Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

11 perccel korábban, Ody Mandrell írta:

Most megint nem mutatják az előzetest? :roll: 

Szemétségnek meg exkluzivitásnak is van azért határa. Most konkrétan minden más van a Live-ban csak a lényeg nem. A Mandinál még érthető volt hogy adnak egy kis exkluzivitást mert első élőszereplős sorozat. De kérem, ez egy animációs sorozat lenne csak!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 4 héttel később...

Sziasztok!

 

Van valakinek infoja, hogy lesz-e folytatva az Ellenállás magyar szinkronnal?

Nem láttam még az egész sorozatot, gondoltam megvárom már magyarul az egészet, és egybe megnézem.

Elég régóta nem folytatják, megbukott a sorozat talán a magyar csatornán?

Köszi ha van valakinek valami információja :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ebből szerintem még korai következtetést levonni. Talán közbejöttek bürokratikus, jogi dolgok. Vagy valami más. Egy teljesen másik példa a Star Wars Legendák könyvek kiadása. Igaz, teljesen más a dolog, hisz könyvek. De a Legendáknál is inkább bürokratikus dolgok és az értékesítéssel kapcsolatos átalakítások zavarták az utóbbi években a magyar kiadás folytonosságát. (Ez mosd kezd majd elhárulni.) Az, hogy x ideig nem jöttek, az nem jelenti azt, hogy egyáltalán nem is fognak. Talán, ha a könyveknél van ilyen, akkor a sorozatoknál is.  Persze okosabbak leszünk, ha van valami hivatalos magyarázat, vagy bejelentés.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Viszont a Disney birtokolja a teljes Star Wars franchise-t, tehát ők döntik el, hogy mikor, hogyan és kinek juttatják el a tartalmakat.

 

Én meglepődnék, ha nem szinkronizálnák tovább. Pont egy kánon sorozatot. Jó lenne tudni, hogy mi állhat a háttérben.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Én már a jövő hónapi SDCC -n ott lennék a stábbal. Úgy gondolom, hogy ott kapni fogunk végre 2. évados infókat, utánna meg szeptembertől jöhet a promózás. Csönd van a sorozat háza táján - nemcsak kint, nálunk is (khm... magyar folytatás... khm) - talán vihar előtti csend? Remélem. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Felesleges is, maguk a készítők is elismerték anno, hogy a fiatalabb korosztálynak készítik, annak meg nem kell Hype Vonat, ha érdekli úgyis megnézi a következő évadját a kedvenc "meséjének", ha meg egyáltalán nem érdekli akkor a csapból is folyhat a sorozat akkor sem fogja nézni.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ody, a Rebels igazából előnyősebb helyzetből indult - itt a 2. évadra értem - mert az áprilisi Celebration -ön jött egy előzetes és még hozzá pár infó meg egy-két jelenet - amelyek között ha jól emlékszem volt félkész is, tehát javában dolgoztak a részeken. De volt valami, aztán meg ugye a nyári premier, majd ősszel a sorozat részei. Érdekes marketing volt megmondom őszintén. A mostani csend igazából a Rebels 3. évadához hasonlít, ott viszont érezhetően valóban a nyári CE -on akartak dobbantani, mert a 2. évad akkora cliffel ért véget, amely az egyik legjobb volt. Itt viszont volt egy Chicago -i Celebration, ahol 0 infót közöltek, viszont leadták az első részt, amely nem tudni milyen hosszú volt, a leírások alapján egy sima 22 perces epizódot adhattak le, amelynek a címe "Into the Unknown" volt. Sok nem derült ki belőle, csak felvázolta a 2. évad történetét. Ezen kívül semmi. Ami furcsa is volt pláne egy akkora eseményen, mint a Celebration. Azóta csend. Remélhetőleg nem a tavalyi marketinget próbálják újra megismételni. :D

 

Amit gondolok: szerintem a SDCC -on ott lesznek Justin -ék és jön egy kis infó + előzetes. Aztán augusztusban a Disney Expo körül egy premierdátum elhintés és ősszel promózás. Egyszerű marketing. :) 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

Én is játszanék vele, csak egy bibi van: itthon egy telefon se kompatibilis a DisneyNOW nevű appal, anélkül meg nem tudnék vele játszani.

 

De piszok hangulatosnak tűnik, állítólag 21 pályát kell kivinni, végül Poe gépe a főnyeremény. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha a telefonodon van Google Play - mondjuk ezt okostelefonoknál hülyeség megkérdeznem :D - akkor ott be kell pötyögni, hogy DisneyNOW, és elméletileg ezt az appot kellene letölteni. Ha megvan, akkor az appon belül lehet a játékkal játszani. Nekem annyiból szívás, hogy egyrészt a Google Play nem találja az appot - ez valószínűleg azért van, mert az oldalon nekem azt írja, hogy az összes eszközön nem kompatibilis az applikáció. :(

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.