Ugrás a kommentre

Darth Revan9

Ajánlott hozzászólás

1 órával korábban, Darth Revan9 írta:

Azt hallottam, hogy a Fekete Párduc nagyot dobott ezen a politikai korrektség lázon. És azt hiszem, hogy az a film 2018-as. Vagy köthető egyáltalán konkrét filmekhez, vagy filmhez ez a jelenség? Csak érdekességből szeretném tudni.

Inkább évhez.

Először 2012-ben kezdett elburjánzani a dolog, de 2016-ban csúcsosodott ki, és azóta is tart.

És az egyik legszomorúbb az egészben az, hogy teljes cégek álltak rá az egész PC-re, amivel leginkább a fehér férfiakat célozzák meg.

 

Ott volt például a Gilette férfiakat pocskondiázni asszem kb. 5 perces reklámja, ami után úgy visszaesett az eladásuk, hogy 8,5 milliárd(!!!!!) dollárt vesztettek, de jött valami szóvivő, aki valami olyasmit mondott, hogy: "Nos, igen. De megérte!" 

 

A Coca Colánál "Try To Be Less White" programja.

 

A Disneynél pedig a nemrég kiszivárgott "Reimage Tomorrow" dolgozói programja, melynek keretén belül a fehér alkalmatottakkal kitöltettek egy "white privilege" kérdőívet, leírták, hogy miket mondhatnak és nem mondhatnak a fekete kollégájuknak, ha az valamiről mesél, különböző rasszokat pedig szépen elkülönítve, különböző csoportokba osztotta (Hola, Wakanda, Compass --> na melyik rassz melyiké?), mert, gondolom, mindenki maradjon csak a sajátjánál stb.

 

És ez csak a 3 az ismertebbek közül.

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Térjünk most már vissza a DC-hez.

Ha esetleg valaki nem tudná, a Fumax (hála az égnek) rákapcsolt a DC-re, ugyanis hamarosan 3 képregény is megjelenik.

- valamikor júliusban jön Neil Gaiman DC-Univerzuma rögtön 2 változatban.

Alapváltozat:

3445525_big.jpg

Limitált változat:

3445527_big.jpg

- szeptemberben (ezt mondjuk kihagyom)

3442451_big.jpg

- szintén szeptemberben

3442453_big.jpg

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Megnéztem az új Suicide Squad filmet, én mindenkinek ajánlom :)  Sokkal jobban tetszik az előzőnél, kellően poénos és elborult már amennyire egy R-besorolású film az lehet, nagy tanulsága nincs persze a filmnek, de sokkal jobban összerakott minden szempontból. Nálam simán újranézős. :D 

 

A Star Wars mémek sajnos örökre elrontották a "High ground" mondatot, de ezzel együtt kell élnünk :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...

Wonder Woman 1984

Én nem tudom, miért szidják ezt a filmet. Neten néztem meg, mert nem mertem volna beruházni rá. Elrettentett az a szöveg, hogy a Ragadozó Madarakhoz hasonlóan nagyon gyenge film. Nos, a Ragadozó Madarak nekem is csalódás volt, de a Wonder Woman 1984-gyel kapcsolatban egyenesen megdöbbentem, hogy mennyire fantasztikus lett. Szóval, személy szerint totál értetlenül állok a lehúzó kritikák előtt. Mikor véget ért a film, úgy éreztem, nagy kár, hogy nem a moziban néztem meg.

Nos, Patty Jenkins szépen eltalálta az arányokat. Egy misztikus történetet hozott el, melynek számomra kiszámíthatatlanok voltak a fordulatai. Élveztem ezt a káoszt, abszolút nem szokványos szuperhősfilmet kaptam. A drámai vonal volt még nagyon erős a filmben. A végét meg is könnyeztem. Mind Diána, mind Barbara és Maxwell is megkapták a nekik jutó időt. A korábbi előzetesekben egy bizonyos dolgot nem értettem, hogyan fogják megvalósítani, de csodásan sikerült. Patty Jenkins egy zseni. Nagyon várom a harmadik Wonder Womant tőle.

