Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

58 perccel korábban, kudar írta:

Sajna hülyék vezetik azt a szekciót is, kb mint KK a SWt.

Egyáltalán nem a sötét hangulattal volt itt a baj, hanem szimplán a sz-rul felépített DCverzumnak, és rettenetes silány forgatókönyveknek - tisztelet a kivételnek. Olyan hirtelen akarták azt amit a Marvel szépen és okosan épített fel hosszú idő alatt, hogy abba buktak bele.

De hát itt már senki nem gondolkozik, előre meg aztán egyáltalán nem, ezért lett ez az egész ilyen felemás. Ahogy az új SW trilógia is egységes lehetett volna ha kicsit előre terveznek...

Tehát, akkor a 2013-as Acélember után inkább több önálló film kellett volna még? Mondjuk több önálló Ben Affleck Batman film, Wonder Woman, Acélember 2, Aquaman, Flash, Cyborg, Zöld Lámpás film. E mellé mondjuk a rosszfiúknak saját filmek. Joker, Joker és Harley Quinn, Deadshot, Deathstroke, Lex Luthor...film. Esetleg Gotham világát, vagy Batman szörvetségesiet felépítő filmek: Éjszárny, Piros Sisak, Vörös Robin, Batgirl, Fekete Kanári filmek. És melléjük még a kevésbé ismertek is indulhattak volna önálló filmmel. Zöld Íjász, Shazam, Vadásznő, Csillagfény, Raven...stb. És mikor már volt legalább három önálló Batman, három önálló Superman, 1-2 Wonder Woman...stb, valamint az egyéb, fentebbi karakterek is kaptak önálló mozikat, utána jöhettek volna az összeboronálások? Egy közös Superman-Batman film, Egy Flash és Zöld Lámpás film, egy Superan és Supergirl film... Majd ezek után a csapat megalakulások. Igazság Ligája, Öngyilkos osztag, Ragadozók, Titánok.... Meg persze a csapatfilmek is kaptak volna folytatásokat és melléjük újabb karakterek kaptak volna önálló filmeket. Batmanből pl. elég sokat tető alá lehetett volna hozni, akár kétévente is. Egy Batman-Hush film (bemutatván a Denevér család egy részét, a Batman ellenségeitől hemzsegő Gothamat), azátn egy a Sisak alatt adaptácicó (itt behozva Piros Sisakot), egy Batman és Fia film (behozva Damient), majd jöhettek volna a Batman és a Baglyok Bírósága, a Végjáték sztorivonal, Joker és Rébusz háborúja, Bane városa, Halál a családra és a Batman Eternal adaptációk. Ezek mellé még Batman szövetségeseink több önálló filmje....

Egy ilyen jobb lett volna?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

8 órával ezelőtt, Ody Mandrell írta:

Nem is tudtam, hogy ennyire sarkos a véleményed róla. ;)

OFF

Én szeretem az új filmeket. Rengetegszer láttam őket. De bármikor álmomból felébresztve is azt mondanám, hogy ez lehetett volna sokkal jobb, sokkal egységesebb. Így hogy minden részt más kézbe adtak, ezért lettek benne olyan dolgok, amiket magyarázni kell és van akinek vagy tetszik vagy nem.

Nem is értem, asszem Raven írta, hogy "na és a Mando?" :D igen, a Mando egy (két) kézben van. Hozzáértő kezekben. Ez nem hiszem h úgy sikerült a filmeknél ahogy kellett volna. Ha végig JJ vagy épp Rian kezébe adta volna, úgy hiszem egész más képet festene az egész, és annak jobban örültem volna. Ennyi. Nem hinném, hogy ez sarkos vélemény. Máig nem értem hogy lehet úgy történetet írni, főleg egy ilyen filmsorozatnál, hogy kicsit ez ír hozzá, majd az, aztán amaz és majd lesz valami.

ON

 

 

10 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Egy ilyen jobb lett volna?

Persze, hogy jobb lett volna. (és nem, nem kellett volna ennyi karakter előtte :))A marvel alapjaitól építette az egészet, míg a DC egyből a csúcsdísszel akarta kezdeni, és instant beleugrottak a JLbe.

