Ugrás a kommentre

A Resistance animációs sorozat


Lok Durd

Ajánlott hozzászólás

Valaki már annyira unatkozik twitteren, hogy nap mint nap egyes karaktereket rak ki, hogy majd szerinte ők szerepelni fognak a sorozatban. Továbbá kiírja, hogy hány napja jött ki utoljára hivatalos infó. A mai még nincs kint, de ha kint van, 110 nap lenne! szerk.: már kint van. :D LOL, azért ez már valami. :lol:

 

Azért na, nemhiába kezdtem el hasonlítani a Resitance marketingjét a Solohoz. Ebben az évben nem tudom, hogy mi van a Disney/LF háza táján, de piszok nagy hírzárlat/cheap marketing folyik. :hmm:

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

14 perccel korábban, Darth Sky írta:

Október 7-én kezd a sorozat. Vasárnap este, viszonylag későn (10-kor), ami nálunk már hétfői időpont. 

A 10-es kezdés biztató, akkor nem a legkisebb korosztályt lőtték be célközönségnek.

Szerkesztve: - Darth Cupsy
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

De ez csak a Disney Channeles premier. Utána a sorozat a DIsney XD -n lesz. :)

 

Érdekes ez az esti 10 órás időpont. Kíváncsi vagyok, hogy miért akkor vetítik? Vajon azért, mert valóban a nagyobb korosztálynak tervezik, vagy azért, mert csak így jött össze? :hmm:

De akkor lassan jönnek majd az infók. :yeah: Finally!

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

27 perccel korábban, Bence1997 írta:

De ez csak a Disney Channeles premier. Utána a sorozat a DIsney XD -n lesz. :)

 

Érdekes ez az esti 10 órás időpont. Kíváncsi vagyok, hogy miért akkor vetítik? Vajon azért, mert valóban a nagyobb korosztálynak tervezik, vagy azért, mert csak így jött össze? :hmm:

De akkor lassan jönnek majd az infók. :yeah: Finally!

 

Aztán egy hónapig megint nem lesz semmi, figyeld meg :D

Szerkesztve: - Yoda József
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

3 órával ezelőtt, Yoda József írta:

Aztán egy hónapig megint nem lesz semmi, figyeld meg :D

Ha ez lesz, én t*k*nszúrom magam. :)

 

Amúgy ha elkezdik a sorozat marketingjét, akkor szerintem csak a pilot epizódot ("The Recruit") fogják nyomatni. Mivel ha igaz a premierdátum - MSW közölte, nem az SW.com, ha utóbbi is leközli, akkor veszem 100% -nak - akkor azon a héten lesz a NYCC, nem? Eltudnám képzelni, hogy ott leadnak majd egy olyan előzetest, amely az ezévi tartalmat foglalja magába - hasonlóan a Rebels 14 júliusi SDCC -s előzetese tette. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Az első rész leírása: (szabad fordítás)

"Az egyórás premierben (The Recruit) Poe és BB-8 beosztják Kazt a Colossus nevű űrállomásra, ahol egy csomó színes idegennel, droiddal és teremtménnyel találkozik. Míg titokban a fenyegetettséget jelentő Első Rend után kémkedik, Kaz mechanikusként dolgozik és Poe régi barátjával, Yeager -el él - ő egy veterán pilóta, aki egy hajójavító műhelyet működtett a legénységével: Tam -mal, Neku -val és egy megrongálódott régi asztromechel, akit Bucketnek hívnak.

Kaz hamar megtalálja magát az új barátjával BB-8 -el, miközben veszélyes versenyeken vesz részt, titokban tartja a küldetését a új családja előtt és el kell kerülnie az Első Rend veszélyét."