Szóval a Wonder Woman 1984 felkúszott a legjobbnak tartott kedvenc DC filmjeim közé közvetlenül Az Igazság Ligája Snyder-vágása és a Barman Superman ellen után az első Wonder Woman és az Acélember mellé.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

The Suicide Squad

 

James Gunn filmje egyértelműen köröket ver az 1. részre minden téren, de szerintem összességében is a jobb DCEU filmek közé sorolandó. Annak ellenére nem komolyan vehetetlen, hogy tele van groteszk elemmel. A poénok nem erőltetettek, sőt, nálam a javuk működött. A hangulat zseniális. A brutalitás és a bizarr poénok alkotta kontraszt érdekes, számomra tetszetős atmoszférát teremt. A karakterek is jók. Margot Robbie Harley-ját azért kiemelem, mert még mindig nagy favorit. A történettől nem érdemes sokat (vagy újat) várni, de amit nyújt, azt szórakoztatóan nyújtja. Szerintem remek popcorn mozi, amit szívesen újranézek majd. Sajnálom, hogy anyagilag bukott a film, nem érdemelte meg.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

7 perccel korábban, Darth Sky írta:

Sajnálom, hogy anyagilag bukott a film, nem érdemelte meg.

 

Nem csak a moziknál bukott? Mármint a streaming bevételek lehet hozzák azt a pénzt amivel a stúdió megelégszik, így akár folytatás is lehetséges.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

2 perccel korábban, Darth Cupsy írta:

Nem csak a moziknál bukott? Mármint a streaming bevételek lehet hozzák azt a pénzt amivel a stúdió megelégszik, így akár folytatás is lehetséges.

De igen, a moziknál. :) Bízom a streaming bevételeiben, és abban, hogy egy hasonló minőségű folytatást elkövetnek majd.  

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: Arany hajnal

Érdekes volt ez különleges Batman képregény. David Finch írói stílusa nagyon tetszik és a rajzai is csodaszépek. Jason Fabok csak javítani tudott ezen a képen.

A Sötét Lovag 2011-es sorozat még közvetlenül az Új 52-es indítás előtt játszódik.

Spoiler

[spoiler] Bruce Wayne visszatért. És újra felölti a Batman jelmezt, pedig még Dick Grayson is Batman. A két Sötét Lovag ebben a történetben nem találkozik együtt. Bruce nyomoz egy gyerekkori barátjának eltűnése után. Dawn Golden egy kapocs a múltjához, ahhoz az időkhöz, amikor még éltek a szülei. Talán ezért is akarja megmenteni. Furcsának is találtam ezt a kötődést a lányt iránt, de a végén magyarázatot nyer a dolog. Batman itt keményebb és erőszakosabb, lásd ahogy Pingvinnel elbánik. Dawn élete nem lehetett egyszerű a fanatikus és démonimádó apja miatt. A történetbe belekeveredik még Ertigan, a Jason Blood-ba bújt démon és Rongyember. Egy kicsit sűrített is a sztori. Mellékszálként megjött a városba Forbes. Forbes itt ugyanolyan szemétláda, mint az új 52 történeteiben. Itt is James Gordon helyét akarja átvenni. El is távolítja egy ügyes húzással. Ott van még a kislány, aki meg akarta szerezni a Batmobil tervrajzát, hogy eladja bűnözőknek, így mentvén meg a családját. Ha jól láttam ez a sorozat rövid életű lett és az új 52-ben jött az újraindítás, így csak ezt az egy történetszálat tudták kiadni. Pedig lett volna itt még mit kifejteni Gordonnal és Mirával kapcsolatban. Dawn halála döbbenetes fordulat volt. Arra világít rá, hogy Batman sem tökéletes, ő is hibázik. Illetve gondolom a múlt elengedésének is része a dolognak. [/spoiler]

Nekem nagyon tetszett, mind a történet, mind a rajzok. Nem tudom, hogy az új 52 ezeket a szálakat folytatta-e valamilyen szinten? Mindenesetre én ötöst adok ár. Volt benne misztikus szál, nyomozás és izgalom is. Remek képregény.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Superman: A Kripton utolsó fia