De nem igazán ez a bajom, hanem a gyenge forgatókönyvek. Legalábbis a nagyobb részéről ezt gondolom. Én világ életemben DCs voltam, és nem értem, hogy tudták így elcseszni ezt.

Most is megcsináltatják ZSel a JL cut-ot, majd többet nem kérnek belőle. Helyette újabb rebootot kap Superman  Cavill nélkül. Olyan brutál jó cast volt és elcseszték az egészet. Kezdve attól, hogy visszadobták Ben Batman filmjét.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, kudar írta:

Nem hinném, hogy ez sarkos vélemény.

Hát azért az, hogy lehülyézted Kennedy-t, plusz a Star Wars egy szegmensének hibáit a nyakába varrod, míg egy másik szegmens pozitívumait már mások javára írod, miközben az egész hóbelevancnak ő a főnöke, eléggé sarkos, finoman fogalmazva. ;) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

22 perccel korábban, kudar írta:

OFF

Én szeretem az új filmeket. Rengetegszer láttam őket. De bármikor álmomból felébresztve is azt mondanám, hogy ez lehetett volna sokkal jobb, sokkal egységesebb. Így hogy minden részt más kézbe adtak, ezért lettek benne olyan dolgok, amiket magyarázni kell és van akinek vagy tetszik vagy nem.

Nem is értem, asszem Raven írta, hogy "na és a Mando?" :D igen, a Mando egy (két) kézben van. Hozzáértő kezekben. Ez nem hiszem h úgy sikerült a filmeknél ahogy kellett volna. Ha végig JJ vagy épp Rian kezébe adta volna, úgy hiszem egész más képet festene az egész, és annak jobban örültem volna. Ennyi. Nem hinném, hogy ez sarkos vélemény. Máig nem értem hogy lehet úgy történetet írni, főleg egy ilyen filmsorozatnál, hogy kicsit ez ír hozzá, majd az, aztán amaz és majd lesz valami.

ON

A sarkost úgy értem, hogy lehülyézted. :D A többi tiszta sor, átbeszéltük.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

18 perccel korábban, kudar írta:

OFF

Én szeretem az új filmeket. Rengetegszer láttam őket. De bármikor álmomból felébresztve is azt mondanám, hogy ez lehetett volna sokkal jobb, sokkal egységesebb. Így hogy minden részt más kézbe adtak, ezért lettek benne olyan dolgok, amiket magyarázni kell és van akinek vagy tetszik vagy nem.

Nem is értem, asszem Raven írta, hogy "na és a Mando?" :D igen, a Mando egy (két) kézben van. Hozzáértő kezekben. Ez nem hiszem h úgy sikerült a filmeknél ahogy kellett volna. Ha végig JJ vagy épp Rian kezébe adta volna, úgy hiszem egész más képet festene az egész, és annak jobban örültem volna. Ennyi. Nem hinném, hogy ez sarkos vélemény. Máig nem értem hogy lehet úgy történetet írni, főleg egy ilyen filmsorozatnál, hogy kicsit ez ír hozzá, majd az, aztán amaz és majd lesz valami.

ON

 

 

Persze, hogy jobb lett volna. (és nem, nem kellett volna ennyi karakter előtte :))A marvel alapjaitól építette az egészet, míg a DC egyből a csúcsdísszel akarta kezdeni, és instant beleugrottak a JLbe.

De nem igazán ez a bajom, hanem a gyenge forgatókönyvek. Legalábbis a nagyobb részéről ezt gondolom. Én világ életemben DCs voltam, és nem értem, hogy tudták így elcseszni ezt.

Most is megcsináltatják ZSel a JL cut-ot, majd többet nem kérnek belőle. Helyette újabb rebootot kap Superman  Cavill nélkül. Olyan brutál jó cast volt és elcseszték az egészet. Kezdve attól, hogy visszadobták Ben Batman filmjét.