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A karakterek és a szinkronszínészek:

 

- Christopher Sean (Kazuda "Kaz" Xiono)

Kapcsolódó képKéptalálat a következ�re: �kazuda xiono�

 

- Suzie McGrath (Tam Ryvora)

Képtalálat a következ�re: �suzie mcgrath�

Képtalálat a következ�re: �Tam ryvora�

 

- Scott Lawrence (Jarek Yeager)

Képtalálat a következ�re: �scott lawrence�Képtalálat a következ�re: �Jarek Yeager�

 

- Myrna Velasco (Torra Doza)

Képtalálat a következ�re: �myrna velasco�Képtalálat a következ�re: �torra doza�

 

- Josh Brener (Neeku Vozo)

Képtalálat a következ�re: �josh brener�Képtalálat a következ�re: �neeku vozo�

 

- Donald Faison (Hype Fazon --> ő róla nem láttunk eddig képet)

Képtalálat a következ�re: �donald faison�

 

- Jim Rash (Flix)

Képtalálat a következ�re: �jim rash�

 

- Bobby Moynihan (Orka)

Képtalálat a következ�re: �bobby moynihan�

 

 

+

- Oscar Isaac (Poe Dameron)

- Gwendoline Christie (Captain Phasma)

- Rachel Butera (General Leia Organa)

 

Akkor Leia is szerepelni fog, ennek örülök. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

A gyerekes jeleneteken szerintem pont a TCW után nem kéne fennakadni most még, amikor annak első évadában ilyen véresen komoly és reális jelenetek voltak:

 

 

Itt egyik-másik droid "poén" olyan gyerekesen ostoba, hogy ilyet a szintén gyerekességgel vádolt Rebels négy évad alatt nem hozott. Mondjuk nem örülnék, ha visszatérnének erre a szintre, mert bár anno megmosolyogtatott, néha jót is nevettem, újranézéskor már nem ül és érzi az ember, hogy ez bizony nem az idősebb korosztálynak szólt. Viszont a TCW nagyon messzire jutott ettől, ahogy a Rebels könnyedebb nyitánya is lecserélődött a végére sokkal komolyabb hangvételre.

A képen törlés nekem amúgy tetszett, az ilyen jellegű poénok nálam még bejövősek. A könnyedebb hangvétel is megfog, pláne annak tükrében, hogy az ep7-8 már sötétebb tónusú. Valahol talán kell is az, hogy még egy könnyedebb, vidámabb világot lássunk, hiszen bár az ep7 eseményei a küszöbön vannak, itt még nincs háború, még funkcionál a Köztársaság. Ez még "más korszak". De biztos vagyok benne, hogy ha az elején még lesznek is idióta poénok, azok kikopnak, főleg, ahogy közeledünk az ep7-hez, ahogy képbe kerül az Első Rend.

 

Ami nekem még tetszik, az a képi világ, egész pontosan az, hogy ilyen színpompás. A Rebels után ez egész felüdülés, mert az a sorozat azért eléggé szürke volt, mármint olyan ep4-5-6 módon szürke. Ez persze rendben volt annál a sorozatnál, hiszen a Birodalom érájára ez az egyszínűség a jellemző. Ez viszont egy másfajta kor, a Köztársaság kora, amit a sokszínűség, színesség jellemez. Kicsit olyan érzésem van a Resistance-szel kapcsolatban, mintha ez lenne korunk TPM-e, mármint látványilag. Az elmúlt években újra hozzászoktunk a Birodalom érájának minimális színeihez és szögletes alakjaihoz, aztán most megint berobbant egy színpompás, változatos formákkal teli alkotás. A kérdés az, hogy ez hogyan tolódik majd el az ep7-8 irányába, mert szerintem elfog, ráadásul hamar (amint az Első Rend képbe kerül).

 

Ami egyelőre nem tetszik, azok a karakterek. Nem csípem ezt a fajta stílust, a mimikát idétlennek tartom, ráadásul annyira élőnek sem tűnnek. De ez a véleményem még változhat a sorozatra, vagy megszokom végül. Ami viszont szerintem is nagyon baba, az a járművek és tájképek, ezen a téren szerintem már most jobban teljesít, mint a Rebels, ami az elején azért igencsak szegényes volt ilyen téren.

Szerkesztve: - Dzséjt
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ja igen, a droidok. Ahogy most újranézem a TCW -t, nekem se jönnek be, bár 1-2 jeleneten még elmosolyodtam, a többi valóban kínos volt. :)

 

A látvány nekem nagyon tetszik. A Colossus és azok a gyűrűk nagyon hatásosak, ez a kép nekem baromira bejön. Jó a színvilága, innen van hová durvulni.