Jó régen olvastam Superman képregényt. A cím egy kicsit megtévesztő volt számomra, azt gondoltam, hogy megint egy Superman eredet újrafeldolgozás lesz. De nem az volt. A történet a 2000-es évek második felében jelent meg füzetes formában. Eléggé meglepő volt számomra, hogy Geoff Johns író mellett Richard Donner is részt vett a képregény sztorijának megalkotásában. Sejtem, hogy Donner mit próbált hozzáadni és hálta adok az égnek, hogy Johns ott volt mellette társíróként és felvilágosította Donnert arról, milyen is a modern Superman. Ez mindenféleképpen javára vált a képregénynek. Sajnos Donner megpróbálta belevegyíteni az ő Superman filmjeinek stílusát részben. Szerencsére csak részben, ugyanis az a stílus a 60-as és 70-es években kitűnően működött, de a Végtelen Világok Krízise óta megreformált DC-be nem illik bele. Egy kicsit szúrta is a szememet a Christopher Reeve-es kinézetű Clark Kent, valahogy nagyon nem illik bele a modern DC-be. Szerencsére Johns elég sok olyan történeti elemet belevitt a sztoriba, ami kellően modernné varázsolta ezt a mesét. Szóval itt még meg tudom bocsátani ezt a retrós apró vonalat.

Ez a történet azt sugallja, hogy összetett DC-világban vagyunk. Érződik az utalásokon és a mellékszereplők bevonásán is. Az alapsztori nagyon jó.

Spoiler

Egy kriptoni fiú landol Metropolisban. A kormány megpróbálja rátenni a kezét, Superman ezt nem hagyja. Clarkban felébrednek az atyai ösztönök. Családot akar adni a fiúnak. Hamarosan kiderül, hogy a fiú Zod tábornok és Ursa gyermeke, akinek az lenne a célja, hogy utat törjön a Fantomzónából. Nos, ez sikerül is, szegény Christopher nem tehet róla. Zod és csapata egy nagyobb csata után hatástalanítja Supermant és megtámadja a Földet. Mivel összetett DC világban vagyunk, az Igazság Ligája itt van és a Liga tagjai megpróbálják felvenni a harcot a kriptoni megszállókkal. Nem igazán sikerül. Superman viszont Mon-El segítségével kiszabadul a Zónából, és Luthor, valamint pár Superman-gonosz (Parazita, Metallo, Bizarro) segítségével felveszi a harcot az ellenséggel. A végső tőrdöfést Christopher, vagyis Lor-Zod viszi be, áldozta megható és nemes. Igazi drámai hangulatot ad a történetnek.

Ez a történet olyan jó, hogy filmes feldolgozás is lehetne belőle. Akár ez is lehetett volna Az Acélember 2. Apropó Acélember. Akik panaszkodtak a filmben lezajló óriási pusztítás miatt vessenek egy pillantást erre a képregényre, valamint pár modernebb Superman-képregényre. Ja, és Superman soha nem dühös és nem viselkedik agresszíven? Itt is jól látszik, hogy ez nem így van. Szóval, mielőtt még valaki a Snyder-féle DC filmekben karakteridegen motívumokat próbál kiáltani, annak meg kéne néznie hogyan is nézett ki több Superman képregény a 80-as évek végétől egészen a 2010-es évek elejéig. Visszatérve a sztori abszolút tetszett, levett a lábamról, nem csak az óriási csatái, hanem a dráma és a családi hangulat miatt is. Külön ki kell emelnem A legjobb Nap című bónusz történetet, mely egy megható, vidám, boldog kis családi sztori, igazi szívmelengető kis történet.

A Kripton utolsó fia bekerült a kedvenceim közé, ötös.

 

 

 

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Batman: Joker

Brian Azzarello Joker képregénye egy újabb, külön utas DC képregény, ami nem igazán része az épp aktuális Batman kontinuitásnak. Kb. olyan kategória, mint A Sötét Lovag visszatér. Ez alaposan érződik a sztorin is. Az univerzumot azt hiszem Batman Damned-nek hívják. Azzarello igyekezett egy keményvonalas bűnügyi sztorit összehozni. A realizmus abszolút érzékelhető a képregényen. Joker kinézete külön érdekes, nem lehet nem észrevenni a tökéletes hasonlóságot Heath Ledger Jokerével. Azt hiszem ez nem véletlen, hisz a képregény eredetileg 2008-ban jelent meg.

