apró cameo szerepében számítani.

Örülnék neki. Főleg, hogy ha a Reeves Batman filmekben eljutnánk egy olyan pontig, melynél hemzsegnek Gothamban Batman őrültebbnél őrültebb ellenfelei.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

15 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Matt Reeves Batman filmje lehet, hogy mégis összetettebb lesz, mint gondoltuk. Állítólag utalni fognak a filmben

  Spoileres tartalom megtekintése

Örülnék neki. Főleg, hogy ha a Reeves Batman filmekben eljutnánk egy olyan pontig, melynél hemzsegnek Gothamban Batman őrültebbnél őrültebb ellenfelei.

Erről most hallottál először? Pedig már egy jó ideje tudni lehet:

1*B2Aj4sB9X8Z7_FfjBl9M7A@2x.jpeg

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

16 perccel korábban, Iqvi írta:

Ezek a forgatási képek mikoriak? 

Ha minden igaz októberiek.

https://medium.com/@eric.josey11/set-photos-suggest-superman-wonder-woman-exist-in-matt-reeves-batman-universe-aca5445787fd

 

Egy olyan elmélet is van, hogy Barry Keoghan lesz az Őrült Kalapos.

ojk45iko29t51.jpg?width=680&format=pjpg&

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem ezek újak voltak, az utóbbi időben nem néztem az új Batmannel kapcsolatos híreket. Esetleg

Spoiler

nincs valami híresztelés arról, hogy a Baglyok Bírósága bekerülne a Reeves-féle Batman filmekbe?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Nekem ezek újak voltak, az utóbbi időben nem néztem az új Batmannel kapcsolatos híreket. Esetleg

  Spoileres tartalom megtekintése

 

Nincs, de a Gotham Knights játékkal kapcsolatban emlegették őket.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

23 órával ezelőtt, HeirToGrievous írta:

Nincs, de a Gotham Knights játékkal kapcsolatban emlegették őket.

Igen, ott láttam is az előzetesből (Gotham Knights). Jó lenne egy élőszereplős, mozis feldolgozás is ennek a témának.  A Reeves-koncepció adja magát, hogy ilyen irányba menjen majd el a sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

@Darth Revan9:  Ki tudja? Még belerakhatják őket.

 

 

*Pontosítás*

Ha minden igaz, Zack Snyder's Justice League új előzetese február 14-én magyar idő szerint 15:14-kor jön ki,.

 

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

45 perccel korábban, RacerX írta:

IGN-ről tájékozódtam. Még hírt sem tudnak rendesen közölni.

A film várós.

Én innen:

EtZ1-PjWgAA40jh.jpg:large

De vagy félreértettem valamit, vagy pedig Franciaország van egy másik időzónában (szerk.: nem ugyanabban van, mint mi).

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman mindörökké 3

Folytatódik az epikus Mindörökké történetszál, mely megrengeti Batman és környezete világát. Szorul a hurok a Sötét Lovag körül. Újabb váratlan csavarok, drámai és szívszorító helyzetek, kegyetlen döntések, lelki próbatételek és fordulatok borzolják tovább a kedélyeket. A kötet, az előző kettőhöz hasonlóan megerősítette bennem, hogy minden idők egyik legjobb Batman sztorijával van dolgom, mely felveszi a versenyt még Chris Nolan kultikus filmtrilógiájával is.

A harmadik kötetben újabb 13 füzetet olvashatunk a gigantikus eposzból. Ezek a 27-39. számok. Nem hittem volna, hogy az előző kötet füzeteihez képest még tovább lehet fokozni az izgalmakat. Tévedtem. Annyi minden történt ebben az újabb 13 részben, hogy felsorolni is nehéz lenne.

