Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

Néhány érdekesség, amit Ron Howard elárult az Empire-nek

 

Például Jabba is majdnem megjelent a vásznon, legalábbis rajta volt a listán. Illetve Tom Hanks szeretett volna rohamosztagos lenni, csak sajnos nem volt elég ideje. Talán majd a sequel-ben. :D

Szerkesztve: - Kenobi tábornok
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 3 héttel később...

A Solo társ-forgatókönyvirója Jon Kasdan írja a következő Indiana Jones filmet. Úgy látszik a Lucasfilmnél elégedettek voltak a munkájával. Ez szerintem jó jel a jövőre nézve. Nem minden a Box office. Pontosabban a helyén tudják kezelni ha valami nem szuperál úgy ahogy gondolták. Ez esetben nyilván nem Kasdan tehet a Solo film gyengélkedéséről.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

És ha nem Solo 2-re, hanem valami olyan filmre készül, ami nagyjából ugyanabban a korszakban játszódik és érinti. Például a "Boba Fett" film témáját tekintve (alvilág) nem sokban különbözik a Solótól, így abban is simán megjelenhet. Sőt, egy ilyen film szerintem tökéletes lenne arra, hogy Maul és Qi'ra sztoriját tovább vigyék, de még Han és Lando is szerepet vállalhatna benne, ha úgy alakul.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...

Miután újra megnéztem a filmet, két újabb érdekességet szúrtam ki. Az egyik, hogy Hannál már a Mimbanon ott a DL-44-es, csak ekkor még puska üzemmódban. Beckett a táborban veszi el tőle, később pedig a Vandoron azt a puskát szereli szét a jól ismert pisztollyá. Vagyis Han nem csak a nevét, de jellegzetes pisztolyát is a Birodalomtól kapta. :) 

A másik, hogy miután Vos kinyiffan, kifehéredik. Nem tudom, hogy ez utalás-e az Avengers: Infinity Warra, mert egyazon időben készült a két film, de...

Spoiler

abban a filmben a szintén Paul Bettany által játszott Vízió a halála után szintén kifehéredett.

 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...
8 perccel korábban, Dzséjt írta:

Az is benne lehetett, mert nem feltétlen tudnak a színészek imprózni is, szóval tuti nem rajongtak értük a színészek, de őket főleg azért rúgták ki, mert csiga lassú volt a munkatempójuk. Abrams azért nem fecsérli az időt arra, hogy órákig ücsörögjön a Falcon díszletben egyetlen egy jelenet beállítása miatt. :) 

A making of-ban elhangzott, hogy pl. a Han vs. Chewie iszapbírkózást egy hónap alatt vették fel. :o

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 5 héttel később...
  • 2 héttel később...

A magyar szinkronban a White Worms banda Fehér Férgeknek lett lefordítva? A Most Wanted című regényben Hant és Qi'rát scrumrats-ként írják le. Ez csak egy jelző, vagy a filmben is előfordult ez a megnevezés még a koréliai életüknél?

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Megmondom őszintén megnéztem a jelenetet kíváváncsiság képpen, de lehet lemaradtam valamiről mert én nem hallom,hogy említenék. 

 

http://starwars.wikia.com/wiki/White_Worms

 

Bár itt egyezik. 

Szerkesztve: - Kargarosz
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.