Nem is tudom, olyan fura sztori volt ez. Az eseményeket végig egy Jonny Frost nevű piti kis bűnöző szemszögéből látjuk, aki csatlakozott Jokerhez. Nem volt szimpatikus a figurája, nem is tudtam átérezni sem gondolatait, sem motivációit. Gyenge figura lett. Őszintén nem volt nagy durranás az egész sztori szem. Joker kijött Arkham-ből és megpróbálta visszaszerezni a hatalmát. Sorban jöttek a történetben Batman  ellenségei is, akik Jokerrel különféle interakcióba kerültek. Őszintén, több helyen unalmas volt a sztori. Érdekes volt a gothami alvilág ilyen szemszögű bemutatása. Viszont összességében nem lesz a kedvencem. Valamiféle dinamizmus hiányzott ebből a történetből, ami izgalmassá és megfoghatóbbá tette volna ezt az egészet. Azzarello nagyon erőltetett módon próbálta utánozni a nolani realizmust. Nos, ami bejött Christopher Nolan-nek a mozivásznon, az itt, ebben a képregényben nem jött össze olyan jól. Nem éreztem sem a feszültséget, sem a drámai izgalmat. A jó rajzok és az érdekes ábrázolás mentette meg a sztorit. Hármas. Nem tudom ajánlani.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Batman: Kísértetlovag

A gyűjteményes kötet most a Legends of The Dark Knight halloweeni különszámaiból válogat az 1993 és 1995 közötti füzetekből. Eleinte azt hittem, hogy gyenge lesz a felhozatal, de kiderült, hogy nagyon is jók ezek a történetek. Jeph Loeb írása nagyszerű. Tim Sale rajzai pedig továbbra is kissé szürreálisak. A Hosszú Halloweennál meg megszoktam.

Az első történet, a Félelmek Madárijesztőt teszi meg főgonosznak és megmutatja Bruce Wayne emberi, sérülékeny voltát is. 

Spoiler

[spoiler] Batman a végkimerülésig hajszolja magát és megkérdőjelezi saját erőfeszítéseit. Egy Jillian Maxwell nevű nő pedig megpróbálja elcsábítani Bruce-t. Bár Wayne az egyik legnagyobb detektív, de a kimerültség miatt nem veszi észre a jeleket és Alfrédnak kell felvilágosítania őt, hogy a nő szélhámos, aki a halálát akarja, hogy aztán a vagyonára rátegye a kezét. Bruce kap egy fontos leckét és egy lelki sebet is. Az nagyon tetszett a végén, hogy Jillian után küldte az üzenetét Batmanként. [/spoiler]

Őrület. Ezúttal az Őrült Kalapos lesz az ellenfél.

Spoiler

[spoiler] Jól megmutatkozik Jervis Tetch őrülete. Batman emlékeiből megismerhetjük a kapcsolatát anyjával és Leslie Thompkins-szal. Érdekes, hogy ebben a narratívában a tragikus mozi bemutató előtt épp az Alice Csodaországban kötetből olvasott fel Martha a kis Bruce-nak. Ezzel újabb pszichológiai mélységet próbált adni Loeb az egész sztorinak. Plusz Barbara Gordon is nagyobb szerepet kapott. Barbara volt mindig is a kedvencem a Denevér-család tagjai közül. Barbara és apjának kapcsolatát jobban megismerhettük. Újdonság volt számomra, hogy Barbara itt, ebben a sztoriban Jim Gordon unokahúga, akit örökbefogadott, miután Barbara szülei autóbalesetben elhunytak. [/spoiler]

Szellemek. A három sztori közül ez lett a legszürreálisabb. Dickens klasszikus meséje Batman világában.

Spoiler

[spoiler] Miután megakadályozta Pingvin rablását, ami olyan piti, hogy az már nem is igaz, Bruce sérülten lábadozik és szellemek látogatják meg. A szellemek az ellenségei képét öltik magukra. E különös figurák megmutatják, hogy Bruce Batmanként felemésztheti önmagát és ha csak arra koncentrál, hogy Sötét Lovag legyen, akkor a Wayne-örökség jótékonykodó szelleme elveszik. [/spoiler]

Mindhárom sztori nagyon tetszett. Mindegyik mély lelki, pszichológiai mondanivalóval bír. Egyedül a harmadik sztoriban nem tetszett annyira Pingvin megvalósítása. Ezt leszámítva nagyon élveztem ezeket a történeteket. Négy és fél.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Superman/Batman: Közellenségek

Ez egy 2003-ban indult képregény sorozat volt, mely az Acélember és a Sötét Lovag kalandjait helyezi a középpontba. Az első történetszál: A világ legjobbjai gyűjteményes kiadásban Közellenségek címmel jelent meg. Erősen érződik rajta, hogy egy olyan sorozatnak szánták részben, mely új olvasókat ránthat be. Többször is alapvetőnek számító dolgokat ismertetnek. Másrészről a sztori, ahogy halad előre egyre több és több DC figurát vonultat fel. A történet egy idő után már nagyon, de nagyon pörög. Néha úgy éreztem, hogy ez a 6 füzet kevés is minden kifejtésére. A DC esszenciája azért egész jól átjött a történet lapjain.