500?cb=20180817180826

 

A karakterekkel én is gondban vagyok. Kaz még annyira nem is néz ki rosszul - csak a magatartása ami egyelőre nem boldogít, de Ezra is így kezdte - viszont például Torra kinézete abszolút nem jön be, megkockáztatom, hogy nekem SW-idegen is - bár Sabine -nál is kezdetben ez volt a benyomásom, szóval bármi kisülhet még. :)

 

A történetről: ez érdekel engemet a legjobban. A képvilág és a hajók bejönnek, a karakterek kevésbé, a történetről sok minden nem derül ki az előzetesből, viszont a leírás alapján - illetve a trailerben van 1-2 érdekes jelenet - Kaz bizony titkolni fogja a küldetését, és csakis Yeager fog tudni róla. Ő pedig ezzel a részével nem akar foglalkozni, elég ha Kaz csak a legénysége tagja.

És az a kérdéses, hogy Kaz mikor fog lebukni a társai előtt. Már a pilotban? Vagy néhány részig titokban működik, aztán lehull a titok? Esetleg az évad végéig ez lesz? Jó kérdés, az mindenesetre biztos, hogy 22 rész elég idő lesz a készítőknek, hogy szépen kiegészítsék és új dolgokkal felturbózzák az ST időszakát.

Amúgy a Colossus szerintem az új Lothal lehet majd, úgy gondolom, hogy sok időt elfogunk ott tölteni. Nem is tűnik kicsi állomásnak, remélem felfedezzük az első évad folyamán. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

A gyerekes jeleneteken szerintem pont a TCW után nem kéne fennakadni most még, amikor annak első évadában ilyen véresen komoly és reális jelenetek voltak:

Én csak azt nem értem, hogy miért az ilyen idétlenségekkel akarják eladni a sorozatot elvégre egy trailer erről is szól. Igaz nem ma voltak már (most meg nincs kedvem rá keresni :D ), de a TCW (és a Rebels) sem az ilyen "hülyeségekkel" harangozta be az aktuális évadjait, azoktól általában libabőrös lettem, a Resistance-tól meg cseppet sem. Két lehetőséget látok arra, miért is olyan lett a trailer amilyen:

1, A sorozatban valóban ilyen idétlenségek lesznek lépten-nyomon (Adja az Erő, hogy ne így legyen! )

2, Valaki a marketing osztályon úgy vélte, hogy ezzel a vicces montázzsal jobban becsalogatják az apró népet, az idősebb korosztály meg úgyis belenéz és akkor majd meglátja, hogy van értelme is az egésznek. 

11 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

De biztos vagyok benne, hogy ha az elején még lesznek is idióta poénok, azok kikopnak,

 Úgy legyen! Bár megnyugtatóbb lenne ha ezt Bence írta volta, mert akkor biztosan megtörténik :D

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

9 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Valaki a marketing osztályon úgy vélte, hogy ezzel a vicces montázzsal jobban becsalogatják az apró népet

Én ezt valószínűsítem, így lenne logikus. Lement már két animációs sorozat, innentől kezdve azt gondolom, hogy a rajongók és a felnőttek ezek alapján tudják mit szeretnének. Ha nem tudnak az animációs műfajjal megbarátkozni, akkor a Resistance semmiképp nem nekik való. Ha a sorozatformátum nem jön be nekik, akkor szintén nem. Ha viszont a másik két széria bevált, akkor nyilván esélyt fognak adni ennek is, nem egy teaser fogja elriasztani őket.

A gyerkőcök meg teljesen mást néznek egy ilyen beharangozóban. Legyen jó színes, szerepeljenek benne minél többen, vicces legyen és (gyerekesen) szórakoztató, pörögjön végig. Nyilván ezzel a hozzánk hasonlókat nem lehet megvenni, sőt inkább rosszallást vált ki, de szerintem nem is ez a cél. A gyerekeknek BB8 pont elég, a legtöbben közülük Poe-t se hiszem, hogy felismerték. Nekik nem kell az epikus felvezetés, mert úgyse sokat vennének belőle. 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nem vagyok elájulva... de tudatosan azon véleményen voltam az ilyenek kapcsán mindig is, hogy ennyiből még ne vonjak le messzemenő következtetést! 

Tényleg érdekes (főleg a sokak által emlegetett) karakter animáció és amit még hiányoltam ebből a first look teaserből, az az SW feeling. 