Én is elgondoltam volna, hogy milyen lett volna egy fentebbi, ehhez hasonló építkezés. És arra jutottam, hogy ez sokkal jobban utánozta volna a Marvel építkezését. Olyan fura az emberek hozzáállása ehhez. Egyrészt azt érzem, hogy egyesek pont a Marvel építkezését várták volna el a DC-től, de azért sokan benyögik, hogy milyen Marvel utánzás az egész, holott pont nem ragaszkodtak a DC-nél és máshogy építkeztek.

Nekem nem volt bajon ezzel az építkezéssel és ahogy haladtak előre egyre jobban egyre inkább tetszett. Bár az Igazság Ligájánál ez megbicsaklott, kár volt Whedon kezébe adni a befejezést.

A Superman "reboot"-ról azt hallottam, hogy fekete Supermant akarnak. Ez azért érdekes, mert a DC multiverzumában is van két világ, ahol Superman fekete. És nemrég mondták a Warnernél, hogy multiverzumban gondolkodnak a filmek esetében is. Tehát, akárhogy nézem ez nem zárja még ki a jövőben egy esetleges Henry Cavill-féle Acélember 2-t.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nagyon szeretem a Zack Snyder által elindított DC univerzumot, Henry Cavillestől, Ben Affleckestől. Szerintem nagyon jók a szerepben. Örülök hogy Snyder végül meg tudta csinálni a saját JL filmjét, várom már nagyon! Abban reménykedek, hogy ha nagy siker lenne a film, akkor lehetőséget kapna folytatni, és megcsinálhatná a JL2-t és 3-at, mert nagyon grandiózus tervei voltak. Bár erre sajnos szinte semmi esély nincs, hiszen azt mondta, a Warner nem tervez vele a jövőben. Vagy ha nem is JL2, valaki igazán készíthetne inkább egy Man of Steel 2-t, mint egy újabb rebootot. Cavill is sokkal népszerűbb már, mint 8-10 éve, és nem látom értelmét egy újabb eredettörténetnek, multiverzum ide vagy oda. A Superman reboot híre kapcsán kb. Angry Joe reakcióját éltem át.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, mui-ruy írta:

Bár erre sajnos szinte semmi esély nincs, hiszen azt mondta, a Warner nem tervez vele a jövőben. Vagy ha nem is JL2, valaki igazán készíthetne inkább egy Man of Steel 2-t, mint egy újabb rebootot. Cavill is sokkal népszerűbb már, mint 8-10 éve, és nem látom értelmét egy újabb eredettörténetnek, multiverzum ide vagy oda.

A Warner nem is, de az HBO Max még tervezhet.

#InJasonKilarWeTrust

 

"Cavill is sokkal népszerűbb már, mint 8-10 éve"

 

Az biztos.

Volt egy videója, amiben egy gamer gépet rakott össze, már azért is majd megvesztek az emberek.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2021. 03. 01. - 20:14, Dzséjt írta:

Hát azért az, hogy lehülyézted Kennedy-t, plusz a Star Wars egy szegmensének hibáit a nyakába varrod, míg egy másik szegmens pozitívumait már mások javára írod, miközben az egész hóbelevancnak ő a főnöke, eléggé sarkos, finoman fogalmazva

OFF

Azért a Solo körüli rendezői kavarásokat, Trevorrow szerőzdtetését és menesztését, az epIX "összecsapását", és a rengeteg bejelentett majd elkaszált projektet ki más ha nem KK nyakába kell varrni? Nem állítom, hogy könnyű feladatot kellett elvégeznie, és mindenképp voltak üde foltjai az elnökségének (RO, ami szintén nem volt botrány mentes és a Mando), de rendeteg blama is volt a Lucasfilmnél az ő irányítása alatt.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

6 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

OFF

Azért a Solo körüli rendezői kavarásokat, Trevorrow szerőzdtetését és menesztését, az epIX "összecsapását", és a rengeteg bejelentett majd elkaszált projektet ki más ha nem KK nyakába kell varrni? Nem állítom, hogy könnyű feladatot kellett elvégeznie, és mindenképp voltak üde foltjai az elnökségének (RO, ami szintén nem volt botrány mentes és a Mando), de rendeteg blama is volt a Lucasfilmnél az ő irányítása alatt.