Spoiler

[spoiler] Egy kriptonitból készült aszteroida tart a Föld felé. Lex Luthor elnök pedig Supermant hibáztatja az egészért és törvény elé akarja citálni. Hamarosan Clark és Bruce is célpontok lesznek. Luthoron látszódott, hogy egyre inkább kezd megőrülni és az utolsó füzetig ki se derül, miért gurult el nála így a gyógyszer – folyékony kriptonittal kevert Mérget szívott magába. A két hős gondolatait és motivációit tökéletesen megismerhetjük, ezek sokszor nagyon jól párhuzamba állíthatók. A többi DC hőssel és gonosztevővel vívott küzdelmeik nagyon epikusak és lenyűgözőek lettek. Azért volt egy-két fura és meredek húzás. Az új Toyman, a 13 éves Hiro épített egy kissé gagyi volt. Jó lett volna megismerni Atom Kapitány belső vívódását jobban is. A végén igaz erre is sor kerül, de erre jobban kíváncsi lettem volna. A John Corben incidens is érdekes. Bruce most épp nem Joe Chillt gyanúsítja a szülei meggyilkolásával, hanem a későbbi Metallot. Luthor és Darkseid kapcsolata is érdekes lehet, de ebből se sok derült még ki. [/spoiler]

Alapvetően könnyen és gyorsan olvasható, nagyszabású történet. Itt-ott volt egy-két furcsaság benne, ezért fél csillagot levonok. Ezeket leszámítva nagyszerű lett. Négy és fél.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Batman: Gotham gázlángfényben

Különleges Batman képregényt kaptam. Nem hittem volna, hogy így tetszeni fog. Egy kicsit rövid lett, ez talán az egyetlen apró negatívum, de ez nem ront az összképen.

Brian Augustyn koncepciója merész és kiválóan kivitelezett. A történet egy alternatív Földön játszódik, ahol Batnam már a 19. század végén felbukkant. Érdekes lett az alapötlet és a történet is hozzá nagyszerű. A romantikus környezetbe helyezett Batman egy izgalmas krimi történetet ígér az olvasónak. A Sötét Lovag itt Hasfelmetszővel mérkőzik meg. A legendás sorozatgyilkos története

Spoiler

[spoiler] kiválóan be van építve Bruce Wayne történetébe, és nagyszerű volt olvasni, ahogy belesimulnak a részletek egy legenda újraértelmezésébe. Jacob Packer volt a Hasfelmetsző, és ő bérelte fel a gyilkost, hogy végezzen a Wayne-családdal. Az indok: szerelmi féltékenység. Jacob megtébolyodott és sorozatgyilkos lett. Bruce-t is nagyszerű módon belekeverte a gyilkosság-sorozatba. A Sötét Lovag ki tudott mászni a bajból és rájött az igazságra is. [/spoiler]

Szép történet. Még olvasnék ebből a világról. Ötös.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az Igazság Ligája: Bábel Tornya

 

Mark Waid és Dan Curtis Johnson története egy átlagos szuperhőstörténetnek tűnik, melybe egy erkölcsi dilemmát sikeresen beiktattak. Ezen kis dilemma adja a történet sava-borsát. Valamennyire el tudja feledtetni, hogy egy átlagos szuperhős történetről van szó, de azért mégsem teljesen.

Egy negatív vonásnak tartom, hogy rövid lett a történet. Csak négy rész. Ez a sztori elbírt volna 6-7 füzetet is és akkor egy kicsit jobban el lehetett volna mélyedni a karakterekben és Batman indokaiban is. Jobban ki lehetett volna fejteni a Liga tagjainak érzelmeit. Természetesen ez a 4 füzet ennek ellenére is kihozza amit csak lehet ebből a történetből. A másik negatív pont az Gumiember figurája. Míg a Marvel világában bőven vannak olyan karakterek, akiket utálok ilyen-olyan oknál fogva, addig Gumiember lett az első DC figura, aki beállt nálam a nem kedvelt szereplők sorába. Egyszerűen nagyon gagyi ez a hős. Inkább amolyan parodisztikus hatást kelt. Nos ennyi volt a történet negatív vonása.