Nos az animáció:
- megszokható

- idővel javulhat is (erre volt is példa korábban)

 

De ha az SW feeling nem lesz meg, az nagyobb gáz. (Igazából meglepődnék, ha így lenne, mert az eddigi Disney SW mozgóképes művek mind egytől egyig hozták a hamisítatlan SW feelinget - Rebels, RO, SOLO, EP 7-8 - szóval szerintem itt is meglesz, csak ebben a kis kedvcsinálóban nem volt meg)

Egyelőre azt érzem, hogy itt még egy teasert láttunk, és mint a legtöbb teaser nem mutat semmi lényegit. Tehát messzemenő következtetést én még nem vonok le a látottakból. Megvárom legalább az első évadot!!

 

Anno a Rebels beharangozója sem nyerte el a tetszésemet!

Szerkesztve: - Darth Riddick
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ha ez ilyen marad én egy részt sem fogok megnézni. Semmi sw hangulat nincs benne, a poénok 3 éves gyerek szinten vannak. A története sem fog meg. Baromira nem érdekel hogy egy gyerek kémkedik az Első Rend után. Ami engem ebből az érából érekelne az Kylo árulása, Luke hogyan képzi a Jediket, Snoke hogyan befolyásolja Kylot, Kylo viszonya a szüleihez. De ezeket biztos nem kapjuk meg. Szóval nekem ez nagy csalódás.

Az animáció meg borzalom és rettenet. Hol van ez a TCW-hez képest?

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én nem is ezzel hasonlítanám össze, hanem amit februárban kaptunk, a Spark és az Ignite előzetesekkel. Azok mutattak valamit a sorozatból, mint ez is. :)

 

Amúgy csak én furcsáltam azt, hogy ez a First-look a Disney YT csatornájárán debütált és nem az SW hivatalos YT csatornáján? :hmm: Lehet ez IS az oka, hogy ilyen gyerekesre sikerült.

 

Viszont: ugye van 6 szereplőnk, akire a sorozat építeni fog - legalábbis gondolom: Kaz, Tam, Yeager, Torra, Neeku és a droid Bucket. Ők így együtt nekem valamiért hasonlítanak a Rebelses bandára:

- Kaz akarva-akaratlanul de Ezrára hasonlít. Viselkedése is olyan, mint Ezrának kezdetben. (Kaz viszont idősebb, mint Ahsoka és Ezra a TCW és a Rebels elején. Most így látatlanban azt mondom, hogy a gyerek 16-17 éves lehet.)

- Yeager egy mentor lehet Kaz -nek, így ő Kanan tükörképe lehet, azt leszámítva, hogy nem jedi és a többi. :)

- Tam kinézetileg nekem Herát juttatja eszembe. Szemüveg a fején, elég csak ennyi és picit a ruhája is hasonlít rá.

- Neeku egy idegen, így Zeb vékonyodott verziója is lehet. :D

- Buckett pedig egy újabb droid.

+ Torra nekem Sabine. Az első megjelenés mindkettőnél lányos kinézetet mutatott.

 

Lehet, hogy belemagyarázom, de azért érzek egyfajta hasonlóságot. Biztos, hogy más lesz - már az előzetes is más. :hehe: - kíváncsi vagyok a sztorira. Szerintem 2-3 hét múlva jönni fog az igazi előzetes, amely (talán) meggyőz majd minket. :)

 

12 órával ezelőtt, Darth Cupsy írta:

Úgy legyen! Bár megnyugtatóbb lenne ha ezt Bence írta volta, mert akkor biztosan megtörténik :D

Akkor leírom: biztos lesznek bugyuta poénok, de idővel ezek kikopnak a sorozatból. ;)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Valaki kicsit kutatgatott az SW.com -on, és nocsak mire lett figyelmes?

Dk8I85FU8AAZjyD.jpg:large

"Set about six monts before The Force Awakens, ..." --> Szóval kb. fél évvel leszünk a TFA előtt a sorozat kezdetén. :)

Szerkesztve: - Bence1997
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Ezt a forráskódot szinte mindenki észrevette. :D 

 

9 órával ezelőtt, Dzséjt írta:

Rebels első trailerénél legalább többet mutat ez. :lol:

 

 

Ezt most muszáj volt megint betenni? Örülök, hogy elfelejtettem. :D 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.