Egy dolog valakinek a hibáit elismerni, és teljesen más dolog lehülyézni, a hibáit felróni és a sikereit pedig a hibáival ellentétben meg sem említeni vagy másnak tulajdonítani. ;) Tudom, hogy széles e világon sokan vannak, akinek ez vérvagyasztó és beledöglenének, ha elismernék, de Kennedy nem csak elb*szott dolgokat. Azok a dolgok, amiket úgy imád a világ az új SW-ben, ugyanúgy az ő nevéhez fűződnek, mint azok, amiket úgy utál.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 perccel korábban, Nabopolasszar írta:

Azért a Solo körüli rendezői kavarásokat, Trevorrow szerőzdtetését és menesztését, az epIX "összecsapását", és a rengeteg bejelentett majd elkaszált projektet ki más ha nem KK nyakába kell varrni?

A Solo-t Lucastól örökölte hisz Lucas alatt indult el a film készitése és az alapján amit tudunk pont hogy javitott a végeredményen Kennedy kavarása. Akár csak a Zsivány Egyesnél, ahol szintén volt egy rendező csere suttyomban. Igazából az ep.9-et leszámitva szerintem Kennedy-nek nincs mi miatt szégyenkeznie (mondom ezt úgy hogy az ep.9 tetszik viszont érzem rajta a kapkodást és az utólagos variálásokat).

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

És Aquaman is.

 

Valamint itt a hivatalos filmzene borítója:

ARTWORK-Zack-Snyders-Justice-League-Orig

 

és a tracklista is:

Spoiler

01. Song To The Siren (Performed by Rose Betts)
02. A Hunter Gathers
03. Migratory
04. Things Fall Apart
05. Wonder Woman Defending/And What Rough Beast
06. World Ending Fire
07. Middle Mass
08. Long Division
09. No Paradise, No Fall
10. The Center Will Not Hold, Twenty Centuries Of Stony Sleep
11. As Above, So Below
12. No Dog, No Master
13. Take This Kingdom By Force
14. A Splinter From The Thorn That Pricked You
15. Cyborg Becoming/Human All Too Human
16. The Path Chooses You
17. Aquaman Returning/Carry Your Own Water
18. The Provenance Of Something Gathered
19. We Do This Together
20. The Will To Power
21. Smoke Become Fire
22. I Teach You, The Overman
23. A Glimmer At The Door Of The Living
24. How We Achieve Ourselves
25. The Sun Forever Rising
26. Underworld
27. Superman Rising Pt. 1/A Book Of Hours
28. Beyond Good And Evil
29. Monument Builder
30. Monument Destroyer
31. Urgrund
32. So Begins The End
33. The House Of Belonging
34. Earthling
35. Flight Is Our Nature
36. Indivisible
37. And The Lion-Earth Did Roar Pt. 1
38. And the Lion-Earth Did Roar Pt. 2
39. Superman Rising Pt. 2/Immovable
40. At The Speed Of Force
41. My Broken Boy
42. That Terrible Strength
43. An Eternal Reoccurrence Of Change
44. We Slay Ourselves
45. Your Own House Turned To Ashes
46. All Of You Undisturbed Cities
47. The Art Of Preserving Fire
48. The Crew At Warpower
49. The Foundation Theme (from Zack Snyder’s Justice League)
50. Batman, A Duty To Fight/To See
51. Batman, An Invocation To Heal/To Be Seen
52. Wonder Woman, A Call To Stand/A World Awakened
53. Flash, The Space To Win/Our Legacy Is Now
54. Hallelujah (Performed by Allison Crowe)

 

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem tudom, itt ki mennyire ismeri a DC Animated Universe-t, de belebotlottam egy jó Batman Beyond-os (vagy európai címén: Batman of the Future) rajongói animációs kisfilmbe. Eléggé nosztalgikus. :)

 

 

Engem picit arra a rövidfilmre emlékeztet, ami anno a Mystery of Batwoman-hez jött ki:

 

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.