Ugrás a kommentre

A háttérben lévő történetek, érdekességek


Ody Mandrell

Ajánlott hozzászólás

  • 4 héttel később...

Kétszer is újra néztem. Egyszer múlt hét pénteken, majd az ismétlést másnap szombaton. És Maul hangját is beazonosítottam. Ugyanaz, mint a Baljós árnyakban: Zágoni Zsolt.

Szerkesztve: - Darth Revan9
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 1 hónappal később...

Ezt a minap vettem észre: miközben Han és Lando között elhangzik a "utállak-tudom" beszélgetés, a háttérben Beckett egy savereenivel beszél, de jelbeszéddel. Ez már előre jelzi a helyi közösség tragikus múltját.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

  • 2 héttel később...
  • 1 hónappal később...
  • 2 héttel később...
  • 2 héttel később...

Nekem ezzel a filmmel egyetlen bajom van, mégpedig hogy Hannal kapcsolatban egy percig sem éreztem, hogy ő Han, vagy hogy Lando az Lando. És biztos vagyok benne, hogy nem vagyok ezzel egyedül az univerzumban. (Ezt leszámítva különben viszonylag tetszett a film, és a legjobbnak tartom a Disney-éra filmjei közül, pedig ezt vártam a legkevésbé). Ebből kifolyólag többször is elgondolkodtam már azon, hogy vajon egy Han Solo-film miért nem készült már korábban Harrison Forddal. Mondjuk a '80-as években. A Lucasfilmnek/Lucasnak esetleg nem voltak akkor ilyen tervei, esetleg túl drága lett volna még egyszer alkalmazni Fordot? 

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

1 hour ago , Bomarr said:

nem készültek spin-off mozifilmek.

És mi a helyzet az ewokos filmekkel? ;) Vagy azok olyan spin-offok voltak, amiket mozikban nem adtak le egyáltalán? :hmm: 

 

Szerkesztve: - caseyjones
A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

4 órával ezelőtt, Bomarr írta:

Szerintem Alden jobb Han Solo mint Harrison Ford. Ford karaktere a régi trilógiában nekem semmilyen volt. Igazából a sequelek tették érdekessé Han Solo figuráját. Meg ez a film.

Szerintem mindkettő egyformán jól alakította az aktuális Han Solo-t. Nekem az volt a Solo-nál a lényeg hogy elhiggyem hogy abból  a fiatal Hanból akit a vásznon látok, az EP4-ben látható Han lesz. Illetve vica versa is múködjön. Alden tökéletesen elhitette velem mindkét formulát.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én se mondom, hogy Harrison Ford rossz volt. Csak teljesen hidegen hagyott a karaktere a régi trilógiában. Amikor a 90-es évek végén először lett netem és láttam hogy mennyi rajongója van teljesen ledöbbentem. Számomra meglehetősen érdektelen volt. Az ep.7-ig. A Solo film ezen a téren sokkal jobban teljesit. Itt mindig mikor vége van azaz érzésem hogy szeretnék többet látni ebből a figurából. Remélem Alden valamilyen formában visszatér még. A Ford féle Soloból már elég volt, de az Alden féléből nagyonis jöhetne még.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Én is úgy vagyok az ep4-6-os Hannal, mint Bomarr. Ford jól hozta a karaktert, de maga a karakter annyira nem fogott meg. Persze bírtam, hiszen ő a laza csávó, aki a legjobb poénokat hozta, és övé volt a Falcon, de ezen túl nem találtam érdekesnek. (Mondjuk engem Luke és Leia sem fogott meg különösebben.) Hant az ep7-ben kedveltem meg úgy, hogy már nem csak egy laza csávót láttam menő hajóval, hanem egy érdekes karaktert. És ezt az érdekes karaktert teljesítette ki a Solo azzal, hogy bemutatta, hogyan lett az, aki. Persze számomra mindegyik Han Han, de most már érdekes Han, nem csak laza csávó frankó hajóval Han. Nem vártam a Solót, felesleges filmnek tartottam, kicsit még mindig annak tartom, de nagyon hálás vagyok, hogy elkészült, és én is bírnám, ha Aldennel még készülne pár Han sztori.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Nekem az OT-s Han a trilógia első nézése közben a TESB letudásakor lett nagy kedvencem. Az 1995-ben volt.

A másik Han rendes megkedveléséhez két Solo nézés kellett.

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Karakterek terén Han talán a kedvencem a trióból az EpIV-V-VI-ban. Lényegében az összes jelenetet feldobja, plusz tetszik az ív is, amit befut a 3 részben. Körülötte zajlanak az események és megvan az a karizmája, amitől érdekes karakterré válik. Nem igazán értem a fentebbi fanyalgást, de hát mostanában több olyan hsz-t olvasok itt, amelyik korholja a régi részeket, mint dicsérőt. :)

A hozzászólás linkje
Oszd meg ezeken az oldalakon:

Csatlakozz a beszélgetéshez!

Írj hozzászólást most, és regisztrálj később. Amennyiben már regisztráltál, lépj be a fórumra és szólj hozzá a témához.

Vendég
Új hozzászólás

×   Beillesztett szöveg.   Illessze be egyszerű szövegként

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linked automatikusan beágyazódott.   Linkként jelenjen meg

×   Az előző tartalom visszaállítása.   Korábbi szöveg törlése

×   Nem illeszthetsz be képet közvetlenül. Töltsd fel vagy illeszd be URL-ből.

  • Jelenlévő felhasználók:   0 felhasználó

    • Egy regisztrált felhasználó sincs ebben a topikban.
×
×
  • Új tartalom hozzáadása az alábbi témákban...

Fontos információ
A webhely használatával elfogadod és egyetértesz a fórumszabályzattal.