Spoiler

[spoiler] Váratlan fordulatot vett a kis Jade sorsa, aki Ibanescu-hoz került. Louis Ferryman, vagyis Csont Selinát veszi célba és elfogja Jade segítségével. Nyilvánosan akarja kivégezni Macskanőt, kvázi agyon akarja verni mindenki szeme láttára. Krok ekkor tör be Ferryman búvóhelyére. Waylon Jones, vagyis Gyilkos Krok már az előző kötetben is egy árnyaltabb figura lett, aki kiáll Gotham elesett senkijei mellett. Érződik, hogy Jade-re úgy tekint, mintha a lánya lenne. A tűzpárbaj során Ibanescu lelövi a kislányt. Ez egy nagyon meghökkentő és drámai fordulat volt, mely könnyeket csalt a szemembe. Hihetetlenül jó volt Krok megdöbbent arcának ábrázolása, nagyon jól átjött rajta a fájdalom és a veszteség. Selinát is megrendítik a történtek. Úgy dönt, elfogadja apja ajánlatát és felveszi a maffiavezér szerepét, hogy rendet tegyen a forrongó alvilágban. Barbara a szuszt is ki akarja verni Bard-ból, miután megtudja, hogy semmit sem tett apja szabadlábra helyezése miatt. Majdnem átbillen egy bizonyos határon és csak Piros Sisak tudja visszatartani eme sötét úttól. Az Arkhamban közeben elszabadul a pokol. Jim Corrigan, a Kísértet végre összecsap Blackfire Diakónussal. Sajnos az összecsapás hihetetlen következménnyel jár. Arkham elpusztul. A rabok kiszöknek, és kitör a káosz. Batman igyekszik helyt állni, de a mániákus kutatása Hush után kihat a gondolkodására. Miután valamennyire rendet rak Arkham romjai körül, megakadályozza Husht abban, hogy kivégezze Stephanie Brown-t, vagyis Spoilert. Alfréd és Bane hihetetlen szövetséget kötnek a túlélés érdekében. Szerencsére Alfrédnek sikerül túljárnia Bane eszén és kijátssza őt. Megható, ahogy Julia és Alfréd újra találkoznak. Nem sokáig örülhetnek, mert Hush lecsap Batman egyik rejtekhelyére és felrobbantja, több ártatlan halálát okozva. A terv egy újabb fázisba lép. A kormány a Wayne Vállatot hibáztatja és gyakorlatilag elveszik Bruce minden ingó és ingatlan vagyonát, lenullázva anyagilag a Sötét Lovagot, mely nagyon megnehezíti Batman dolgát. Bruce egy nagy összecsapásban legyőzi Husht, de kénytelen szembesülni azzal a ténnyel, hogy még csak Hush is csak báb volt, ahogy Falcone. Egy darabig úgy tűnik, mintha Rébusz lenne a mesterelme, de hamar kiderül, hogy ő is kapott meghívót. Bruce és Julia a harcokban mintha egyre közelebb kerülnének egymáshoz. Vicki Vale igyekszik kideríteni, hogy mi állhat Bard múltjának a hátterében. Nos, kiderül, hogy Batmant hibáztatja amiért régi szerelme meghalt, ezért ő is elfogadta a rejtélyes gonosz meghívását. Rafinált csapdát állít Batmannek és Fox segítségével majdnem megöli a lovagot a Batmobilban. Ez az egyik legjobb rész volt az eddigi eseményekben. Bruce-nak sikerül kijátszania a halálcsapdát és adni akar Jasonnak még egy esélyt, hogy helyrehozza a dolgokat. Jasonben ekkor mintha valami változás állna be. Talán lelkiismeret-furdalás. Ez is nagyon jó fordulat volt. Batman Selina segítségével igyekszik elkapni Arkham szökevényeit. Kezd kifogyni az eszközökből, de azért kitartóan küzd ellenük. Még Kroktól is váratlan segítséget kap. Krok és Bane összecsapása nagyon epikus lett. Batman a hegyekbe megy Rébusz után. Itt szembesül azzal, hogy Rébuszt is mozgatni próbálta valaki, aztán jön a robbanás és a lavina. Időközben valaki kiszabadítja az arkhami őrülteket és a szörnyeket. No és persze Vicki gyakornok partnere bekattan, lövöldözni kezd… [/spoiler]

Hihetetlenül eseménydús és izgalmas volt ez a tizenhárom füzet. És most már csak a végkifejlet jön. Az első három kötet alapján ez minden idők legjobb Batman sztorija – legalábbis az eddig általam olvasottak közül. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Annyira gyenge lett?

Az első rész sem volt egy nagy durranás - pedig reménykedtem benne, de ez a rész még azt is alulmúlta. Számomra túl klisés és giccses volt. A színészek ripacskodásától, főleg Pedro Pascalétól (hogy lehet ez?) nekem volt szekunder szégyenem.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.