Nézzük a pozitív vonásokat. Nagyon pörög a történet, nincs üresjárat. Kellően feszült a történet alapszituációja. 

Spoiler

[spoiler] Batman korábban félt attól, hogy a társai felett valaki átveszi az irányítást, ezért mindegyikük ellen kidolgozott egy hatástalanítási tervet. Ez a terv Ra’s al Ghul birtokába jut. Az Árnyak Ligája támadást indít az Igazság Ligája ellen. Rövid időn belül hatástalanítják a tagokat. Batman pedig versenyt fut az idővel, hogy helyrehozza az egészet. Az nagyon tetszett, hogy Ra’s azzal terelte el a Sötét Lovag figyelmét, hogy kiásta a Wayne-szülők sírját és megpróbálta őket a Lázár-verembe helyezni. Batman nagyot nézett. Azért akkor szívesen bepillantást nyertem volna a gondolataiba. Mi lett volna, ha sikerül feltámasztani a szüleit? Ra’s időközben egy világméretű diszlexiát okoz egy berendezés segítségével. Eluralkodik a káosz. Nagyon tetszett Ra’s terve. Egy ilyen megoldást filmen is szívesen látnék. Érdekes volt, hogy Talia itt sokkal lágyabb figura. Nem az a kemény csaj, aki fiút szült Bruce-nak és mindenkit feláldozna a cél érdekében. Ezt nem tudtam mire vélni. Nos természetesen a Liga tagjainak sikerül elhárítani a fenyegetést. Viszont a bizalom megszűnt Batmanben. Érdekes volt, ahogy megpróbáltak ítéletet hozni felette. Az még inkább, hogy nem volt egyértelmű a történet vége. Superman szavazatát nem tudtuk meg. És mikor beléptek a terembe, hogy közöljék a döntést Batmannel, a Sötét Lovag eltűnt. Ez vajon azt jelenti, hogy megkönnyítette a Liga dolgát és inkább saját maga lépett ki? [/spoiler]

Batman gondolatiara itt sokkal jobban kíváncsi lettem volna. Megjegyezném még, hogy Wonderwoman karaktere itt valahogy nem volt olyan szimpatikus. A filmbéli változata jobban tetszik. Lehet, hogy csak ebben a képregényben van így, nem tudom.

Még pár szót a bónusz sztoriról. A Liga első nagy összecsapása 1960-ból.

Spoiler

[spoiler] Superman és Batman nélkül, ugyanis ők elfoglaltak voltak. [/spoiler]

Starro figurája ismerős volt, de csak a Superman animációs sorozatból és a Batman Beyond-ból. Meg is jegyezném, hogy a rajzfilmbéli megfelelője sokkal jobb volt. Nem is tudom, milyen jelzővel illessem ezt a bónusz történetet. Kínos. Röhejes, hogy Flash vezeti a Ligát, és hogy egy Snap nevű hippi zenészt bevesznek. Látszódik, hogy 60-as évek és a 60-as évek képregényei nem az én világom. Nem csodálom, hogy ilyen füzetek alapján a képregényt gyerekeknek való szórakozásnak tartották jó sokáig.

Összességében véve négyest adok a kötetre. Jó volt, de lehetett volna sokkal jobb is.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:
Spoiler

Érdekes volt, ahogy megpróbáltak ítéletet hozni felette. Az még inkább, hogy nem volt egyértelmű a történet vége. Superman szavazatát nem tudtuk meg. És mikor beléptek a terembe, hogy közöljék a döntést Batmannel, a Sötét Lovag eltűnt. Ez vajon azt jelenti, hogy megkönnyítette a Liga dolgát és inkább saját maga lépett ki?

 

Igen, azt.


Egyébként animációs film is készült belőle, "Az Igazság Ligája: Pusztulás (2012)" címmel keresd.

 

3 órával ezelőtt, Darth Revan9 írta:

Starro figurája ismerős volt, de csak a Superman animációs sorozatból és a Batman Beyond-ból.

És most már "Az Öngyilkos Osztagból".

Szerkesztve: - HeirToGrievous
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.